Hel lägenhet
Casa Lentisco a La Maddalena
Fotogalleri för Casa Lentisco a La Maddalena





Recensioner
10 av 10,
Enastående
Hel lägenhet
1 sovrum1 badrumSovplats för 448 kvm
Populära bekvämligheter
Utforska området

Via Padule, La Maddalena, SS, 07024
- Place, Spiaggia di Punta Tegge8 min till fots
- Place, Museo Storico della Cava di Cala Francese5 min med bil
- Place, Museo Archeologico Navale9 min med bil
- Airport, Olbia (OLB-Costa Smeralda)118 min med bil
Rumsalternativ
Liknande boenden

Hotel Excelsior
Hotel Excelsior
- Frukost ingår
- Parkering ingår
- Gratis wi-fi
- Luftkonditionering
4.6 av 5, Underbart, 591 recensioner
Priset är 770 kr
inklusive skatter och avgifter
9 apr. – 10 apr.
Om boendet
Casa Lentisco a La Maddalena
Denna lägenhet är en rökfri anläggning, där gäster erbjuds avgiftsfri parkering. I lägenheten finns tvättmaskin, och köket har kylskåp, spishäll och mikrovågsugn. Här finns bekvämligheter som tv, kaffe- och tebryggare och gratis flaskvatten.
Denna lägenhet har luftkonditionerade rum med gratis flaskvatten och kaffe- och tebryggare. Kök har kylskåp, spishäll, mikrovågsugn och grytor/köksredskap. Badrummen har dusch, bidéer och hårtorkar.
Denna lägenhet ligger en kort promenad från Spiaggia di Punta Tegge och mindre än två kilometer från Museo Archeologico Navale. Varje lägenhet har kök, kylskåp och mikrovågsugn.
Rum
Lägenheten har luftkonditionering och kök och erbjuder gott om plats med sovrum. Här hittar gäster en 35-tumss tv. I badrummen finns hårtorkar och bidéer. Här erbjuds dessutom bekvämligheter som tvättmaskin, kaffebryggare och gratis flaskvatten.
På boendet
Om du kör har du tillgång till avgiftsfri parkering.
Det är gratis att parkera.
Denna lägenhet i La Maddalena tillåter inte rökning.








