Hel lägenhet
Old Whitmer Place Apache Junction
Fotogalleri för Old Whitmer Place Apache Junction





Hel lägenhet
3 sovrum2 badrumSovplats för 6146 kvm
Populära bekvämligheter
Utforska området

1890 West Moon Vista Street, Apache Junction, AZ, 85120
- Place, Dutchman Dog Park6 min med bil
- Place, Apache Creek Golf Course9 min med bil
- Place, Lost Dutchman State Park10 min med bil
- Airport, Phoenix, AZ (PHX-Sky Harbor Intl.)36 min med bil
Rumsalternativ
Liknande boenden

Best Western Apache Junction Inn
Best Western Apache Junction Inn
- Pool
- Bubbelpool
- Frukost ingår
- Parkering ingår
4.4 av 5, Fantastiskt, 682 recensioner
Priset är 1 667 kr
inklusive skatter och avgifter
30 mars – 31 mars
Om boendet
Old Whitmer Place Apache Junction
Rökfria Old Whitmer Place Apache Junction är en lägenhetsbyggnad med utomhusgrill, avgiftsfri parkering och gratis wi-fi i allmänna utrymmen. Lägenheten har ugn, spishäll, mikrovågsugn och diskmaskin i köket. Gäster kan slappa framför en tv med kabelkanaler och boendet har även 2 badrum och torktumlare.
Denna lägenhet har luftkonditionerade rum med strykjärn/strykbräda. Rummen i denna lägenhet med 3 stjärnor har kök med spishäll, mikrovågsugn, grytor/köksredskap och diskmaskin.
Badrummen har badkar eller dusch. På tv:n kan du se kabelkanaler.
Denna lägenhet ligger 1,8 km från Tonto National Forest och mindre än tio minuters bilfärd från Dutchman Dog Park. Varje lägenhet med 3 stjärnor har kök, mikrovågsugn och tv.
Rum
Lägenheten har luftkonditionering, kök och 2 badrum, och erbjuder gott om plats med 3 sovrum. Gäster kan koppla av vid en tv med kabelkanaler. Dessutom ingår bekvämligheter som torktumlare och strykbräda.
På boendet
Denna lägenhet erbjuder gratis wi-fi i allmänna utrymmen och utomhusgrillar. I vistelsen ingår avgiftsfri parkering.
På denna lägenhet har gäster tillgång till utomhusgrill. Gratis wi-fi finns i allmänna utrymmen. Det är gratis att parkera.
Denna lägenhet i Apache Junction har 3 stjärnor och tillåter inte rökning.








