Hel lägenhet

La Casetta Di Gerani

Fotogalleri för La Casetta Di Gerani

En innergård med kullerstensbeläggning, omgiven av byggnader, ett träd och ett berg i bakgrunden.
Ett kök med träskåp, en diskho och en kakelbeklädd vägg bakom diskbänken. Det finns också ett vardagsrum med en soffa och en öppen spis.
En utsikt från ett fönster med utsikt över ett kuperat landskap med träd och en kraftledning.
Ett mysigt vardagsrum med en soffa, ett matbord och träskåp.
En byrå i trä med en spegel som reflekterar en säng med en blå kudde och ett fönster med utsikt över ett räcke.

Recensioner

9,0 av 10,
Underbart

Hel lägenhet

1 sovrumSovplats för 2

Populära bekvämligheter

  • Pool
  • Kök
  • Tvättmaskin
  • Husdjursvänligt
  • Parkering ingår
  • Gratis wi-fi

Utforska området

Se på karta
Via Melfitana, Montemarano, AV, 83040
  • Place, Civi Amato-statyn
    ‪26 min med bil‬
  • Place, Nuscos katedral
    ‪26 min med bil‬
  • Place, Lago Laceno
    ‪39 min med bil‬
  • Airport, Salerno (QSR-Costa d'Amalfi)
    ‪86 min med bil‬

Rumsalternativ

Liknande boenden

Om boendet

La Casetta Di Gerani

Denna lägenhet är en rökfri anläggning, där gäster erbjuds avgiftsfri parkering. Lägenheten har stor kyl/frys, ugn, spishäll och mikrovågsugn i köket. Gäster kan slappa framför en platt-tv med kabelkanaler och boendet har även kombinerad tvättmaskin/torktumlare och diskmaskin.
Denna lägenhet har rum med kombinerad tvättmaskin/torktumlare och hårtork. Rummen i denna lägenhet med 3,5 stjärnor har kök med stor kyl/frys, spishäll, mikrovågsugn och grytor/köksredskap. Badrummen har dusch och bidéer.

Gäster har tillgång till gratis wi-fi (hastighet: 100+ Mbps (passar för 1–2 personer eller upp till 6 enheter)). Platt-tv med kabelkanaler. Dessutom har rummen strykjärn/strykbräda och takfläkt.

Denna lägenhet ligger 11 km från Civi Amato-statyn och 11 km från Nuscos katedral. Varje lägenhet med 3,5 stjärnor har kök, kylskåp och mikrovågsugn.
Rum
Lägenheten har uppvärmning och kök och erbjuder gott om plats med sovrum. Här finns en platt-tv med kabelkanaler, och gäster håller sig uppkopplade med gratis wi-fi. I badrummen finns hårtorkar och bidéer. Här erbjuds dessutom bekvämligheter som kombinerad tvättmaskin/torktumlare, takfläkt och strykbräda.
På boendet
Här ingår avgiftsfri parkering.
Det är gratis att parkera.

Denna lägenhet i Montemarano har 3,5 stjärnor och tillåter inte rökning.

Hotellbekvämligheter

Internet

  • Tillgängligt i lägenheten: gratis wi-fi

Parkering och transport

  • Avgiftsfri parkering på området
  • Begränsad parkering på området

Kök

  • Diskmaskin
  • Grytor och köksredskap
  • Mikrovågsugn
  • Spishäll
  • Stor kyl/frys
  • Ugn

Sovrum

  • Sovrum

Badrum

  • Bidé
  • Dusch
  • Handdukar tillhandahålles
  • Hårtork
  • Toalettpapper

Underhållning

  • Platt-tv med kabelkanaler

Tvätt

  • Kombinerad tvättmaskin/torktumlare

Komfort

  • Takfläkt
  • Värme

Husdjur

  • Husdjur välkomna
  • Husdjur bor gratis

Anpassning/tillgänglighet

  • Ingen hiss
  • Rökfritt boende

Tjänster och inrättningar

  • Strykjärn/strykbräda

Säkerhetsdetaljer

  • Uppgifter om kolmonoxidvarnare saknas (värden har inte angett om det finns någon kolmonoxidvarnare på boendet – överväg att ta en bärbar varnare med dig)
  • Uppgifter om rökdetektor saknas (värden har inte angett om det finns någon rökdetektor på boendet)

Regler

Incheckning

Incheckning från 10.00

Utcheckning

Utcheckning innan 10.00

Incheckningsinstruktioner

Detta boende har ingen reception.
Incheckning sker på annan plats än boendet. För att checka in, ta dig till [1 Star Road, Cabarita Beach, NSW 2869 Australia].
Gästerna får ett e-postmeddelande med incheckningsinstruktioner och instruktioner för låsbox inom 48 timmar före ankomst – värden tar emot dig.
Kontakta boendet minst 24 timmar i förväg via kontaktuppgifterna i bokningsbekräftelsen för att arrangera incheckning.
Innan ankomst måste du registrera dig online via en säker länk
Efter bokningen kommer du bli ombedd att förse boendet med ditt statligt utfärdade foto-id
Informationen från boendet kan ha översatts med automatiska översättningsverktyg

Åtkomst till boendet

Värd möter dig, instruktioner för låsbox

Husdjur

  • Husdjur tillåts utan avgift

Barn och extrasängar

  • Barn är välkomna.
  • Extrasängar finns inte tillgängliga.
  • Spjälsängar finns inte tillgängliga.

Evenemang

Inga evenemang tillåts

Rökning tillåten

Rökning förbjuden

Viktig information

Att hålla koll på

Avgifter för extragäster kan tillkomma och varierar i enlighet med boendets policy.
Statligt utfärdad fotolegitimation och kreditkort, bankkort eller kontantdeposition kan krävas vid incheckning för oförutsedda utgifter.
Särskilda önskemål erbjuds i mån av tillgång vid incheckning och kan medföra ytterligare avgifter. Särskilda önskemål kan inte garanteras.
Fester och gruppevenemang är inte tillåtna på boendet.
Värden har inte angett om det finns någon kolmonoxidvarnare på boendet. Överväg att ta en bärbar varnare med dig på resan.
Värden har inte angett om det finns någon rökdetektor på boendet.
Detta boende har ingen reception. Incheckning sker inte på boendet, utan gäster måste gå till 1 Star Road, Cabarita Beach, NSW 2869 Australia
Gäster måste kontakta boendet minst 24 timmar innan ankomst med kontaktuppgifterna i bokningsbekräftelsen för att anordna incheckning. Före ankomst måste gäster registrera dig online via en säker länk. Gäster ombeds att förse boendet med sitt statligt utfärdade foto-id före ankomst. Gästerna får ett e-postmeddelande med incheckningsinstruktioner och instruktioner för låsbox 48 timmar före ankomst. Värden möter gästerna vid ankomst.
Boendets registreringsnummer IT064058C2XKW4P43U
Om du avbokar din bokning kommer värdens avbokningspolicy att gälla. I enlighet med EU-bestämmelser om konsumenträtt gäller inte ångerrätten för boendebokningstjänster.

Bra att veta

  • Alla gäster, även barn, måste närvara vid incheckning och uppvisa statligt utfärdad legitimation eller pass.
  • Kontanttransaktioner på plats kan inte överskrida EUR 5000, på grund av nationella bestämmelser. För mer information kan du kontakta boendet med uppgifterna från din bokningsbekräftelse.
  • En obligatorisk städavgift ingår i boendets hyra.

Boendet kallas även

La Casetta Di Gerani Apartment
La Casetta Di Gerani Montemarano
La Casetta Di Gerani Apartment Montemarano