Hel semesterbostad
Sinko
4.5-stjÀrnigt boende
Fotogalleri för Sinko





Hel bostad
5 sovrumSovplats för 10
PopulÀra bekvÀmligheter
- Pool
- Kök
- TvÀttmaskin
- HusdjursvÀnligt
- Parkering ingÄr
- Gratis wi-fi
Utforska omrÄdet

KM4 route de tamslouhte,chrifia, Marrakech
- MajorelletrĂ€dgĂ„rdenPlace, MajorelletrĂ€dgĂ„rdenâȘ13 min till fotsâŹ
- MusĂ©e Yves Saint LaurentPlace, MusĂ©e Yves Saint LaurentâȘ13 min till fotsâŹ
- Marrakech PlazaPlace, Marrakech PlazaâȘ4 min med bilâŹ
- Marrakech (RAK-Menara)Airport, Marrakech (RAK-Menara)âȘ15 min med bilâŹ
Rumsalternativ
Liknande boenden

Residence Qodwa
Residence Qodwa
Gueliz
- HusdjursvÀnligt
- Parkering ingÄr
- Gratis wi-fi
- TvÀttjÀnster
5.0 av 5, EnastÄende, 2 recensioner
5
EnastÄende
2Â recensioner
Priset Àr 476 kr
476Â kr
inklusive skatter och avgifter
28 mars â 29 mars

Résidence Eden Marrakech
Résidence Eden Marrakech
Gueliz
- Pool
- Kök
- Parkering ingÄr
- Gratis wi-fi
Priset Àr 2 477 kr
2Â 477Â kr
inklusive skatter och avgifter
25 mars â 26 mars

Riad Mazal
Riad Mazal
Gueliz
- Pool
- Frukost ingÄr
- Barnpool
- Parkering ingÄr

Riad Mazal
Riad Mazal
Gueliz
- Pool
- Spa
- Barnpool
- Parkering ingÄr
4.4 av 5, Fantastiskt, 3Â recensioner
4,4
Fantastiskt
3Â recensioner

holidaysapparte-marrakech
holidaysapparte-marrakech
Gueliz
- Parkering ingÄr
- Gratis wi-fi
- Luftkonditionering
- TvÀttjÀnster
Om boendet
Hela stÀllet
Du har hela bostaden för dig sjÀlv och delar den endast med andra gÀster i ditt sÀllskap.
Sinko
Denna villa har en utomhuspool, tvÀttmöjligheter och en trÀdgÄrd. Parkering ingÄr. Villan har plasma-tv med satellitkanaler, och köket har stor kyl/frys, ugn och spishÀll. HÀr erbjuds gÀster tvÀttmaskin och middagsplats, samt bekvÀmligheter som gratis wi-fi och sÀngtillbehör av högsta kvalitet. StÀdning Àr tillgÀnglig en gÄng per vistelse.
Denna villa har rum med gratis flaskvatten och gratis toalettartiklar. SÀngarna har sÀngtillbehör av högsta kvalitet. Rummen i denna villa med 4,5 stjÀrnor har kök med stor kyl/frys, spishÀll, separat middagsplats och grytor/köksredskap. Badrummen har badkar eller dusch.
Denna villa i Marrakech erbjuder sina gÀster gratis wi-fi. 56-tums plasma-tv med satellitkanaler. UppbÀddningsservice erbjuds varje kvÀll och stÀdning sker en gÄng per vistelse.
Denna villa har bland annat en utomhuspool.
Denna villa ligger i Gueliz, mindre Àn tvÄ kilometer frÄn MajorelletrÀdgÄrden och mindre Àn fem kilometer frÄn populÀra sevÀrdheter som Jemaa el-Fnaa. Varje villa med 4,5 stjÀrnor har kök, middagsplats och kylskÄp.
Restaurangalternativ
Frukost enligt egen bestÀllning Àr tillgÀnglig dagligen mellan 07.00 och 11.00 mot en avgift.
Rum
Villan har uppvÀrmning, kök och erbjuder gott om plats med 5 sovrum och middagsplats. HÀr fÄr gÀster tillgÄng till gratis wi-fi och en 56-tumss plasma-tv med satellitkanaler. Samtliga sÀngar har sÀngtillbehör av högsta kvalitet och i badrummen finns gratis toalettartiklar. Dessutom ingÄr bekvÀmligheter som tvÀttmaskin och gratis flaskvatten. StÀdning Àr tillgÀnglig en gÄng per vistelse.
PĂ„ boendet
GÀster pÄ denna villa har tillgÄng till en utomhuspool, en terrass och tvÀttmöjligheter. HÀr erbjuds avgiftsfri parkering för den som kör. Denna villa i lyxstil har dessutom en trÀdgÄrd.
Denna villa lockar med utomhuspool, en terrass och trÀdgÄrd. Receptionen har öppet dygnet runt.Det finns parkeringsplatser som Àr gratis.
Rökning tillÄts endast pÄ sÀrskilda platser pÄ denna villa med 4,5 stjÀrnor i Marrakech.
Mot en avgift kan gÀster dagligen Àta frukost enligt egen bestÀllning och 07.00 till 11.00.
HotellbekvÀmligheter
Pool/spa
- Utomhuspool
Internet
- TillgÀngligt i villan: gratis wi-fi
Parkering och transport
- Avgiftsfri parkering pÄ omrÄdet
- BegrÀnsad parkering pÄ omrÄdet
Kök
- Grytor och köksredskap
- SpishÀll
- Stor kyl/frys
- Ugn
Matplats
- Frukost enligt egen bestĂ€llning tillgĂ€nglig dagligen 07.00â11.00 mot en avgift: EUR 5â15 för vuxna och EUR 3â5 för barn
Sovrum
- 5 sovrum
- PremiumsÀngklÀder
Badrum
- Badkar eller dusch
- Gratis toalettartiklar
- Handdukar tillhandahÄlles
- Privat badrum
Utrymmen
- Separat middagsplats
UnderhÄllning
- 56-tums plasma-tv med satellitkanaler
Utomhus
- Terrass
- TrÀdgÄrd
TvÀtt
- TvÀttmaskin
- TvÀttmöjligheter
Klimatreglering
- Luftkonditionering
- VĂ€rme
Husdjur
- Husdjur vÀlkomna
- Husdjur bor gratis
Anpassning/tillgÀnglighet
- Ingen hiss
- Platser anvisade för rökning
TjÀnster och inrÀttningar
- Gratis vatten pÄ flaska
- StÀdning erbjuds en gÄng per vistelse
- UppbÀddningsservice
Höjdpunkter i omrÄdet
- I en förort
- NÀra en tÄgstation
- NĂ€ra flygplatsen
- NĂ€ra strandpromenaden
SĂ€kerhetsdetaljer
- Uppgifter om kolmonoxidvarnare saknas (vĂ€rden har inte angett om det finns nĂ„gon kolmonoxidvarnare pĂ„ boendet â övervĂ€g att ta en bĂ€rbar varnare med dig)
- Uppgifter om rökdetektor saknas (vÀrden har inte angett om det finns nÄgon rökdetektor pÄ boendet)
AllmÀn information
- TrÀdgÄrd
Regler
Incheckning
Checka in frÄn: 14.00. Checka in fram till: 16.00.
Sen incheckning i mÄn av tillgÄng
MinimiÄlder för incheckning - 18 Är
Utcheckning
Utcheckning innan 11.30
Incheckningsinstruktioner
Detta boende har ingen reception.
GÀsterna mÄste kontakta boendet för incheckningsinstruktioner.
Kontakta boendet minst 24 timmar i förvÀg via kontaktuppgifterna i bokningsbekrÀftelsen för att arrangera incheckning.
Om du planerar att ankomma efter 17.00 ska du kontakta boendet i förvÀg via kontaktuppgifterna i bokningsbekrÀftelsen.
Informationen frÄn boendet kan ha översatts med automatiska översÀttningsverktyg
Husdjur
- Husdjur tillÄts utan avgift
Barn och extrasÀngar
- Barn Àr vÀlkomna.
Rökning tillÄten
Rökning tillÄten i avsedda omrÄden
Betalningstyper
Viktig information
Avgifter
GÀster ska betala följande avgifter pÄ boendet:
- Stadsskatt: 1.02 EUR per person per natt. Skatten gÀller inte barn under 12 Är.
Vi har listat alla avgifter boendet upplyst oss om.
Extra tillval
De avgifter och depositioner som listas nedan kommer att debiteras vid incheckningen, utcheckningen eller servicetillfÀllet.
- Avgift för frukost enligt egen bestĂ€llning: EUR 5â15 för vuxna och EUR 03â05 för barn (ungefĂ€rligt pris)
Den hÀr listan Àr inte nödvÀndigtvis fullstÀndig. Avgifter och depositioner kan Àndras och inkluderar inte alltid skatt.
Att hÄlla koll pÄ
Avgifter för extragÀster kan tillkomma och varierar i enlighet med boendets policy.
Statligt utfÀrdad fotolegitimation och kreditkort, bankkort eller kontantdeposition kan krÀvas vid incheckning för oförutsedda utgifter.
SÀrskilda önskemÄl erbjuds i mÄn av tillgÄng vid incheckning och kan medföra ytterligare avgifter. SÀrskilda önskemÄl kan inte garanteras.
Boendet accepterar kreditkort och kontanter.
VĂ€rden har inte angett om det finns nĂ„gon kolmonoxidvarnare pĂ„ boendet. ĂvervĂ€g att ta en bĂ€rbar varnare med dig pĂ„ resan.
VÀrden har inte angett om det finns nÄgon rökdetektor pÄ boendet.
Observera att kulturella normer och gÀstpolicyer kan skilja sig i olika lÀnder och pÄ olika boenden. De policyer som listas Àr boendets egna.
Detta boende har ingen reception. GÀster mÄste kontakta boendet minst 24 timmar innan ankomst med kontaktuppgifterna i bokningsbekrÀftelsen för att anordna incheckning. GÀster som anlÀnder efter 17.00 mÄste kontakta boendet i förvÀg med kontaktuppgifterna i bokningsbekrÀftelsen. GÀsterna mÄste kontakta boendet för incheckningsinstruktioner.
Om du avbokar din bokning kommer vÀrdens avbokningspolicy att gÀlla. I enlighet med EU-bestÀmmelser om konsumentrÀtt gÀller inte ÄngerrÀtten för boendebokningstjÀnster.
Bra att veta
- Enligt lokal lag kan det vara förbjudet för ogifta par att dela rum. Det Àr obligatoriskt för gÀster att kunna uppvisa Àktenskapsbevis om sÄ krÀvs av boendet.
- Bokning behövs för massage. Vill du boka kan du kontakta denna villa innan ankomst, med hjÀlp av informationen i din bokningsbekrÀftelse.
Boendet kallas Àven
Sinko Villa Marrakech
Sinko Marrakech
Marrakech Sinko Villa
Villa Sinko Marrakech
Sinko Villa
Villa Sinko
Sinko Villa
Sinko Marrakech
Sinko Villa Marrakech