Hel semesterbostad

Bellavida Palms

3.0-stjÀrnigt boende

Fotogalleri för Bellavida Palms

Hus | Restauranger
Hus | Pool | Utomhuspool
Hus | Balkong
Hus | Vardagsrum | Tv
Hus | Interiör

Hel bostad

4 sovrum3 badrumSovplats för 8

PopulÀra bekvÀmligheter

  • Pool
  • Gratis wi-fi
  • Luftkonditionering
  • Parkering tillgĂ€nglig
  • Grill

Utforska omrÄdet

Se pÄ karta
390 Las Fuentes Drive, Kissimmee, FL, 34746
  • Place, Medieval Times
    â€Ș14 min till fots‬
  • Place, Shingle Creek Regional Park
    â€Ș16 min till fots‬
  • Place, Give Kids the World Village
    â€Ș18 min till fots‬
  • Airport, Orlando, Florida (MCO-Orlando Intl.)
    â€Ș31 min med bil‬

Rumsalternativ

Om boendet

Hela stÀllet

Du har hela bostaden för dig sjÀlv och delar den endast med andra gÀster i ditt sÀllskap.

Bellavida Palms

Denna semesterbostad Àr en semesterbostad dÀr gÀster erbjuds tillgÄng till en utomhuspool, parkering och utomhusgrill. Semesterbostaden har gratis wi-fi, 3 badrum och tv.
Denna semesterbostad har rum med luftkonditionering. GÀster har tillgÄng till gratis wi-fi.
Denna semesterbostad har bland annat en utomhuspool.
Denna semesterbostad ligger i Bellavida, mindre Àn tvÄ kilometer frÄn sevÀrdheter som Medieval Times och 192 Flea Market. Denna semesterbostad med 3 stjÀrnor har en utomhuspool och gratis wi-fi pÄ rummet.
Rum
Semesterbostaden har luftkonditionering, 3 badrum och gott om plats med 4 sovrum. HÀr erbjuds gÀster bÄde tv och gratis wi-fi.
PĂ„ boendet
PÄ denna semesterbostad har gÀster tillgÄng till en utomhuspool och utomhusgrillar. Parkering erbjuds mot en avgift.
PÄ denna semesterbostad har gÀster tillgÄng till utomhuspool och utomhusgrill. Receptionen har öppet dygnet runt.Parkeringsplatser finns tillgÀngliga mot en avgift.

HotellbekvÀmligheter

Pool/spa

  • Utomhuspool

Internet

  • TillgĂ€ngligt i huset: gratis wi-fi

Parkering och transport

  • Parkering pĂ„ omrĂ„det (tillĂ€ggsavgift)
  • BegrĂ€nsad parkering pĂ„ omrĂ„det

Sovrum

  • 4 sovrum

Badrum

  • 3 badrum

UnderhÄllning

  • Tv

Utomhus

  • Grill

Komfort

  • Luftkonditionering

Husdjur

  • Inga husdjur tillĂ„ts

SĂ€kerhetsdetaljer

  • Uppgifter om kolmonoxidvarnare saknas (vĂ€rden har inte angett om det finns nĂ„gon kolmonoxidvarnare pĂ„ boendet – övervĂ€g att ta en bĂ€rbar varnare med dig)
  • Uppgifter om rökdetektor saknas (vĂ€rden har inte angett om det finns nĂ„gon rökdetektor pĂ„ boendet)

Regler

Incheckning

Checka in frÄn: 16.00. Checka in fram till: 00.00.
MinimiÄlder för incheckning - 21 Är

Utcheckning

Utcheckning innan 10.00

Incheckningsinstruktioner

GÀsterna fÄr ett e-postmeddelande med incheckningsinstruktioner.
Informationen frÄn boendet kan ha översatts med automatiska översÀttningsverktyg
Boendet krÀver att gÀster lÀser och skriver under ytterligare regler och villkor 5 dagar före incheckning.

Husdjur

  • Inga djur tillĂ„tna

Barn och extrasÀngar

  • Barn Ă€r vĂ€lkomna.

Viktig information

Att hÄlla koll pÄ

Avgifter för extragÀster kan tillkomma och varierar i enlighet med boendets policy.
Statligt utfÀrdad fotolegitimation och kreditkort, bankkort eller kontantdeposition kan krÀvas vid incheckning för oförutsedda utgifter.
SÀrskilda önskemÄl erbjuds i mÄn av tillgÄng vid incheckning och kan medföra ytterligare avgifter. SÀrskilda önskemÄl kan inte garanteras.
VĂ€rden har inte angett om det finns nĂ„gon kolmonoxidvarnare pĂ„ boendet. ÖvervĂ€g att ta en bĂ€rbar varnare med dig pĂ„ resan.
VÀrden har inte angett om det finns nÄgon rökdetektor pÄ boendet.
Observera att kulturella normer och gÀstpolicyer kan skilja sig i olika lÀnder och pÄ olika boenden. De policyer som listas Àr boendets egna.
GÀsterna fÄr ett e-postmeddelande med incheckningsinstruktioner.
Om du avbokar din bokning kommer vÀrdens avbokningspolicy att gÀlla. I enlighet med EU-bestÀmmelser om konsumentrÀtt gÀller inte ÄngerrÀtten för boendebokningstjÀnster.

Boendet kallas Àven

Bellavida Palms Kissimmee
Bellavida Palms Private vacation home
Bellavida Palms Private vacation home Kissimmee