LĂ€genhetshotell
Borgo del Sole Salento
Fotogalleri för Borgo del Sole Salento





Recensioner
10 av 10,
EnastÄende
PopulÀra bekvÀmligheter
Utforska omrÄdet

borgo del sole, Morciano di Leuca, LE, 73040
- Place, Vado TowerâȘ5 min med bilâŹ
- Place, Morciano di Leuca-slottetâȘ6 min med bilâŹ
- Place, Chiesa MadreâȘ6 min med bilâŹ
Rumsalternativ
Ăppna alla foton för Studio Superior - utsikt mot trĂ€dgĂ„rden

Studio Superior - utsikt mot trÀdgÄrden
Ăppna alla foton för Studio Standard - utsikt mot trĂ€dgĂ„rden

Studio Standard - utsikt mot trÀdgÄrden
Ăppna alla foton för Deluxe fyrbĂ€ddsrum - utsikt mot trĂ€dgĂ„rden

Deluxe fyrbÀddsrum - utsikt mot trÀdgÄrden
Ăppna alla foton för Svit Comfort - utsikt mot trĂ€dgĂ„rden

Svit Comfort - utsikt mot trÀdgÄrden
Ăppna alla foton för Studio Basic - utsikt mot trĂ€dgĂ„rden

Studio Basic - utsikt mot trÀdgÄrden
Liknande boenden

Delle Rose Hotel & Restaurant
Delle Rose Hotel & Restaurant
- Pool
- HusdjursvÀnligt
- Gratis wi-fi
- Restaurang
4.6 av 5, Underbart, 5Â recensioner
Priset Àr 412 kr
inklusive skatter och avgifter
4 mars â 5 mars
Om boendet
Borgo del Sole Salento
Rökfria Borgo del Sole Salento Àr ett lÀgenhetshotell med en sÀsongsöppen utomhuspool, en barnpool och en trÀdgÄrd. GÀster fÄr Àven tillgÄng till bekvÀmligheter som kolgrillar och ett picknickomrÄde. Varje lÀgenhet har gratis wi-fi, möblerad terrass, och köket har spishÀll. HÀr finns bekvÀmligheter som separat middagsplats, tv och hÄrtork.
Borgo del Sole Salento erbjuder 9 rum med vÀrdeförvaringsskÄp och hÄrtork. Rummen har inredda terrasser. Rummen pÄ detta lÀgenhetshotell med 3,5 stjÀrnor har kök med spishÀll, separat middagsplats och grytor/köksredskap.
Badrummen har dusch. GÀster har tillgÄng till gratis wi-fi. StÀdning sker dagligen.
Barnpool och en sÀsongsöppen utomhuspool finns pÄ omrÄdet.
Fritidsaktiviteterna nedan finns antingen tillgÀngliga pÄ plats eller i nÀrheten. Avgifter kan tillkomma.
Borgo del Sole Salento ligger mindre Àn tre kilometer frÄn Morciano di Leuca-slottet och Chiesa Madre. Detta lÀgenhetshotell med 3,5 stjÀrnor har 9 rum, vilka stÄtar med kök, inredda terrasser och separat middagsplats.
Rum
Varje lÀgenhet har ljudisolering, kök och möblerad terrass, och erbjuder gott om plats med middagsplats. HÀr erbjuds gÀster bÄde tv och gratis wi-fi. Varje lÀgenhet har dessutom vÀrdeförvaringsskÄp.
PĂ„ boendet
PÄ Borgo del Sole Salento har gÀster tillgÄng till barnpool, en sÀsongsöppen utomhuspool och en trÀdgÄrd. Den vÀnliga personalen kan erbjuda bagageförvaring och tillgÄng till vÀrdeskÄp. HÀr hittar du dessutom ett picknickomrÄde och utomhusgrillar.
Borgo del Sole Salento erbjuder gÀster tillgÄng till en sÀsongsöppen utomhuspool och barnpool. Borgo del Sole Salento lockar med utomhusgrill, trÀdgÄrd och picknickomrÄde.
Detta lÀgenhetshotell i Morciano di Leuca har 3,5 stjÀrnor och tillÄter inte rökning.








