Lägenhetshotell
Amosa Liège City Centre Apart Regence 17
Fotogalleri för Amosa Liège City Centre Apart Regence 17





Recensioner
7,8 av 10,
Bra
Lägenhetshotell
Sovplats för 470 kvm
Populära bekvämligheter
Utforska området

17 Rue de la Régence, Liege, 4000
- Place, Opéra Royal de Wallonie3 min till fots
- Place, Lieges katedral3 min till fots
- Place, Lieges universitet4 min till fots
- Airport, Liege (LGG)9 min med bil
Rumsalternativ
Liknande boenden

Van der Valk Sélys Liège Hotel & Spa
Van der Valk Sélys Liège Hotel & Spa
- Pool
- Jacuzzi
- Spa
- Gratis wi-fi
4.4 av 5, Fantastiskt, 954 recensioner
Priset är 1 078 kr
inklusive skatter och avgifter
12 okt. – 13 okt.
Om boendet
Amosa Liège City Centre Apart Regence 17
Lägenhet med kök, med promenadavstånd till Opéra Royal de Wallonie
Detta lägenhetshotell är en rökfri anläggning, där gäster erbjuds gratis wi-fi i allmänna utrymmen. Lägenheten har kylskåp, ugn, spishäll och mikrovågsugn i köket. Gäster kan slappa framför en platt-tv med kabelkanaler och boendet har även torktumlare och vattenkokare.
Detta lägenhetshotell erbjuder 2 luftkonditionerade rum med espressobryggare och hårtork. Rummen på detta lägenhetshotell med 3 stjärnor har kök med kylskåp, spishäll, mikrovågsugn och grytor/köksredskap. Badrummen har badkar/dusch.
Gäster har tillgång till gratis wi-fi. Platt-tv med kabelkanaler. Dessutom har rummen strykjärn/strykbräda och mörkläggningsgardiner. Städning sker dagligen.
Detta lägenhetshotell ligger nära Opéra Royal de Wallonie och mindre än fem minuters promenad från populära sevärdheter som Lieges universitet. Detta lägenhetshotell med 3 stjärnor har 2 rum, vilka ståtar med kök, kylskåp och mikrovågsugn.
Restaurangalternativ
Mot en avgift serveras en frukostbuffé på vardagar mellan 07.00 och 10.00 och på helger mellan 08.00 och 10.30.
Rum
Lägenheten har ljudisolering och kök med kylskåp, ugn, mikrovågsugn och spishäll. Här finns en platt-tv med kabelkanaler, och gäster håller sig uppkopplade med gratis wi-fi. Här erbjuds dessutom bekvämligheter som torktumlare, espressobryggare och strykbräda.
På boendet
På detta lägenhetshotell har gäster tillgång till gratis wi-fi i allmänna utrymmen. Den vänliga personalen erbjuder receptionstjänster under begränsade tider, och svarar gärna på frågor om sevärdheter i området.
Bekvämligheter
- Gratis wi-fi på rummet och i allmänna utrymmen
På detta lägenhetshotell finns hiss. Gratis wi-fi finns i allmänna utrymmen.
Detta lägenhetshotell i Liège har 3 stjärnor och tillåter inte rökning.
För en kostnad kan gäster njuta av en frukostbuffé på vardagar mellan 07.00 och 10.00 och på helger mellan 08.00 och 10.30.