Hel semesterbostad
Perfect Place for 2 or 3
3.0-stjÀrnigt boende
Fotogalleri för Perfect Place for 2 or 3





Hel bostad
1 sovrum1 badrumSovplats för 339 kvm
PopulÀra bekvÀmligheter
- Kök
- Grill
- Luftkonditionering
- Gratis wi-fi
- Uteplats
468Â kr
468Â kr
inklusive skatter och avgifter
16 nov. â 17 nov.
Utforska omrÄdet
Petrich, Blagoevgrad Province
- Kerkinis nationalparkPlace, Kerkinis nationalpark
- Orbelia WineryPlace, Orbelia WineryâȘ13 min med bilâŹ
- Baba Vangas husPlace, Baba Vangas husâȘ45 min med bilâŹ
Rumsalternativ
Om boendet
Hela stÀllet
Du har hela bostaden för dig sjÀlv och delar den endast med andra gÀster i ditt sÀllskap.
Perfect Place for 2 or 3
Semesterboende med kök i Petrich
Denna semesterbostad erbjuder gÀster en trÀdgÄrd, utomhusgrill och gratis wi-fi i allmÀnna utrymmen. Semesterbostaden har kaffe- och tebryggare och köket har kylskÄp och mikrovÄgsugn.
Denna semesterbostad har rum med luftkonditionering. Kök har kylskÄp, mikrovÄgsugn och kaffe- och tebryggare. Badrummen har badkar eller dusch.
Denna semesterbostad ligger 5,8 km frÄn Orbelia Winery. Varje semesterbostad med 3 stjÀrnor har kök, kylskÄp och mikrovÄgsugn.
Rum
Semesterbostaden har luftkonditionering och kök och erbjuder gott om plats med sovrum. Semesterbostaden har dessutom kaffebryggare.
PĂ„ boendet
GÀster pÄ denna semesterbostad har tillgÄng till gratis wi-fi i allmÀnna utrymmen, en terrass och utomhusgrillar. HÀr har du tillgÄng till begrÀnsad parkering. Denna semesterbostad har dessutom en trÀdgÄrd.
BekvÀmligheter
- Gratis wi-fi i allmÀnna utrymmen
Denna semesterbostad lockar med en terrass, utomhusgrill och trÀdgÄrd. I allmÀnna utrymmen finns gratis wi-fi.
HotellbekvÀmligheter
Parkering och transport
- BegrÀnsad parkering pÄ omrÄdet
Kök
- KylskÄp
- MikrovÄgsugn
- Te-/kaffebryggare
Sovrum
- Sovrum
Badrum
- 1 badrum
- Badkar eller dusch
Utomhus
- Grill
- Terrass
- TrÀdgÄrd
Komfort
- Luftkonditionering
Husdjur
- Endast assistanshundar (inga husdjur tillÄtna)
Anpassning/tillgÀnglighet
- Ingen hiss
- Platser anvisade för rökning
SĂ€kerhetsdetaljer
- Uppgifter om kolmonoxidvarnare saknas (vĂ€rden har inte angett om det finns nĂ„gon kolmonoxidvarnare pĂ„ boendet â övervĂ€g att ta en bĂ€rbar varnare med dig)
- Uppgifter om rökdetektor saknas (vÀrden har inte angett om det finns nÄgon rökdetektor pÄ boendet)
AllmÀn information
- TrÀdgÄrd
Regler
Incheckning
Checka in frÄn: 14.00. Checka in fram till: 18.00.
MinimiÄlder för incheckning - 18 Är
Utcheckning
Utcheckning innan 12.00
Incheckningsinstruktioner
GÀsterna fÄr ett e-postmeddelande med incheckningsinstruktioner.
Husdjur
- Husdjur Àr ej tillÄtna, men assistanshundar Àr vÀlkomna
Barn och extrasÀngar
- Barn Àr vÀlkomna.
Rökning tillÄten
Rökning tillÄten i avsedda omrÄden
Betalningstyper
Viktig information
Att hÄlla koll pÄ
Avgifter för extragÀster kan tillkomma och varierar i enlighet med boendets policy.
Statligt utfÀrdad fotolegitimation och kreditkort, bankkort eller kontantdeposition kan krÀvas vid incheckning för oförutsedda utgifter.
SÀrskilda önskemÄl erbjuds i mÄn av tillgÄng vid incheckning och kan medföra ytterligare avgifter. SÀrskilda önskemÄl kan inte garanteras.
Boendet accepterar bank- eller kreditkort; ingen kontantbetalning.
VĂ€rden har inte angett om det finns nĂ„gon kolmonoxidvarnare pĂ„ boendet. ĂvervĂ€g att ta en bĂ€rbar varnare med dig pĂ„ resan.
VÀrden har inte angett om det finns nÄgon rökdetektor pÄ boendet.
Det hÀr boendet har utomhusomrÄden sÄsom balkonger, uteplatser och terrasser som kanske inte Àr lÀmpliga för barn. Om du har frÄgor rekommenderar vi att du kontaktar boendet före ankomst för att bekrÀfta att de kan ta emot dig i ett lÀmpligt rum.
GÀsterna fÄr ett e-postmeddelande med incheckningsinstruktioner.
Om du avbokar din bokning kommer vÀrdens avbokningspolicy att gÀlla. I enlighet med EU-bestÀmmelser om konsumentrÀtt gÀller inte ÄngerrÀtten för boendebokningstjÀnster.
Boendet kallas Àven
Perfect For 2 Or 3 Petrich
"perfect Place for 2 or 3"
Perfect Place for 2 or 3 Petrich
Perfect Place for 2 or 3 Private vacation home
Perfect Place for 2 or 3 Private vacation home Petrich