Hel lägenhet

By The Sea II

3.5-stjärnigt boende

Fotogalleri för By The Sea II

Lägenhet - utsikt mot staden | Utsikt från rummet
Ett vardagsrum med en grå hörnsoffa, ett soffbord i trä och ett vitt sidobord.
En matplats med ett vitt bord och stolar, en grå soffa med blå kuddar och en vas med blommor.
Ett modernt rum med ett TV-bord i trä, en väggmonterad TV och en hylla med dekorativa föremål.
Ett modernt vardagsrum med ett vitt matbord, en tv på ett träställ och en vas med blommor.

Hel lägenhet

Sovplats för 2

Populära bekvämligheter

  • Kök
  • Gratis wi-fi
  • Luftkonditionering
  • Utsikt mot staden

Utforska området

Se på karta
Limassol, Limassol, Limassol District, 3035
  • Place, Limassols hamn
    ‪3 min till fots‬
  • Place, Limassol fästning
    ‪5 min till fots‬
  • Place, Strandpromenaden
    ‪5 min till fots‬

Rumsalternativ

Liknande boenden

Om boendet

By The Sea II

Denna lägenhet erbjuder särskilda platser för rökning. Lägenheten har platt-tv med satellitkanaler, och köket har kylskåp, ugn och spishäll. Dessutom finns gratis wi-fi, möblerad balkong och vattenkokare. Städning är inte tillgänglig..
Denna lägenhet erbjuder 2 luftkonditionerade rum med gratis dagstidningar. Rummen har inredda balkonger/terrasser. Rummen i denna lägenhet med 3,5 stjärnor har kök med kylskåp, spishäll och grytor/köksredskap. Badrummen har dusch.

Gäster har tillgång till gratis wi-fi. Platt-tv med satellitkanaler.

Denna lägenhet ligger i Tziami Tzentit, mindre än fem minuters promenad från Limassols hamn och mindre än en kvarts promenad från Strandpromenaden. Denna lägenhet med 3,5 stjärnor har 2 rum, vilka ståtar med bekvämligheter som kök, inredda balkonger/terrasser och kylskåp.
Rum
Lägenheten har luftkonditionering, kök och möblerad balkong eller terrass. Här finns en platt-tv med satellitkanaler, och gäster håller sig uppkopplade med gratis wi-fi. Dessutom ingår bekvämligheter som vattenkokare och gratis dagstidningar. Ingen städning
På boendet
Gäster på denna lägenhet erbjuds platser anvisade för rökning.

Hotellbekvämligheter

Internet

  • Tillgängligt i lägenheten: gratis wi-fi

Parkering och transport

  • Ingen parkering på området

Kök

  • Elektrisk vattenkokare
  • Grytor och köksredskap
  • Kylskåp
  • Spishäll
  • Ugn

Sovrum

  • Lakan tillhandahålls
  • Sovrum

Badrum

  • Dusch

Underhållning

  • Platt-tv med satellitkanaler

Utomhus

  • Möblerad balkong/terrass

Komfort

  • Luftkonditionering

Husdjur

  • Inga husdjur tillåts

Anpassning/tillgänglighet

  • Platser anvisade för rökning

Tjänster och inrättningar

  • Gratis dagstidningar varje dag
  • Ingen städning tillgänglig

Säkerhetsdetaljer

  • Uppgifter om kolmonoxidvarnare saknas (värden har inte angett om det finns någon kolmonoxidvarnare på boendet – överväg att ta en bärbar varnare med dig)
  • Uppgifter om rökdetektor saknas (värden har inte angett om det finns någon rökdetektor på boendet)

Allmän information

  • 2 enheter

Regler

Incheckning

Checka in från: 14.00. Checka in fram till: 00.00.
Minimiålder för incheckning - 18 år

Utcheckning

Utcheckning innan 10.00

Incheckningsinstruktioner

Detta boende har ingen reception.
Gästerna måste kontakta boendet för incheckningsinstruktioner.
Kontakta boendet minst 48 timmar i förväg via kontaktuppgifterna i bokningsbekräftelsen för att arrangera incheckning.
Informationen från boendet kan ha översatts med automatiska översättningsverktyg

Husdjur

  • Inga djur tillåtna

Barn och extrasängar

  • Barn är välkomna.

Rökning tillåten

Rökning tillåten i avsedda områden

Betalningstyper

Viktig information

Att hålla koll på

Avgifter för extragäster kan tillkomma och varierar i enlighet med boendets policy.
Statligt utfärdad fotolegitimation och kreditkort, bankkort eller kontantdeposition kan krävas vid incheckning för oförutsedda utgifter.
Särskilda önskemål erbjuds i mån av tillgång vid incheckning och kan medföra ytterligare avgifter. Särskilda önskemål kan inte garanteras.
Boendet accepterar kreditkort, bankkort och kontanter.
Värden har inte angett om det finns någon kolmonoxidvarnare på boendet. Överväg att ta en bärbar varnare med dig på resan.
Värden har inte angett om det finns någon rökdetektor på boendet.
Det här boendet har utomhusområden såsom balkonger, uteplatser och terrasser som kanske inte är lämpliga för barn. Om du har frågor rekommenderar vi att du kontaktar boendet före ankomst för att bekräfta att de kan ta emot dig i ett lämpligt rum.
Detta boende har ingen reception. Gäster måste kontakta boendet minst 48 timmar innan ankomst med kontaktuppgifterna i bokningsbekräftelsen för att anordna incheckning. Gästerna måste kontakta boendet för incheckningsinstruktioner.
Om du avbokar din bokning kommer värdens avbokningspolicy att gälla. I enlighet med EU-bestämmelser om konsumenträtt gäller inte ångerrätten för boendebokningstjänster.

Boendet kallas även

By The Sea II Limassol
By The Sea II Apartment
By The Sea II Apartment Limassol