Hel semesterbostad
Villa 40 - Kandy
Fotogalleri för Villa 40 - Kandy





Recensioner
9,6 av 10,
Enastående
Hel bostad
1 badrumSovplats för 26.5 kvm
Populära bekvämligheter
Utforska området

Ampitiya Rd, Kandy 20000, 40, Kandy, CP, 20000
- Place, Kandy Lake10 min till fots
- Place, Udawatta Kele Sanctuary13 min till fots
- Place, Temple of the Tooth2 min med bil
Rumsalternativ
Om boendet
Hotellbekvämligheter
Regler
Viktig information
Att hålla koll på
Avgifter för extragäster kan tillkomma och varierar i enlighet med boendets policy.
Statligt utfärdad fotolegitimation och kreditkort, bankkort eller kontantdeposition kan krävas vid incheckning för oförutsedda utgifter.
Särskilda önskemål erbjuds i mån av tillgång vid incheckning och kan medföra ytterligare avgifter. Särskilda önskemål kan inte garanteras.
Boendet accepterar kreditkort och kontanter.
Värden har inte angett om det finns någon kolmonoxidvarnare på boendet. Överväg att ta en bärbar varnare med dig på resan.
Värden har inte angett om det finns någon rökdetektor på boendet.
Receptionen har öppet varje dag från 07.00 till 22.30.
Gäster som anländer efter 18.00 måste kontakta boendet i förväg med kontaktuppgifterna i bokningsbekräftelsen. Personalen i receptionen välkomnar gästerna vid ankomst.
Gäster som anländer efter 18.00 måste kontakta boendet i förväg med kontaktuppgifterna i bokningsbekräftelsen. Personalen i receptionen välkomnar gästerna vid ankomst.
Om du avbokar din bokning kommer värdens avbokningspolicy att gälla. I enlighet med EU-bestämmelser om konsumenträtt gäller inte ångerrätten för boendebokningstjänster.