Hel lägenhet

3 bedrooms in Gasperich Terrace&Parking

4.0-stjärnigt boende

Fotogalleri för 3 bedrooms in Gasperich Terrace&Parking

Ett rymligt vardagsrum med en soffa, ett soffbord och ett matbord med plats för fyra personer. Stora fönster ger utsikt över omgivningarna.
Ett modernt badrum med ett vitt handfat, en stor spegel, en duschkabin i glas och en liten papperskorg.
Ett sovrum med en säng, en mjuk kudde och ett fönster med utsikt över byggnader.
Ett modernt vardagsrum med en platt-TV, en soffa och en matplats med gröna tallrikar och glas.
Ett modernt kök med vita skåp, en bänkskiva i marmor och en matplats med bord och stolar.

Hel lägenhet

3 sovrum2 badrumSovplats för 6

Populära bekvämligheter

  • Kök
  • Parkering ingår
  • Gratis wi-fi

Utforska området

Se på karta
28 Rue Charles Darwin, Luxembourg City, Luxembourg, 2411
  • Place, Auchan Cloche D'Or
    ‪5 min till fots‬
  • Place, Europeiska kommissionen
    ‪9 min till fots‬
  • Place, Den Atelier
    ‪4 min med bil‬
  • Airport, Luxemburg (LUX-Findel)
    ‪14 min med bil‬

Rumsalternativ

Liknande boenden

Om boendet

3 bedrooms in Gasperich Terrace&Parking

Denna lägenhet erbjuder gäster avgiftsfri parkering. Lägenheten har kylskåp, ugn, spishäll och mikrovågsugn i köket. Här erbjuds gäster 2 badrum och vattenkokare, samt bekvämligheter som gratis wi-fi och diskmaskin.
Denna lägenhet har rum med hårtork. Denna lägenhet i Luxemburg erbjuder sina gäster gratis wi-fi, med en hastighet på 50+ Mbps. Rummen i denna lägenhet med 4 stjärnor har kök med kylskåp, spishäll, mikrovågsugn och grytor/köksredskap.
Denna lägenhet ligger i Gasperich, mindre än tio minuters promenad från sevärdheter som Auchan Cloche D'Or och Europeiska kommissionen. Varje lägenhet med 4 stjärnor har kök, kylskåp och mikrovågsugn.
Rum
Lägenheten har uppvärmning, kök och 2 badrum, och erbjuder gott om plats med 3 sovrum. Gäster håller koll under vistelsen med gratis wi-fi. Dessutom ingår bekvämligheter som vattenkokare och skrivbord.
På boendet
Här har du tillgång till avgiftsfri parkering.
På denna lägenhet finns hiss. Receptionen har öppet dygnet runt.Det är gratis att parkera.

Hotellbekvämligheter

Internet

  • Tillgängligt i lägenheten: gratis wi-fi

Parkering och transport

  • Avgiftsfri och säker parkering på området
  • Begränsad parkering på området

Kök

  • Diskmaskin
  • Elektrisk vattenkokare
  • Grytor och köksredskap
  • Kylskåp
  • Mikrovågsugn
  • Pappersservetter
  • Spishäll
  • Städredskap
  • Ugn

Sovrum

  • 3 sovrum

Badrum

  • 2 privata badrum
  • Handdukar tillhandahålles
  • Hårtork

Arbetsutrymmen

  • Skrivbord

Komfort

  • Värme

Husdjur

  • Inga husdjur tillåts

Anpassning/tillgänglighet

  • Hiss (120 centimeter bred dörr)

Säkerhetsdetaljer

  • Uppgifter om kolmonoxidvarnare saknas (värden har inte angett om det finns någon kolmonoxidvarnare på boendet – överväg att ta en bärbar varnare med dig)
  • Uppgifter om rökdetektor saknas (värden har inte angett om det finns någon rökdetektor på boendet)

Regler

Incheckning

Checka in från: 15.00. Checka in fram till: 00.00.

Utcheckning

Utcheckning innan 11.00

Incheckningsinstruktioner

Detta boende har ingen reception.
Gästerna får instruktioner för nyckelupphämtning.
Det är rekommenderat för gäster att hämta Expedia mobilapp innan incheckning
Informationen från boendet kan ha översatts med automatiska översättningsverktyg

Åtkomst till boendet

Instruktioner för nyckelupphämtning, privat entré

Husdjur

  • Inga djur tillåtna

Barn och extrasängar

  • Barn är välkomna.
  • Spjälsängar finns att hyra för EUR 15.0 per natt.

Betalningstyper

Viktig information

Avgifter

Gäster ska betala följande avgifter på boendet:

  • Avgift för städning: 200 EUR per boende och per vistelse

Vi har listat alla avgifter boendet upplyst oss om.

Extra tillval

De avgifter och depositioner som listas nedan kommer att debiteras vid incheckningen, utcheckningen eller servicetillfället.

  • Spjälsäng (babysäng): EUR 15.0 per natt

Den här listan är inte nödvändigtvis fullständig. Avgifter och depositioner kan ändras och inkluderar inte alltid skatt.

Att hålla koll på

Avgifter för extragäster kan tillkomma och varierar i enlighet med boendets policy.
Statligt utfärdad fotolegitimation och kreditkort, bankkort eller kontantdeposition kan krävas vid incheckning för oförutsedda utgifter.
Särskilda önskemål erbjuds i mån av tillgång vid incheckning och kan medföra ytterligare avgifter. Särskilda önskemål kan inte garanteras.
Boendet accepterar kreditkort; ingen kontantbetalning.
Värden har inte angett om det finns någon kolmonoxidvarnare på boendet. Överväg att ta en bärbar varnare med dig på resan.
Värden har inte angett om det finns någon rökdetektor på boendet.
Det här boendet har utomhusområden såsom balkonger, uteplatser och terrasser som kanske inte är lämpliga för barn. Om du har frågor rekommenderar vi att du kontaktar boendet före ankomst för att bekräfta att de kan ta emot dig i ett lämpligt rum.
Detta boende har ingen reception. Gästerna får tillgång till boendet via en privat ingång. Det är rekommenderat för gäster att hämta boendets Expedia mobilapp före incheckning
Om du avbokar din bokning kommer värdens avbokningspolicy att gälla. I enlighet med EU-bestämmelser om konsumenträtt gäller inte ångerrätten för boendebokningstjänster.

Boendet kallas även

3 bedrooms in Gasperich Terrace Parking
3 bedrooms in Gasperich Terrace&Parking Apartment
3 bedrooms in Gasperich Terrace&Parking Luxembourg City