Hel lÀgenhet
Tranquil Oasis Relax and Unwind ID202
Fotogalleri för Tranquil Oasis Relax and Unwind ID202





Hel lÀgenhet
1 sovrum1 badrumSovplats för 259 kvm
PopulÀra bekvÀmligheter
Utforska omrÄdet

90 Rue Charles Darwin, Luxembourg City, Luxembourg, 1433
- Place, Auchan Cloche D'OrâȘ4 min till fotsâŹ
- Place, Europeiska kommissionenâȘ5 min till fotsâŹ
- Place, Shopping Center Cloche d'OrâȘ6 min till fotsâŹ
- Airport, Luxemburg (LUX-Findel)âȘ12 min med bilâŹ
Rumsalternativ
Liknande boenden

Brand new studio in center
Brand new studio in center
- Kök
- TvÀttmaskin
- Torktumlare
- Gratis wi-fi
Om boendet
Tranquil Oasis Relax and Unwind ID202
Denna lÀgenhet Àr en rökfri anlÀggning, dÀr gÀster erbjuds tvÀttmöjligheter och flersprÄkig personal. LÀgenheten har kylskÄp, ugn, spishÀll och mikrovÄgsugn i köket. HÀr erbjuds gÀster middagsplats och sittutrymme, samt bekvÀmligheter som gratis wi-fi och smart-tv. Det privata badrummet ligger inte i anslutning till rummet.
Denna lÀgenhet har rum med espressobryggare och kaffe- och tebryggare. Dessa individuellt inredda och möblerade rum har separat sittutrymme. Rummen i denna lÀgenhet med 3 stjÀrnor har kök med kylskÄp, spishÀll, mikrovÄgsugn och separat middagsplats. Rummen har separata privata badrum. Badrummen har dusch, gratis toalettartiklar och hÄrtorkar.
Denna lĂ€genhet i Luxemburg erbjuder sina gĂ€ster gratis wi-fi, med en hastighet pĂ„ 100+ Mbps (passar för 1â2 personer eller upp till 6 enheter). Smart-tv finns pĂ„ rummen.
Denna lÀgenhet ligger i Gasperich, mindre Àn tio minuters promenad frÄn sevÀrdheter som Auchan Cloche D'Or och Shopping Center Cloche d'Or. Varje lÀgenhet med 3 stjÀrnor har kök, middagsplats och sittutrymme.
Rum
LÀgenheten har individuell inredning, kök och erbjuder gott om plats med sovrum, middagsplats och sittutrymme. En 42-tumss smart-tv stÄr för underhÄllningen, och gÀster hÄller sig uppkopplade med gratis wi-fi. I badrummen finns hÄrtorkar och gratis toalettartiklar. Dessutom ingÄr bekvÀmligheter som espressobryggare och strykbrÀda. Privata badrum Àr inte anslutande.
PĂ„ boendet
PÄ denna lÀgenhet har gÀster bland annat tillgÄng till tvÀttmöjligheter. FlersprÄkig personal svarar gÀrna pÄ dina frÄgor.
Du som bor pÄ denna lÀgenhet har tillgÄng till flersprÄkig personal, tvÀttmöjligheter och hiss. Receptionen har öppet dygnet runt.
Denna lÀgenhet i Luxemburg har 3 stjÀrnor och tillÄter inte rökning.






