Lägenhetshotell
The Sebel Melbourne Moonee Ponds
Fotogalleri för The Sebel Melbourne Moonee Ponds





Recensioner
9,4 av 10,
Enastående
Populära bekvämligheter
1 226 kr
inklusive skatter och avgifter
7 dec. – 8 dec.
Utforska området

41 Homer St, Moonee Ponds, VIC, 3039
- Place, Moonee Valley Racecourse17 min till fots
- Place, Flemington Racecourse4 min med bil
- Place, Royal Melbourne Showgrounds4 min med bil
- Airport, Melbourne, VIC (MEL-Tullamarine)16 min med bil
Rumsalternativ
Öppna alla foton för Lägenhet - 1 sovrum - balkong

Lägenhet - 1 sovrum - balkong
Öppna alla foton för Lägenhet - 1 sovrum - balkong

Lägenhet - 1 sovrum - balkong
Öppna alla foton för Lägenhet - 1 sovrum

Lägenhet - 1 sovrum
Öppna alla foton för Lägenhet Premium - 1 sovrum - balkong

Lägenhet Premium - 1 sovrum - balkong
Öppna alla foton för Lägenhet Executive - 2 sovrum - balkong

Lägenhet Executive - 2 sovrum - balkong
Öppna alla foton för Lägenhet - 1 sovrum - balkong

Lägenhet - 1 sovrum - balkong
8,0 av 10
Mycket bra
(1 recension)
Liknande boenden

Quest Moonee Valley
Quest Moonee Valley
- Pool
- Gratis wi-fi
- Luftkonditionering
- Tvättservice
4.5 av 5, Underbart, 695 recensioner
Om boendet
The Sebel Melbourne Moonee Ponds
Lägenhetshotell i lyxstil, med fitnesscenter och restaurang
Detta lägenhetshotell är en rökfri anläggning och ståtar med en restaurang, ett fitnesscenter och parkering. Här ingår wi-fi i allmänna utrymmen. Dessutom erbjuds conciergetjänster, kemtvätt och tvättmöjligheter. Varje lägenhet har stor kyl/frys, ugn, spishäll och mikrovågsugn i köket. Gäster kan slappa framför en smart-tv med digitalkanaler och boendet har även tvättmaskin/torktumlare och middagsplats. Städning är tillgänglig en gång i veckan.
The Sebel Melbourne Moonee Ponds erbjuder 97 rum med tvättmaskin/torktumlare och hårtork. Rummen har separat sittutrymme. Sängarna har sängtillbehör av högsta kvalitet. Smart-tv med digitalkanaler. Rummen på detta lägenhetshotell med 4,5 stjärnor har kök med stor kyl/frys, spishäll, mikrovågsugn och separat middagsplats. Badrummen har dusch och gratis toalettartiklar.
Gäster har tillgång till gratis wi-fi. Skrivbord och telefon finns. Byte av handdukar och byte av lakan kan fås på begäran. Städning sker varje vecka.
Detta lägenhetshotell har bland annat fitnesscenter.
The Sebel Melbourne Moonee Ponds ligger i Moonee Ponds, en kort promenad från Moonee Valley Racecourse och mindre än tre kilometer från populära attraktioner som Flemington Racecourse. Detta lägenhetshotell med 4,5 stjärnor har 97 rum och ståtar med en restaurang, gratis wi-fi på rummet och ett fitnesscenter.
Restaurangalternativ
Lägenhetshotellet har en restaurang, Saros Bar & Dining, där du kan avnjuta en utsökt måltid under vistelsen.
Rum
Varje lägenhet har kök och erbjuder gott om plats med middagsplats och sittutrymme. Här finns en smart-tv med digitalkanaler, och gäster håller sig uppkopplade med gratis wi-fi. Samtliga sängar har sängtillbehör av högsta kvalitet och i badrummen finns hårtork och gratis toalettartiklar. Här erbjuds dessutom bekvämligheter som tvättmaskin/torktumlare, vattenkokare och gratis tepåsar/snabbkaffe. Städning är tillgänglig en gång i veckan.
På boendet
Gäster på The Sebel Melbourne Moonee Ponds har tillgång till bland annat ett fitnesscenter, gratis wi-fi i allmänna utrymmen och tvättmöjligheter. Parkering är tillgänglig för AUD 30 per dag. Den vänliga personalen kan erbjuda kemtvätt/tvättjänster, conciergetjänster och bagageförvaring. Detta lägenhetshotell i lyxstil har dessutom bankettsal.
Bekvämligheter
- Gratis wi-fi på rummet och i allmänna utrymmen
- Restaurang
- Fitnesscenter
- Conciergetjänster
Det finns restaurang på plats. Gratis wi-fi finns i allmänna utrymmen. På The Sebel Melbourne Moonee Ponds i lyxstil finns fitnesscenter, conciergetjänster och tvättmöjligheter. Ett begränsat antal parkeringsplatser finns tillgängliga mot en avgift, enligt principen först till kvarn.
Detta lägenhetshotell i Melbourne har 4,5 stjärnor och tillåter inte rökning.
Saros Bar & Dining – restaurang som endast serverar middag.








