Hotel San Andres Isla Colombia

2.5-stjärnigt boende

Fotogalleri för Hotel San Andres Isla Colombia

Rum - 1 sovrum | Exteriör
Rum - 1 sovrum | Exteriör
Rum - 1 sovrum | Exteriör
Rum - 1 sovrum | 1 sovrum
Rum - 1 sovrum | Exteriör

Recensioner

1,0 av 10,

Populära bekvämligheter

  • Husdjursvänligt

Utforska området

Se på karta
san andres isla, San Andrés, San Andres y Providencia, 880008
  • Place, San Luis-stranden
    ‪1 min med bil‬
  • Place, Spratt Bights strand
    ‪18 min med bil‬
  • Place, North End
    ‪19 min med bil‬
  • Airport, Gustavo Rojas Pinilla Intl. Airport (ADZ), San Andrés, Colombia
    ‪17 min med bil‬

Rumsalternativ

Liknande boenden

Om boendet

Hotel San Andres Isla Colombia

Hotel San Andres Isla Colombia är ett pensionat med en trädgård och gratis wi-fi i allmänna utrymmen. Badrum är gemensamma.
Hotel San Andres Isla Colombia har separata sovrum. Gästerna har tillgång till delade badrum.
Hotel San Andres Isla Colombia ligger mindre än två kilometer från San Luis-stranden och mindre än tre kilometer från Hoyo Soplador-gejsern.
På boendet
Hotel San Andres Isla Colombia erbjuder gratis wi-fi i allmänna utrymmen och en trädgård.
På Hotel San Andres Isla Colombia finns trädgård. I allmänna utrymmen finns gratis wi-fi.

Hotellbekvämligheter

Internet

  • Tillgängligt i vissa allmänna utrymmen: gratis wi-fi

Utomhus

  • Trädgård

Bekvämligheter på rummet

Badrum

  • Delat badrum

Regler

Incheckning

Checka in från: 15.00. Checka in fram till: 17.00.
Minimiålder för incheckning - 18 år

Utcheckning

Utcheckning innan 13.00

Incheckningsinstruktioner

Gästerna måste kontakta boendet för incheckningsinstruktioner.
Kontakta boendet minst 48 timmar i förväg via kontaktuppgifterna i bokningsbekräftelsen för att arrangera incheckning.
Informationen från boendet kan ha översatts med automatiska översättningsverktyg

Husdjur

  • Husdjur: EUR 20 per vistelse

Barn och extrasängar

  • Barn är välkomna.

Betalningstyper

Viktig information

Extra tillval

De avgifter och depositioner som listas nedan kommer att debiteras vid incheckningen, utcheckningen eller servicetillfället.

  • Avgift för husdjur: EUR 20 per vistelse

Den här listan är inte nödvändigtvis fullständig. Avgifter och depositioner kan ändras och inkluderar inte alltid skatt.

Att hålla koll på

Avgifter för extragäster kan tillkomma och varierar i enlighet med boendets policy.
Statligt utfärdad fotolegitimation och kreditkort, bankkort eller kontantdeposition kan krävas vid incheckning för oförutsedda utgifter.
Särskilda önskemål erbjuds i mån av tillgång vid incheckning och kan medföra ytterligare avgifter. Särskilda önskemål kan inte garanteras.
Boendet accepterar bank- eller kreditkort.
Gäster måste kontakta boendet minst 48 timmar innan ankomst med kontaktuppgifterna i bokningsbekräftelsen för att anordna incheckning. Gästerna måste kontakta boendet för incheckningsinstruktioner.
Om du avbokar din bokning kommer värdens avbokningspolicy att gälla. I enlighet med EU-bestämmelser om konsumenträtt gäller inte ångerrätten för boendebokningstjänster.

Bra att veta

  • För besökare som reser med barn kan boendet kräva att få se följande dokument: Vid incheckning kan en föräldrar som reser till Colombia med barn under 18 år behöva visa barnets födelsebevis och identitetshandling med bild (pass för icke-colombianska medborgare). En släkting eller förmyndare som reser till Colombia med barnet kan behöva visa upp ett uttalande där båda föräldrarna godkänner resan, med attesterad signatur och kopia av båda föräldrarnas identitetshandlingar. Om endast en av föräldrarna reser till Colombia med barnet kan denna förälder behöva visa attesterat godkännande av resan, som signerats av den andra föräldern. Besökare som avser att resa till Colombia med barn bör samråda med det colombianska konsulatet för att få mer information.

Boendet kallas även

Andres Isla Colombia Andres
Hotel San Andres Isla Colombia Guesthouse
Hotel San Andres Isla Colombia San Andrés
Hotel San Andres Isla Colombia Guesthouse San Andrés