Hel lÀgenhet
Apartment Ankica
Fotogalleri för Apartment Ankica





Recensioner
8,8 av 10,
UtmÀrkt
Hel lÀgenhet
1 sovrum1 badrumSovplats för 562 kvm
PopulÀra bekvÀmligheter
Utforska omrÄdet
Lopar 166, Lopar, Primorje-Gorski Kotar, 51281
- Place, ZrÄes strand
- Place, Paradise BeachâȘ3 min med bilâŹ
- Place, Livacina-strandenâȘ5 min med bilâŹ
- Airport, Rijeka (RJK)âȘ144 min med bilâŹ
Rumsalternativ
Liknande boenden

Apartments Sime
Apartments Sime
- Kök
- HusdjursvÀnligt
- Parkering ingÄr
- Gratis wi-fi
Om boendet
Apartment Ankica
Rökfria Apartment Ankica Àr en lÀgenhetsbyggnad med utomhusgrill och avgiftsfri parkering. LÀgenheten har kylskÄp, ugn, spishÀll och mikrovÄgsugn i köket. Dessutom finns gratis wi-fi, satellit-tv och vattenkokare.
Denna lÀgenhet har rum med luftkonditionering. Rummen i denna lÀgenhet med 3,5 stjÀrnor har kök med kylskÄp, spishÀll, mikrovÄgsugn och grytor/köksredskap. Badrummen har dusch.
GÀster har tillgÄng till gratis wi-fi. Det finns satellit-TV.
Fritidsaktiviteterna nedan finns antingen tillgÀngliga pÄ plats eller i nÀrheten. Avgifter kan tillkomma.
Denna lÀgenhet ligger nÀra Kvarnerviken och mindre Àn tvÄ kilometers promenad frÄn Paradise Beach. Varje lÀgenhet med 3,5 stjÀrnor har kök, kylskÄp och mikrovÄgsugn.
Rum
LÀgenheten har luftkonditionering och kök och erbjuder gott om plats med sovrum. HÀr erbjuds gÀster bÄde satellit-tv och gratis wi-fi. LÀgenheten har dessutom vattenkokare.
PĂ„ boendet
PÄ denna lÀgenhet har gÀster bland annat tillgÄng till en terrass. Om du kör har du tillgÄng till avgiftsfri parkering. Denna lÀgenhet Àr en rökfri anlÀggning och har dessutom utomhusgrillar.
PÄ denna lÀgenhet har gÀster tillgÄng till en terrass och utomhusgrill. Receptionen har öppet dygnet runt.Det finns parkeringsplatser som Àr gratis.
Denna lÀgenhet i Lopar har 3,5 stjÀrnor och tillÄter inte rökning.