Hel lägenhet
Mashtots apartment by Luxe Group MA154
Fotogalleri för Mashtots apartment by Luxe Group MA154





Hel lägenhet
Sovplats för 240 kvm
Populära bekvämligheter
Utforska området

15 Mashtots Avenue, Yerevan, 0002
- Place, Armeniens nationalmuseum6 min till fots
- Place, Republic Square6 min till fots
- Place, Yerevans operahus11 min till fots
- Airport, Yerevan (EVN-Zvartnots Intl.)17 min med bil
Rumsalternativ
Liknande boenden

Welcome City Center Apartments
Welcome City Center Apartments
- Kök
- Gratis wi-fi
- Luftkonditionering
- Mikrovågsugn
4.6 av 5, Underbart, 134 recensioner
Priset är 468 kr
inklusive skatter och avgifter
25 mars – 26 mars
Om boendet
Mashtots apartment by Luxe Group MA154
Denna lägenhet är en rökfri anläggning och erbjuder flygplatstransfer. Lägenheten har tvättmaskin, vattenkokare, gratis wi-fi plus platt-tv med kabelkanaler. Andra bekvämligheter som dusch och strykjärn/strykbräda finns också.
Denna lägenhet har rum med strykjärn/strykbräda och mörkläggningsgardiner. 50-tums platt-tv med kabelkanaler.
Badrummen har dusch. Gäster har tillgång till gratis wi-fi (hastighet: 100+ Mbps (passar för 1–2 personer eller upp till 6 enheter)).
Denna lägenhet ligger i Kentron, mindre än tio minuters promenad från sevärdheter som Republic Square och Museet för modern konst. Varje lägenhet har vattenkokare och platt-tv.
Rum
Lägenheten erbjuder ett brett utbud av bekvämligheter, som tvättmaskin, vattenkokare och strykbräda. Här får gäster tillgång till gratis wi-fi och en 50-tumss platt-tv med kabelkanaler.
På boendet
Gäster erbjuds flygplatstransfer (tillgänglig dygnet runt) för USD 25 per fordon enkel resa.
Transport till/från flygplatsen (tillgänglig dygnet runt) erbjuds mot en avgift.
Denna lägenhet i Jerevan tillåter inte rökning.








