LĂ€genhetshotell
Villa Palme
Fotogalleri för Villa Palme





Recensioner
8,0 av 10,
Mycket bra
PopulÀra bekvÀmligheter
Utforska omrÄdet

Ulica Vrutki br.8, Opatija, 51410
- Place, Park AngiolinaâȘ5 min till fotsâŹ
- Place, Hamnen i KroatienâȘ6 min till fotsâŹ
- Place, Jungfrun med fiskmĂ„s-statynâȘ7 min till fotsâŹ
- Airport, Rijeka (RJK)âȘ41 min med bilâŹ
Rumsalternativ
Ăppna alla foton för LĂ€genhet - terrass - havsutsikt (2+2)

LĂ€genhet - terrass - havsutsikt (2+2)
LĂ€genhet - terrass - havsutsikt (3+2)
Ăppna alla foton för LĂ€genhet - terrass - havsutsikt (4+2)

LĂ€genhet - terrass - havsutsikt (4+2)
Liknande boenden

Hotel Kvarner - Liburnia
Hotel Kvarner - Liburnia
- Pool
- Spa
- HusdjursvÀnligt
- Gratis wi-fi
4.7 av 5, EnastÄende, 286 recensioner
Priset Àr 1 650 kr
inklusive skatter och avgifter
23 dec. â 24 dec.
Om boendet
Villa Palme
LĂ€genhetshotell i Opatija med bastu och massage- och behandlingsrum
Detta lÀgenhetshotell Àr en rökfri anlÀggning som erbjuder gÀster en utomhuspool, en bastu och massage- och behandlingsrum. Parkering ingÄr. GÀster fÄr Àven tillgÄng till bekvÀmligheter som tvÀttmöjligheter, dygnet runt-öppen reception och hjÀlp med bokning av biljetter och guidade turer. Varje lÀgenhet har platt-tv med kabelkanaler, och pentryt har kylskÄp, spishÀll och mikrovÄgsugn. HÀr erbjuds gÀster bÀddsoffa och middagsplats, samt bekvÀmligheter som wi-fi och möblerad balkong. StÀdning Àr tillgÀnglig en gÄng i veckan.
Villa Palme erbjuder 11 rum med vÀrdeförvaringsskÄp och kaffe- och tebryggare. Rummen har inredda balkonger/terrasser. Rummen har separat sittutrymme samt bÀddsoffor och skrivbord. Rummen pÄ detta lÀgenhetshotell med 3 stjÀrnor har pentry med kylskÄp, spishÀll, mikrovÄgsugn och separat middagsplats. Badrummen har gratis toalettartiklar och hÄrtorkar.
Detta lÀgenhetshotell i Opatija erbjuder wi-fi mot en tillÀggsavgift. Platt-tv med kabelkanaler. Massage pÄ rummet och strykjÀrn/strykbrÀda kan fÄs pÄ begÀran. StÀdning sker dagligen.
Detta lÀgenhetshotell har bland annat en utomhuspool och bastu.
Fritidsaktiviteterna nedan finns antingen tillgÀngliga pÄ plats eller i nÀrheten. Avgifter kan tillkomma.
Villa Palme ligger mindre Àn tio minuters promenad frÄn Park Margarita och Juraj Matija Sporers konstpaviljong. Detta lÀgenhetshotell med 3 stjÀrnor har 11 rum, vilka stÄtar med pentry, inredda balkonger/terrasser och bÀddsoffa.
Restaurangalternativ
Komplett frukost serveras dagligen mellan 09.00 och 11.00 mot en avgift.
Rum
Varje lÀgenhet har pentry och möblerad balkong eller terrass, och erbjuder gott om plats med middagsplats och sittutrymme. HÀr finns en platt-tv med kabelkanaler, och gÀster hÄller sig uppkopplade med wi-fi. I badrummen finns hÄrtorkar och gratis toalettartiklar. HÀr erbjuds dessutom bekvÀmligheter som bÀddsoffa, kaffebryggare och vÀrdeförvaringsskÄp. StÀdning Àr tillgÀnglig en gÄng i veckan.
PĂ„ boendet
GÀster pÄ Villa Palme har tillgÄng till en utomhuspool, en bastu och massage- och behandlingsrum. HÀr erbjuds bÄde avgiftsfri parkering och flygplatstransfer mot en avgift. Receptionen Àr öppen dygnet runt och har flersprÄkig personal som kan hjÀlpa dig med bokning av guidade turer och biljetter och svara pÄ frÄgor om omrÄdet. HÀr har gÀster dessutom tillgÄng till en terrass, tvÀttmöjligheter och ett picknickomrÄde.
BekvÀmligheter
- Avgiftsfri parkering
- Utomhuspool
- Wi-fi pÄ rummet (avgift tillkommer)
- TvÀttmöjligheter
Villa Palme erbjuder gÀster tillgÄng till en utomhuspool och bastu. En terrass, utomhusgrill och flersprÄkig personal finns tillgÀngliga pÄ Villa Palme som passar dem som reser i arbetet. Det finns parkeringsplatser som Àr gratis.
Detta lÀgenhetshotell i Opatija har 3 stjÀrnor och tillÄter inte rökning.
Mot en avgift kan gÀster dagligen Àta komplett frukost och 09.00 till 11.00.








