Hel semesterbostad

Pretty Villa With View

2.5-stjärnigt boende

Fotogalleri för Pretty Villa With View

En utomhuspool med solstolar och ett bord, omgiven av stenmurar och en trappa.
Villa | Eget kök
Ett rum med två sängar, en tv, ett träpanelat tak och ett fönster med utsikt.
En uteplats med ett bord och stolar, ett parasoll och utsikt över havet.
Ett modernt kök med en matplats, med en kristallkrona, ett matbord i trä och stolar.

Hel bostad

2 sovrum1 badrumSovplats för 6110 kvm

Populära bekvämligheter

  • Pool
  • Tvättmaskin
  • Torktumlare
  • Husdjursvänligt
  • Parkering ingår
  • Luftkonditionering

Utforska området

Se på karta
Kastelir-Labinci, Istria County
  • Place, Cossetto vineri
    ‪5 min till fots‬
  • Place, Lanternas strand
    ‪15 min med bil‬
  • Place, Rovinjs hamn
    ‪52 min med bil‬
  • Airport, Pula (PUY)
    ‪69 min med bil‬

Rumsalternativ

Liknande boenden

Om boendet

Hela stället

Du har hela bostaden för dig själv och delar den endast med andra gäster i ditt sällskap.

Pretty Villa With View

Denna villa är en rökfri anläggning som erbjuder gäster en inomhuspool, en utomhuspool och en trädgård. Parkering ingår. Gäster får även tillgång till bekvämligheter som utomhusgrill. Villan har tvättmaskin/torktumlare, balkong och dusch.
Denna villa har luftkonditionerade rum med tvättmaskin/torktumlare och strykjärn/strykbräda. Rummen har balkonger. Rummen är möblerade individuellt. Badrummen har dusch.
En inomhuspool och en utomhuspool finns på området.
Denna villa ligger en kort promenad från Cossetto vineri och mindre än fem kilometer från OHwines. Varje villa har balkong.
Rum
Villan har unika möbler, balkong och gott om plats med 2 sovrum. Dessutom ingår bekvämligheter som tvättmaskin/torktumlare och strykbräda.
På boendet
Gäster på denna villa har tillgång till bland annat en inomhuspool, en utomhuspool och en terrass. Här ingår avgiftsfri parkering. Här hittar du dessutom utomhusgrillar och en trädgård.
Denna villa erbjuder gäster tillgång till en inomhuspool och en utomhuspool. En terrass, utomhusgrill och trädgård finns på denna villa. Det finns parkeringsplatser som är gratis.

Denna villa i Kaštelir-Labinci tillåter inte rökning.

Hotellbekvämligheter

Pool/spa

  • Inomhuspool
  • Utomhuspool

Parkering och transport

  • Avgiftsfri parkering på området
  • Begränsad parkering på området

Sovrum

  • 2 sovrum

Badrum

  • 1 badrum
  • Dusch

Utomhus

  • Balkong
  • Grill
  • Terrass
  • Trädgård

Tvätt

  • Tvättmaskin/torktumlare

Komfort

  • Luftkonditionering

Husdjur

  • Husdjur välkomna

Anpassning/tillgänglighet

  • Ingen hiss
  • Rökfritt boende

Tjänster och inrättningar

  • Strykjärn/strykbräda

Säkerhetsdetaljer

  • Uppgifter om kolmonoxidvarnare saknas (värden har inte angett om det finns någon kolmonoxidvarnare på boendet – överväg att ta en bärbar varnare med dig)
  • Uppgifter om rökdetektor saknas (värden har inte angett om det finns någon rökdetektor på boendet)

Allmän information

  • Enskild möblering
  • Trädgård

Regler

Incheckning

Checka in från: 15.00. Checka in fram till: 18.00.
Minimiålder för incheckning - 18 år

Utcheckning

Utcheckning innan 10.00

Incheckningsinstruktioner

Detta boende har ingen reception.
Gästerna får ett e-postmeddelande med incheckningsinstruktioner.
Informationen från boendet kan ha översatts med automatiska översättningsverktyg

Husdjur

  • Husdjur tillåts
  • Assistanshundar är avgiftsbefriade.

Barn och extrasängar

  • Barn är välkomna.

Rökning tillåten

Rökning förbjuden

Betalningstyper

Viktig information

Avgifter

Gäster ska betala följande avgifter på boendet:

  • En stadsskatt tas ut av staden och betalas på boendet. Skatten är säsongsbunden och gäller inte alltid året om. Undantag från skatten kan finnas. Kontakta boendet med hjälp av uppgifterna i bokningsbekräftelsen för mer information.
  • Stadsskatt: Från 1 oktober till 31 mars, EUR 1.00 per person per natt för vuxna. EUR 0.50 per natt för gäster från 12 till 17 år. Skatten gäller inte barn under 12 år of age.
  • Stadsskatt: Från 1 april till 30 september, EUR 1.99 per person per natt för vuxna. EUR 1.00 per natt för gäster från 12 till 17 år. Skatten gäller inte barn under 12 år.

Vi har listat alla avgifter boendet upplyst oss om.

Att hålla koll på

Avgifter för extragäster kan tillkomma och varierar i enlighet med boendets policy.
Statligt utfärdad fotolegitimation och kreditkort, bankkort eller kontantdeposition kan krävas vid incheckning för oförutsedda utgifter.
Särskilda önskemål erbjuds i mån av tillgång vid incheckning och kan medföra ytterligare avgifter. Särskilda önskemål kan inte garanteras.
Boendet accepterar kreditkort, bankkort och kontanter.
Värden har inte angett om det finns någon kolmonoxidvarnare på boendet. Överväg att ta en bärbar varnare med dig på resan.
Värden har inte angett om det finns någon rökdetektor på boendet.
Det här boendet har utomhusområden såsom balkonger, uteplatser och terrasser som kanske inte är lämpliga för barn. Om du har frågor rekommenderar vi att du kontaktar boendet före ankomst för att bekräfta att de kan ta emot dig i ett lämpligt rum.
Detta boende har ingen reception. Gästerna får ett e-postmeddelande med incheckningsinstruktioner.
Om du avbokar din bokning kommer värdens avbokningspolicy att gälla. I enlighet med EU-bestämmelser om konsumenträtt gäller inte ångerrätten för boendebokningstjänster.

Boendet kallas även

Villa Zaza With View
Pretty Villa With View Villa
Pretty Villa With View Kastelir-Labinci
Pretty Villa With View Villa Kastelir-Labinci