Hel lÀgenhet
Nook Melbourne Russell Street
Fotogalleri för Nook Melbourne Russell Street





Hel lÀgenhet
2 sovrumSovplats för 4100 kvm
PopulÀra bekvÀmligheter
Utforska omrÄdet

118 Russell St, Melbourne, VIC, 3000
- Place, Regent TheatreâȘ2 min till fotsâŹ
- Place, Princess TheatreâȘ7 min till fotsâŹ
- Place, Melbourne CentralâȘ7 min till fotsâŹ
- Airport, Melbourne, VIC (MEL-Tullamarine)âȘ25 min med bilâŹ
Rumsalternativ
Liknande boenden

Avani Melbourne Central Residences
Avani Melbourne Central Residences
- Pool
- Bubbelpool
- Kök
- TvÀttmaskin
4.3 av 5, Fantastiskt, 495Â recensioner
Priset Àr 1 302 kr
inklusive skatter och avgifter
29 mars â 30 mars
Om boendet
Nook Melbourne Russell Street
LÀgenheten har 2 sovrum, gratis wi-fi och sÀng med bÀddmadrass. HÀr finns smidiga bekvÀmligheter som tvÀttmaskin/torktumlare och middagsplats, och gÀster kan slappa framför en LCD-tv med digitalkanaler och Netflix.
Denna lÀgenhet erbjuder 3 rum med tvÀttmaskin/torktumlare och hÄrtork. Rummen har balkonger. Rummen har separat middagsplats. SÀngarna har bÀddmadrasser. Stor kyl med frys och mikrovÄgsugn finns pÄ rummet.
GÀster har tillgÄng till gratis wi-fi. 50-tums LCD-tv med digitalkanaler och Netflix. Dessutom har rummen strykjÀrn/strykbrÀda och bÀrbara flÀktar.
Denna lÀgenhet ligger i Melbourne Central Business District, nÀra Collins Street och tio minuters promenad frÄn populÀra attraktioner som Melbourne Central. Denna lÀgenhet med 3,5 stjÀrnor har 3 rum, vilka stÄtar med balkonger, separat middagsplats och separat sittutrymme.
Rum
LÀgenheten har uppvÀrmning, balkong och erbjuder gott om plats med 2 sovrum, middagsplats och sittutrymme. HÀr fÄr gÀster tillgÄng till gratis wi-fi och en 50-tumss LCD-tv med digitalkanaler och Netflix. HÀr sover du gott i en sÀng med bÀddmadrass och i badrummet finns hÄrtorkar. Dessutom ingÄr bekvÀmligheter som tvÀttmaskin/torktumlare, kylskÄp och mikrovÄgsugn.
PĂ„ boendet
Denna lÀgenhet Àr en lÀgenhet dÀr rökning inte Àr tillÄten.








