Hel lÀgenhet
Apartments Dragana
Fotogalleri för Apartments Dragana





Recensioner
10 av 10,
EnastÄende
PopulÀra bekvÀmligheter
Utforska omrÄdet

Krk, Split-Dalmatia
- Place, Drazica-strandenâȘ6 min till fotsâŹ
- Place, Stadshustorget, KrkâȘ10 min till fotsâŹ
- Place, Krks hamnâȘ13 min till fotsâŹ
- Airport, Rijeka (RJK)âȘ30 min med bilâŹ
Rumsalternativ
LĂ€genhet (A1)
Ăppna alla foton för LĂ€genhet (A3)

LĂ€genhet (A3)
LĂ€genhet (A2)
Liknande boenden

Apartments Saga 2
Apartments Saga 2
- Pool
- Kök
- Parkering ingÄr
- Gratis wi-fi
Om boendet
Apartments Dragana
Denna lÀgenhet Àr en rökfri anlÀggning och stÄtar med en trÀdgÄrd, utomhusgrill och avgiftsfri parkering. Varje lÀgenhet har kylskÄp, ugn, spishÀll och mikrovÄgsugn i köket. HÀr erbjuds gÀster tvÀttmaskin och vattenkokare, samt bekvÀmligheter som gratis wi-fi och satellit-tv.
Apartments Dragana har luftkonditionerade rum med strykjÀrn/strykbrÀda. Rummen i denna lÀgenhet med 3 stjÀrnor har kök med kylskÄp, spishÀll, mikrovÄgsugn och grytor/köksredskap. Badrummen har dusch.
GÀster har tillgÄng till gratis wi-fi. PÄ tv:n kan du se satellitkanaler.
Fritidsaktiviteterna nedan finns antingen tillgÀngliga pÄ plats eller i nÀrheten. Avgifter kan tillkomma.
Apartments Dragana ligger nÀra Kvarnerviken och mindre Àn tio minuters promenad frÄn Punta di Galetto-stranden. Denna lÀgenhet med 3 stjÀrnor har bekvÀmligheter som kök, kylskÄp och mikrovÄgsugn pÄ rummet.
Rum
Varje lÀgenhet har luftkonditionering och kök med kylskÄp, ugn, mikrovÄgsugn och spishÀll. HÀr erbjuds gÀster bÄde satellit-tv och gratis wi-fi. HÀr erbjuds dessutom bekvÀmligheter som tvÀttmaskin, vattenkokare och strykbrÀda.
PĂ„ boendet
GÀster pÄ Apartments Dragana har tillgÄng till en terrass, en trÀdgÄrd och utomhusgrillar. För den som kör bil erbjuds avgiftsfri parkering.
Apartments Dragana lockar med en terrass, utomhusgrill och trÀdgÄrd. Receptionen har öppet dygnet runt.Det finns parkeringsplatser som Àr gratis.
Denna lÀgenhet i Krk har 3 stjÀrnor och tillÄter inte rökning.
