Hel lägenhet
Lux Suites Lions Den Holiday Homes
Fotogalleri för Lux Suites Lions Den Holiday Homes





Populära bekvämligheter
684 kr
inklusive skatter och avgifter
17 feb. – 18 feb.
Utforska området

mbaruk Road, Nakuru
- Place, Nakurusjöns nationalpark8 min med bil
- Place, Hyrax Hills förhistoriska plats12 min med bil
- Place, Menengai Crater24 min med bil
Rumsalternativ
Öppna alla foton för Familjelägenhet

Familjelägenhet
Öppna alla foton för Lägenhet Comfort

Lägenhet Comfort
Öppna alla foton för Studiosvit Classic

Studiosvit Classic
Liknande boenden

THE MIDLAND HOTEL
THE MIDLAND HOTEL
- Frukost ingår
- Parkering ingår
- Gratis wi-fi
- Restaurang
4.6 av 5, Underbart, 23 recensioner
Om boendet
Hotellbekvämligheter
Regler
Viktig information
Att hålla koll på
Avgifter för extragäster kan tillkomma och varierar i enlighet med boendets policy.
Statligt utfärdad fotolegitimation och kreditkort, bankkort eller kontantdeposition kan krävas vid incheckning för oförutsedda utgifter.
Särskilda önskemål erbjuds i mån av tillgång vid incheckning och kan medföra ytterligare avgifter. Särskilda önskemål kan inte garanteras.
Boendet accepterar kreditkort och kontanter.
Värden har inte angett om det finns någon kolmonoxidvarnare på boendet. Överväg att ta en bärbar varnare med dig på resan.
Värden har inte angett om det finns någon rökdetektor på boendet.
Detta boende har ingen reception. Gäster måste kontakta boendet minst 24 timmar innan ankomst med kontaktuppgifterna i bokningsbekräftelsen för att anordna incheckning. Gäster måste kontakta boendet i förväg för incheckningsinstruktioner. Värden möter gästerna vid ankomst.
Om du avbokar din bokning kommer värdens avbokningspolicy att gälla. I enlighet med EU-bestämmelser om konsumenträtt gäller inte ångerrätten för boendebokningstjänster.








