Margarita Palace Hotel
3.0-stjärnigt boende
Fotogalleri för Margarita Palace Hotel





Populära bekvämligheter
- Frukost ingår
- Parkering ingår
- Gratis wi-fi
- Restaurang
- Företagstjänster
- Tvättjänster
Det nuvarande priset är 789 kr
789 kr
inklusive skatter och avgifter
24 juni – 25 juni
Utforska området

Nubi Road, Junior Quarters, Lira, Lira
Rumsalternativ
Öppna alla foton för Double Room

Double Room
- 2 sovplatser
- Gratis wi-fi
Enkelrum
- 1 sovplats
- 1 stor enkelsäng
- Gratis wi-fi
Öppna alla foton för Dubbelrum

Dubbelrum
- 2 sovplatser
- 1 dubbelsäng
- Gratis wi-fi
Liknande boenden

Pauline Hotel
Lira
Pauline Hotel
Lira
- Spa
- Parkering ingår
- Gratis wi-fi
- Restaurang

Hotel Good News
Lira
Hotel Good News
Lira
- Frukost ingår
- Parkering ingår
- Gratis wi-fi
- Restaurang

Lillian Towers Hotel
Lira
Lillian Towers Hotel
Lira
- Frukost ingår
- Parkering ingår
- Gratis wi-fi
- Restaurang
4.2 av 5, Väldigt bra, 6 recensioner
4,2
Väldigt bra
6 recensioner
Priset är 996 kr
996 kr
inklusive skatter och avgifter
24 juli – 25 juli

Lira Tasha Hotel
Lira
Lira Tasha Hotel
Lira
- Frukost ingår
- Parkering ingår
- Gratis wi-fi
- Restaurang
4.0 av 5, Väldigt bra, 1 recension
4,0
Väldigt bra
1 recension
Priset är 523 kr
523 kr
inklusive skatter och avgifter
24 juli – 25 juli

Simbego Cottages
Lira
Simbego Cottages
Lira
- Frukost ingår
- Parkering ingår
- Gratis wi-fi
- Restaurang
Priset är 351 kr
351 kr
inklusive skatter och avgifter
24 juli – 25 juli

West Cliff Hotel
Lira
West Cliff Hotel
Lira
- Frukost ingår
- Parkering ingår
- Gratis wi-fi
- Restaurang
5.0 av 5, Enastående, 1 recension
5
Enastående
1 recension
Priset är 840 kr
840 kr
inklusive skatter och avgifter
24 juli – 25 juli

Garden Inn
Lira
Garden Inn
Lira
- Frukost ingår
- Parkering ingår
- Rumsservice
- Städning
4.0 av 5, Väldigt bra, 1 recension
4,0
Väldigt bra
1 recension

DaysInn Hotel
Lira
DaysInn Hotel
Lira
- Frukost ingår
- Parkering ingår
- Gratis wi-fi
- Restaurang
2.4 av 5, 3 recensioner
2,4
3 recensioner
Priset är 586 kr
586 kr
inklusive skatter och avgifter
24 juli – 25 juli

St Lira Hotel
Lira
St Lira Hotel
Lira
- Frukost ingår
- Parkering ingår
- Gratis wi-fi
- Restaurang
Priset är 485 kr
485 kr
inklusive skatter och avgifter
24 juli – 25 juli

Bukoto Heights Apartments
Bukoto
Bukoto Heights Apartments
Bukoto
- Kök
- Parkering ingår
- Gratis wi-fi
- Luftkonditionering
4.0 av 5, Väldigt bra, 57 recensioner
4,0
Väldigt bra
57 recensioner
Priset är 737 kr
737 kr
inklusive skatter och avgifter
24 juni – 25 juni
Om boendet
Margarita Palace Hotel
Detta hotell är en rökfri anläggning som erbjuder gäster en restaurang, ett konferenscenter och kaffe/te i allmänt utrymme. Dessutom erbjuds gratis engelsk frukost, gratis wi-fi i allmänna utrymmen och avgiftsfri parkering. Gäster får även tillgång till bekvämligheter som kemtvätt, dygnet runt-öppen reception och hjälp med bokning av biljetter och guidade turer.
Margarita Palace Hotel erbjuder 40 rum med gratis flaskvatten och bärbara fläktar. Rummen har balkonger/terrasser. Sängarna har sängtillbehör av högsta kvalitet. På tv:n kan du se satellitkanaler.
Badrummen har dusch med regndusch. Detta hotell i Lira erbjuder sina gäster gratis wi-fi. Städning sker dagligen.
Detta hotell med 3 stjärnor har 40 rum och ståtar med gratis wi-fi på rummet, avgiftsfri parkering och ett konferenscenter.
Restaurangalternativ
Gratis engelsk frukost serveras dagligen mellan 07.00 och 10.00. Du kan beställa mat från rumsservice eller äta något gott på restaurangen.
Rum
Din tv har satellitkanaler, och du håller dig uppkopplad med gratis wi-fi. Samtliga sängar har sängtillbehör av högsta kvalitet och i badrummen finns regnduschar. Balkonger/terrasser, bärbara fläktar och skrivbord erbjuds dessutom.
På boendet
Gäster på Margarita Palace Hotel har tillgång till gratis wi-fi i allmänna utrymmen, ett konferenscenter och kaffe i allmänt utrymme. Gäster har tillgång till avgiftsfri parkering, samt flygtransfer till hotellet (tillgänglig dygnet runt) för USD 200 per fordon. Receptionen är bemannad dygnet runt för att hjälpa dig med bokning av guidade turer och biljetter, bagageförvaring samt kemtvätt/tvättjänster. Här hittar du dessutom en tv i allmänt utrymme och en trädgård.
Det finns restaurang på plats. Gratis frukost serveras dagligen. Gratis wi-fi finns i allmänna utrymmen. Flygtransfer till hotellet (tillgänglig dygnet runt) erbjuds mot en avgift. På Margarita Palace Hotel som passar dem som reser i arbetet finns hjälp med bokning av biljetter och guidade turer, trädgård och kaffe i allmänt utrymme. Det finns parkeringsplatser som är gratis.
Detta hotell i Lira har 3 stjärnor och tillåter inte rökning.
Gäster kan äta gratis engelsk frukost dagligen från 07.00 till 10.00.
Restaurang på platsen - restaurang som specialiserar sig på lokala och internationella rätter och serverar frukost, lunch och middag.
Boendet har rumsservice (under begränsade tider).
Hotellbekvämligheter
Internet
- Tillgängligt i alla rum: gratis wi-fi
- Tillgängligt i vissa allmänna utrymmen: gratis wi-fi
Parkering och transport
- Transfer från flygplatsen dygnet runt på begäran mot en tilläggsavgift
- Avgiftsfri parkering på området
- Begränsad parkering på området
Mat och dryck
- Gratis engelsk frukost tillgänglig alla dagar 07.00–10.00
- En restaurang
- Kaffe och te i gemensamma utrymmen
Att göra
- Tv i allmänna utrymmen
Bekvämligheter
- Bagageförvaring
- Reception öppen dygnet runt
Gästtjänster
- Hjälp med bokning av guidade turer och biljetter
- Kemtvätt/tvättservice
- Städning varje dag
Business-service
- Konferenscenter
Utomhus
- Trädgård
Tillgänglighetsanpassning
- Ingen hiss
Mer
- Rökning ej tillåten
Bekvämligheter på rummet
Sovrum
- Mörkläggningsgardiner
- Sängtillbehör av högsta kvalitet
Badrum
- Dusch
- Handdukar tillhandahålles
- Privat badrum
- Regndusch
- Toalettpapper
- Tvål
Underhållning
- Tv med satellitkanaler
Mat och dryck
- Begränsad rumsservice
- Gratis vatten på flaska
Mer
- Fristående fläkt
- Skrivbord
Regler
Incheckning
Checka in från: 12.00. Checka in fram till: 23.30.
Kontaktfri incheckning erbjuds
Sen incheckning i mån av tillgång
Minimiålder för incheckning - 18 år
Utcheckning
Utcheckning innan 10.00
Kontaktfri utcheckning erbjuds
Incheckningsinstruktioner
Boendet erbjuder transfer från flygplats (avgifter kan tillkomma). Gäster måste kontakta boendet 24 timmar innan ankomsten med kontaktuppgifterna i bokningsbekräftelsen för att arrangera hämtning.
Gäster måste kontakta boendet i förväg för incheckningsinstruktioner. Personalen i receptionen välkomnar gästerna vid ankomst.
Kontakta boendet i förväg via kontaktuppgifterna i bokningsbekräftelsen för att arrangera incheckning.
Om du planerar att ankomma efter 23.30 ska du kontakta boendet i förväg via kontaktuppgifterna i bokningsbekräftelsen.
Informationen från boendet kan ha översatts med automatiska översättningsverktyg
Åtkomst till boendet
Bemannad reception
Husdjur
- Inga djur tillåtna
Barn och extrasängar
- Barn är välkomna.
Betalningstyper
Viktig information
Extra tillval
De avgifter och depositioner som listas nedan kommer att debiteras vid incheckningen, utcheckningen eller servicetillfället.
- Avgift för flygtransfer: USD 200 per fordon
Den här listan är inte nödvändigtvis fullständig. Avgifter och depositioner kan ändras och inkluderar inte alltid skatt.
Att hålla koll på
Avgifter för extragäster kan tillkomma och varierar i enlighet med boendets policy.
Statligt utfärdad fotolegitimation och kreditkort, bankkort eller kontantdeposition kan krävas vid incheckning för oförutsedda utgifter.
Särskilda önskemål erbjuds i mån av tillgång vid incheckning och kan medföra ytterligare avgifter. Särskilda önskemål kan inte garanteras.
Boendet accepterar kreditkort och kontanter.
På detta boende finns bland annat följande säkerhetsdetaljer: brandsläckare och förbandslåda.
Det här boendet har utomhusområden såsom balkonger, uteplatser och terrasser som kanske inte är lämpliga för barn. Om du har frågor rekommenderar vi att du kontaktar boendet före ankomst för att bekräfta att de kan ta emot dig i ett lämpligt rum.
Margarita Palace Hotel erbjuder transfer från flygplats (avgifter kan tillkomma). Kontakta boendet genom att ringa numret i bokningsbekräftelsen 24 timmar innan ankomsten med uppgifter om din ankomst. Gäster måste kontakta boendet i förväg med kontaktuppgifterna i bokningsbekräftelsen för att anordna incheckning. Gäster som anländer efter 23.30 måste kontakta boendet i förväg med kontaktuppgifterna i bokningsbekräftelsen. Gäster måste kontakta boendet i förväg för incheckningsinstruktioner. Personalen i receptionen välkomnar gästerna vid ankomst.
Om du avbokar din bokning kommer värdens avbokningspolicy att gälla. I enlighet med EU-bestämmelser om konsumenträtt gäller inte ångerrätten för boendebokningstjänster.
Bra att veta
- Endast registrerade gäster är tillåtna på rummen.
Boendet kallas även
Margarita Palace Hotel Lira
Margarita Palace Hotel Hotel
Margarita Palace Hotel Hotel Lira