Hel lÀgenhet
Apartamenty Alexa Old Town Kutno
3.0-stjÀrnigt boende
Fotogalleri för Apartamenty Alexa Old Town Kutno





PopulÀra bekvÀmligheter
- Uteplats
Utforska omrÄdet

KrĂłlewska 20, Kutno, 99-300
- BiaĆesjön
- BiaĆowieĆŒas nationalpark
- Ć»ychlins synagogaruinâȘ28 min med bilâŹ
Rumsalternativ
Ăppna alla foton för LĂ€genhet Classic

LĂ€genhet Classic
- 30 kvadratmeter
- 1Â sovrum
- 3Â sovplatser
- 1 kingsize-sÀng och 1 bÀddsoffa (enkel)
Ăppna alla foton för LĂ€genhet Grand

LĂ€genhet Grand
- 75 kvadratmeter
- 1Â sovrum
- 4Â sovplatser
- 1 queensize-sÀng och 1 kingsize-sÀng
Liknande boenden

Hotel Villa Hubertus Kutno
Hotel Villa Hubertus Kutno
Kutno
- Frukost ingÄr
- HusdjursvÀnligt
- Parkering ingÄr
- Gratis wi-fi
3.8 av 5, Bra, 18Â recensioner
3,8
Bra
18Â recensioner
Priset Àr 1 295 kr
1Â 295Â kr
inklusive skatter och avgifter
26 aug. â 27 aug.
Om boendet
Hela stÀllet
Du har hela lÀgenheten för dig sjÀlv och delar den endast med andra gÀster i ditt sÀllskap.
Apartamenty Alexa Old Town Kutno
LĂ€genhet i Kutno
Denna lÀgenhet Àr en rökfri anlÀggning, dÀr gÀster erbjuds expressincheckning och en trÀdgÄrd. Varje lÀgenhet har vattenkokare, platt-tv med satellitkanaler och dusch. StÀdning Àr tillgÀnglig pÄ begÀran.
Apartamenty Alexa Old Town Kutno har 3 rum. 50-tums platt-tv med satellitpremiumkanaler. Badrummen har dusch. Allergitestade sÀngklÀder och strykjÀrn/strykbrÀda kan fÄs pÄ begÀran. StÀdning sker pÄ begÀran.
Apartamenty Alexa Old Town Kutno ligger 21 km frÄn ƻychlins synagogaruin och 21 km frÄn ƻychlins fontÀntorg. Denna lÀgenhet med 3 stjÀrnor har 3 rum, vilka stÄtar med vattenkokare och platt-tv.
Rum
Varje lÀgenhet har uppvÀrmning och sovrum. HÀr fÄr gÀster tillgÄng till en 50-tumss platt-tv med satellitkanaler. Dessutom ingÄr bekvÀmligheter som vattenkokare och skrivbord. StÀdning pÄ begÀran
PĂ„ boendet
PÄ Apartamenty Alexa Old Town Kutno har gÀster tillgÄng till expressincheckning, en terrass och en trÀdgÄrd.
Du som bor pÄ Apartamenty Alexa Old Town Kutno har tillgÄng till en terrass, trÀdgÄrd och expressincheckning. Receptionen har öppet dygnet runt.
Denna lÀgenhet i Kutno har 3 stjÀrnor och tillÄter inte rökning.
SprÄk
Engelska, polska och ryska
HotellbekvÀmligheter
Parkering och transport
- Ingen parkering pÄ omrÄdet
Mat och dryck
- Elektrisk vattenkokare
Matplats
- Wet bar
Sovrum
- Allergitestade sÀngklÀder
- Sovrum
Badrum
- Dusch
- Handdukar tillhandahÄlles
- Toalettpapper
- TvÄl
UnderhÄllning
- 50-tums platt-tv med premiumsatellitkanaler
Utomhus
- Helt inhÀgnat
- Terrass
- TrÀdgÄrd
- Utomhusmöbler
Arbetsutrymmen
- ArbetsomrÄde för laptop
Komfort
- VĂ€rme
Husdjur
- Inga husdjur tillÄts
Anpassning/tillgÀnglighet
- Rökfritt boende
TjÀnster och inrÀttningar
- StrykjÀrn/strykbrÀda pÄ begÀran
- StÀdning pÄ begÀran
SĂ€kerhetsdetaljer
- Uppgifter om kolmonoxidvarnare saknas (vĂ€rden har inte angett om det finns nĂ„gon kolmonoxidvarnare pĂ„ boendet â övervĂ€g att ta en bĂ€rbar varnare med dig)
- Uppgifter om rökdetektor saknas (vÀrden har inte angett om det finns nÄgon rökdetektor pÄ boendet)
AllmÀn information
- 3 enheter
- StÀdning (pÄ begÀran)
- TrÀdgÄrd
Regler
Incheckning
Checka in frÄn: 14.00. Checka in fram till: 20.00.
Tidig incheckning i mÄn av tillgÄng
Avgift för tidig incheckning: PLN 25
Snabb incheckning tillgÀnglig
MinimiÄlder för incheckning - 18 Är
Utcheckning
Utcheckning innan 12.00
Incheckningsinstruktioner
Detta boende har ingen reception.
GĂ€ster mĂ„ste kontakta boendet i förvĂ€g för incheckningsinstruktioner och instruktioner för nyckelupphĂ€mtning â vĂ€rden tar emot dig.
Kontakta boendet minst 24 timmar i förvÀg via kontaktuppgifterna i bokningsbekrÀftelsen för att arrangera incheckning.
Ă tkomst till boendet
VÀrd möter dig, instruktioner för nyckelupphÀmtning
Husdjur
- Inga djur tillÄtna
Barn och extrasÀngar
- Barn Àr vÀlkomna.
Betalningstyper
Viktig information
Extra tillval
De avgifter och depositioner som listas nedan kommer att debiteras vid incheckningen, utcheckningen eller servicetillfÀllet.
- Avgift för tidig incheckning: PLN 25 (endast i mÄn av tillgÄng)
Den hÀr listan Àr inte nödvÀndigtvis fullstÀndig. Avgifter och depositioner kan Àndras och inkluderar inte alltid skatt.
Att hÄlla koll pÄ
Avgifter för extragÀster kan tillkomma och varierar i enlighet med boendets policy.
Statligt utfÀrdad fotolegitimation och kreditkort, bankkort eller kontantdeposition kan krÀvas vid incheckning för oförutsedda utgifter.
SÀrskilda önskemÄl erbjuds i mÄn av tillgÄng vid incheckning och kan medföra ytterligare avgifter. SÀrskilda önskemÄl kan inte garanteras.
Boendet accepterar kreditkort, bankkort och kontanter.
Fester och gruppevenemang Àr inte tillÄtna pÄ boendet.
VĂ€rden har inte angett om det finns nĂ„gon kolmonoxidvarnare pĂ„ boendet. ĂvervĂ€g att ta en bĂ€rbar varnare med dig pĂ„ resan.
VÀrden har inte angett om det finns nÄgon rökdetektor pÄ boendet.
Detta boende har ingen reception. GÀster mÄste kontakta boendet minst 24 timmar innan ankomst med kontaktuppgifterna i bokningsbekrÀftelsen för att anordna incheckning. GÀster mÄste kontakta boendet i förvÀg för incheckningsinstruktioner och instruktioner för nyckelupphÀmtning. VÀrden möter gÀsterna vid ankomst.
Om du avbokar din bokning kommer vÀrdens avbokningspolicy att gÀlla. I enlighet med EU-bestÀmmelser om konsumentrÀtt gÀller inte ÄngerrÀtten för boendebokningstjÀnster.
Bra att veta
- Endast registrerade gÀster Àr tillÄtna pÄ rummen.
- Alkohol serveras inte pÄ Apartamenty Alexa Old Town Kutno.
Boendet kallas Àven
Apartamenty Alexa Old Town Kutno Kutno
Apartamenty Alexa Old Town Kutno Apartment
Apartamenty Alexa Old Town Kutno Apartment Kutno