Jimma Palace
Fotogalleri för Jimma Palace





Populära bekvämligheter
Det nuvarande priset är 1 405 kr
inklusive skatter och avgifter
24 juli – 25 juli
Utforska området

Jimma, Jimma
- Place, Abba Jiffars palats3 min till fots
- Place, Boye-dammen3 min till fots
- Place, Jimma Museum5 min till fots
- Airport, Jimma (JIM-Aba Segud)5 min med bil
Rumsalternativ
Rum - 1 kingsize-säng
Tvåbäddsrum
Dubbelrum - 1 kingsize-säng
Svit - 1 kingsize-säng
Villa - 3 sovrum
Öppna alla foton för Villa - 4 sovrum

Villa - 4 sovrum
Om boendet
Jimma Palace
Hotellbekvämligheter
Bekvämligheter på rummet
Regler
Viktig information
Att hålla koll på
Avgifter för extragäster kan tillkomma och varierar i enlighet med boendets policy.
Statligt utfärdad fotolegitimation och kreditkort, bankkort eller kontantdeposition kan krävas vid incheckning för oförutsedda utgifter.
Särskilda önskemål erbjuds i mån av tillgång vid incheckning och kan medföra ytterligare avgifter. Särskilda önskemål kan inte garanteras.
Boendet accepterar kreditkort och kontanter.
Det här boendet har utomhusområden såsom balkonger, uteplatser och terrasser som kanske inte är lämpliga för barn. Om du har frågor rekommenderar vi att du kontaktar boendet före ankomst för att bekräfta att de kan ta emot dig i ett lämpligt rum.
Personalen i receptionen välkomnar gästerna vid ankomst.
Boendets registreringsnummer THE FEDERAL DEMOCRATIC REPUBLIC OF ETHIOPIA Ministry of Trade and Regional Integration
Om du avbokar din bokning kommer värdens avbokningspolicy att gälla. I enlighet med EU-bestämmelser om konsumenträtt gäller inte ångerrätten för boendebokningstjänster.