Hel semesterbostad

Villa Adoral

3.5-stjärnigt boende

Fotogalleri för Villa Adoral

Utomhuspool
Exteriör
Terrass/Patio
Villa | Eget kök
Villa | Matsal

Populära bekvämligheter

  • Pool
  • Parkering ingår

Utforska området

Se på karta
Brdo 11 A, Labin, Istria (county), 52220
  • Place, Sentonina Stazas vattenfall
    ‪5 min med bil‬
  • Place, Rabac strand
    ‪7 min med bil‬
  • Place, Rabac färjehamn
    ‪8 min med bil‬
  • Airport, Pula (PUY)
    ‪48 min med bil‬

Rumsalternativ

Liknande boenden

Om boendet

Villa Adoral

Denna villa har en utomhuspool, utomhusgrill och avgiftsfri parkering. Villan har handdukar.
Denna villa har 3 rum.
Denna villa har bland annat en utomhuspool.
Denna villa ligger mindre än tre kilometer från Sentonina Stazas vattenfall och mindre än fem kilometer från Rabac strand. Denna villa med 3,5 stjärnor har 3 rum och ståtar med en utomhuspool och avgiftsfri parkering.
Rum
Villan har 3 badrum och erbjuder gott om plats med 3 sovrum.
På boendet
På denna villa har gäster tillgång till en utomhuspool och utomhusgrillar. Om du kör har du tillgång till avgiftsfri parkering.
På denna villa har gäster tillgång till utomhuspool och utomhusgrill. Receptionen har öppet dygnet runt.Det är gratis att parkera.

Rökning tillåts endast på särskilda platser på denna villa med 3,5 stjärnor i Labin.

Regler

Incheckning

Checka in från: 16.00. Checka in fram till: 22.00.

Utcheckning

Utcheckning innan 10.00

Incheckningsinstruktioner

Gästerna får ett e-postmeddelande med incheckningsinstruktioner.
Informationen från boendet kan ha översatts med automatiska översättningsverktyg

Husdjur

  • Inga djur tillåtna

Barn och extrasängar

  • Barn är välkomna.
  • Extrasängar finns inte tillgängliga.

Viktig information

Avgifter

Gäster ska betala följande avgifter på boendet:

  • Kontantdeposition för skador: EUR 300.0 per vistelse
  • En stadsskatt tas ut av staden och betalas på boendet. Skatten är säsongsbunden och gäller inte alltid året om. Undantag från skatten kan finnas. Kontakta boendet med hjälp av uppgifterna i bokningsbekräftelsen för mer information.
  • Stadsskatt: Från 1 oktober till 31 mars, EUR 1.10 per person per natt för vuxna. EUR 0.55 per natt för gäster från 12 till 17 år. Skatten gäller inte barn under 12 år of age.
  • Stadsskatt: Från 1 april till 30 september, EUR 1.60 per person per natt för vuxna. EUR 0.80 per natt för gäster från 12 till 17 år. Skatten gäller inte barn under 12 år.

Vi har listat alla avgifter boendet upplyst oss om.

Att hålla koll på

Avgifter för extragäster kan tillkomma och varierar i enlighet med boendets policy.
Statligt utfärdad fotolegitimation och kreditkort, bankkort eller kontantdeposition kan krävas vid incheckning för oförutsedda utgifter.
Särskilda önskemål erbjuds i mån av tillgång vid incheckning och kan medföra ytterligare avgifter. Särskilda önskemål kan inte garanteras.
Värden har inte angett om det finns någon kolmonoxidvarnare på boendet. Överväg att ta en bärbar varnare med dig på resan.
Värden har inte angett om det finns någon rökdetektor på boendet.
Gästerna får ett e-postmeddelande med incheckningsinstruktioner.
Boendets registreringsnummer HR64887759853
Om du avbokar din bokning kommer värdens avbokningspolicy att gälla. I enlighet med EU-bestämmelser om konsumenträtt gäller inte ångerrätten för boendebokningstjänster.

Boendet kallas även

Villa Adoral Villa
Villa Adoral Labin
Villa Adoral Villa Labin