Hel lägenhet

1 Bright Point Apartment 5301

4.0-stjärnigt boende

Fotogalleri för 1 Bright Point Apartment 5301

Ett poolområde med kristallklart blått vatten, en stenig strand och en avlägsen utsikt över en strand och berg.
Ett modernt kök med en stor köksö, ett kylskåp i rostfritt stål och utsikt över havet.
Ett hotellrum med två sängar, en takfläkt och ett stort fönster med blå gardiner.
Ett modernt hotellrum med en stor säng, en takfläkt och en balkong med utsikt över havet.
Ett modernt vardagsrum med en röd soffa, ett träbord och en tv som står på ett träställ.

Recensioner

10 av 10,
Enastående

Populära bekvämligheter

  • Pool
  • Parkering ingår
  • Luftkonditionering
  • Tvättjänster
  • Kök

Utforska området

Se på karta
1 Bright Point Apartment 5301, 146 Sooning Street, Nelly Bay, QLD, 4819
  • Place, Magnetic Island National Park
    ‪3 min till fots‬
  • Place, Massage on Magnetic
    ‪15 min till fots‬
  • Place, Nelly Bay Beach
    ‪16 min till fots‬
  • Airport, Townsville, QLD (TSV)
    ‪39 min med bil‬

Rumsalternativ

Liknande boenden

Om boendet

1 Bright Point Apartment 5301

Denna lägenhet är en lägenhetsbyggnad med en utomhuspool, en barnpool och tvättmöjligheter. Parkering ingår. Gäster får även tillgång till bekvämligheter som en trädgård. Lägenheten har stor kyl/frys, ugn, spishäll och mikrovågsugn i köket. Här finns smidiga bekvämligheter som 2 badrum och tvättmaskin/torktumlare, och gäster kan slappa framför en tv med digitalkanaler och se en film på dvd-spelaren. Städning är tillgänglig en gång i veckan.
Denna lägenhet har luftkonditionerade rum med tvättmaskin/torktumlare och dvd-spelare. Rummen har inredda balkonger. Rummen i denna lägenhet med 4 stjärnor har kök med stor kyl/frys, spishäll, mikrovågsugn och separat middagsplats.

Badrummen har badkar och dusch och hårtorkar. Det finns digital-TV. Dessutom har rummen kaffe- och tebryggare och strykjärn/strykbräda. Städning sker varje vecka.

En utomhuspool och barnpool finns på området.
Denna lägenhet ligger en kort promenad från Magnetic Island National Park och mindre än två kilometer från Massage on Magnetic. Varje lägenhet med 4 stjärnor har kök, möblerad balkong och middagsplats.
Rum
Lägenheten har luftkonditionering, kök, 2 badrum och en möblerad balkong. Här får du gott om plats med 3 sovrum och middagsplats. Gäster har tillgång till en tv med digitalkanaler och dvd-spelare. Här erbjuds dessutom bekvämligheter som tvättmaskin/torktumlare, kaffebryggare och takfläkt. Städning är tillgänglig en gång i veckan.
På boendet
Gäster på denna lägenhet har tillgång till bland annat en utomhuspool, barnpool och en terrass. Här erbjuds avgiftsfri parkering för den som kör. Personalen kan hjälpa dig med förfrågningar under din vistelse, och erbjuder receptionstjänster under begränsade tider. Här har gäster dessutom tillgång till tvättmöjligheter och en trädgård.
Denna lägenhet erbjuder gäster tillgång till en utomhuspool och barnpool. Denna lägenhet lockar med en terrass, trädgård och tvättmöjligheter. Det finns parkeringsplatser som är gratis.

Rökning tillåts endast på särskilda platser på denna lägenhet med 4 stjärnor i Nelly Bay.

Regler

Incheckning

Checka in från: 14.00. Checka in fram till: 00.00.
Kontaktfri incheckning erbjuds

Utcheckning

Utcheckning innan 10.00

Incheckningsinstruktioner

Incheckning sker på annan plats än boendet. För att checka in, ta dig till [Best of Magnetic, Shop 3, 147-153 Sooning Street.].
Gästerna får ett e-postmeddelande med incheckningsinstruktioner före ankomst. Receptionen är bemannad under begränsade tider.
Det går inte att checka in efter att receptionen har stängt.
Kontakta boendet minst 72 timmar i förväg via kontaktuppgifterna i bokningsbekräftelsen för att arrangera incheckning.
Kontakta boendet via kontaktuppgifterna i bokningsbekräftelsen om du har några frågor.
Informationen från boendet kan ha översatts med automatiska översättningsverktyg

Åtkomst till boendet

Reception (begränsade öppettider)

Husdjur

  • Inga djur tillåtna

Barn och extrasängar

  • Barn är välkomna.
  • Extrasängar finns att hyra för AUD 20 per vistelse.
  • Spjälsängar finns att hyra för AUD 20 per natt.

Betalningstyper

Viktig information

Extra tillval

De avgifter och depositioner som listas nedan kommer att debiteras vid incheckningen, utcheckningen eller servicetillfället.

  • Spjälsäng (babysäng): AUD 20 per natt
  • Avgift för extrasäng: AUD 20 per vistelse

Den här listan är inte nödvändigtvis fullständig. Avgifter och depositioner kan ändras och inkluderar inte alltid skatt.

Att hålla koll på

Avgifter för extragäster kan tillkomma och varierar i enlighet med boendets policy.
Statligt utfärdad fotolegitimation och kreditkort, bankkort eller kontantdeposition kan krävas vid incheckning för oförutsedda utgifter.
Särskilda önskemål erbjuds i mån av tillgång vid incheckning och kan medföra ytterligare avgifter. Särskilda önskemål kan inte garanteras.
Gäster bör kontakta boendet i förväg för att boka spjälsängar och extrasängar.
Boendet accepterar kreditkort; ingen kontantbetalning.
Värden har inte angett om det finns någon kolmonoxidvarnare på boendet. Överväg att ta en bärbar varnare med dig på resan.
Värden har inte angett om det finns någon rökdetektor på boendet.
På detta boende finns bland annat följande säkerhetsdetaljer: brandsläckare och förbandslåda.
Det här boendet har utomhusområden såsom balkonger, uteplatser och terrasser som kanske inte är lämpliga för barn. Om du har frågor rekommenderar vi att du kontaktar boendet före ankomst för att bekräfta att de kan ta emot dig i ett lämpligt rum.
Boendet rengörs av städpersonal
Incheckning sker inte på boendet, utan gäster måste gå till Best of Magnetic, Shop 3, 147-153 Sooning Street.
Det går inte att checka in efter att receptionen har stängt. Gäster måste kontakta boendet minst 72 timmar innan ankomst med kontaktuppgifterna i bokningsbekräftelsen för att anordna incheckning. Gästerna får ett e-postmeddelande med särskilda incheckningsinstruktioner före ankomst. Personalen i receptionen välkomnar gästerna vid ankomst. Kontakta boendet med hjälp av uppgifterna i bokningsbekräftelsen om du har några frågor.
Om du avbokar din bokning kommer värdens avbokningspolicy att gälla. I enlighet med EU-bestämmelser om konsumenträtt gäller inte ångerrätten för boendebokningstjänster.

Bra att veta

  • Observera att det här boendet kan neka särskilda bokningar vid gruppevenemang eller fester, vilket inkluderar möhippor och svensexor.
  • Endast registrerade gäster är tillåtna på rummen.

Boendet kallas även

1 Bright Point Apartment 5301 Nelly Bay
1 Bright Point 5301 Nelly Bay
1 Bright Point 5301
1 Bright Point 5301 Nelly Bay
1 Bright Point Apartment 5301 Apartment
1 Bright Point Apartment 5301 Nelly Bay
1 Bright Point Apartment 5301 Apartment Nelly Bay