Hel lägenhet

Mr. Agrippa - By TLV2GO

Fotogalleri för Mr. Agrippa - By TLV2GO

Ett modernt vardagsrum med en stor skjutdörr i glas som leder ut till en balkong, ett runt bord med en bok och en liten växt, och en TV som är monterad på väggen.
Ett modernt kök med ett stort fönster, vita skåp och en svart bänkskiva. Det står två barstolar nära fönstret och en tallrik med mat på bänkskivan.
Ett mysigt rum med stenmurar, synliga träbjälkar i taket och en sittgrupp med möbler i rotting.
Ett modernt vardagsrum med en grå soffa, ett runt soffbord och en golvlampa.
Ett modernt kök med en inbyggd ugn, en matplats med tre stolar, ett runt soffbord och en tv som är monterad på väggen.

Recensioner

8,6 av 10,
Utmärkt

Populära bekvämligheter

  • Kök
  • Husdjursvänligt
  • Gratis wi-fi
  • Luftkonditionering
  • Tvättjänster

Utforska området

Se på karta
10 Mazor St, Jerusalem, Jerusalem District, 9435908
  • Place, Mahane Yehuda-marknaden
    ‪3 min till fots‬
  • Place, Ben Yehuda-gatan
    ‪8 min till fots‬
  • Place, Mamilla Mall
    ‪5 min med bil‬
  • Airport, Tel Aviv (TLV-Ben Gurion)
    ‪50 min med bil‬

Rumsalternativ

Lägenhet Deluxe - 1 sovrum - balkong

  • 38 kvadratmeter
  • 1 sovrum
  • 4 sovplatser
  • 1 queensize-säng och 1 bäddsoffa (dubbel)
  • Gratis wi-fi

Lägenhet - 1 sovrum - balkong

  • 38 kvadratmeter
  • 1 sovrum
  • 4 sovplatser
  • 1 queensize-säng och 1 bäddsoffa (dubbel)
  • Gratis wi-fi

Lägenhet Superior - 1 sovrum - balkong

  • 40 kvadratmeter
  • 1 sovrum
  • 4 sovplatser
  • 1 queensize-säng och 1 bäddsoffa (dubbel)
  • Gratis wi-fi

Lägenhet - 1 sovrum - terrass

  • 43 kvadratmeter
  • 1 sovrum
  • 4 sovplatser
  • 1 queensize-säng och 1 bäddsoffa (dubbel)
  • Gratis wi-fi

Lägenhet - 2 sovrum - terrass

  • 50 kvadratmeter
  • 2 sovrum
  • 6 sovplatser
  • 2 queensize-sängar och 1 bäddsoffa (dubbel)
  • Gratis wi-fi

Penthouse - 3 sovrum - balkong

  • Utsikt mot staden
  • 100 kvadratmeter
  • 3 sovrum
  • 8 sovplatser
  • 3 queensize-sängar och 1 bäddsoffa (dubbel)
  • Gratis wi-fi

Lägenhet Basic - 1 sovrum

  • 30 kvadratmeter
  • 1 sovrum
  • 3 sovplatser
  • 1 queensize-säng och 1 bäddsoffa (enkel)
  • Gratis wi-fi

Lägenhet Deluxe - 1 sovrum

  • 40 kvadratmeter
  • 1 sovrum
  • 4 sovplatser
  • 1 queensize-säng och 1 bäddsoffa (dubbel)
  • Gratis wi-fi

Lägenhet Economy - 1 sovrum

  • 30 kvadratmeter
  • 1 sovrum
  • 3 sovplatser
  • 1 queensize-säng och 1 bäddsoffa (enkel)
  • Gratis wi-fi

Liknande boenden

Om boendet

Mr. Agrippa - By TLV2GO

Rökfria Mr. Agrippa - By TLV2GO är en lägenhetsbyggnad med tvättmöjligheter och gratis wi-fi i allmänna utrymmen. Varje lägenhet har smart-tv med kabelkanaler, och köket har stor kyl/frys, spishäll och mikrovågsugn. Här erbjuds gäster kombinerad tvättmaskin/torktumlare och kaffe- och tebryggare, samt bekvämligheter som gratis wi-fi och tv.
Mr. Agrippa - By TLV2GO erbjuder 15 luftkonditionerade rum med kombinerad tvättmaskin/torktumlare och värdeförvaringsskåp (laptopanpassade). Rummen i denna lägenhet med 3 stjärnor har kök med stor kyl/frys, spishäll, mikrovågsugn och grytor/köksredskap. Badrummen har dusch, gratis toalettartiklar och hårtorkar.

Gäster har tillgång till gratis wi-fi. 42-tums smart-tv med kabelkanaler. Dessutom har rummen espressobryggare och kaffe- och tebryggare.

Mr. Agrippa - By TLV2GO ligger i Centrala Jerusalem, en kort promenad från sevärdheter som Mahane Yehuda-marknaden och Ben Yehuda-gatan. Denna lägenhet med 3 stjärnor har 15 rum, vilka ståtar med kök, stor kyl/frys och mikrovågsugn.
Rum
Varje lägenhet har luftkonditionering och kök med kylskåp, mikrovågsugn och spishäll. Här får gäster tillgång till gratis wi-fi och en 42-tumss smart-tv med kabelkanaler. I badrummen finns hårtorkar och gratis toalettartiklar. Här erbjuds dessutom bekvämligheter som kombinerad tvättmaskin/torktumlare, espressobryggare och laptopanpassat värdeförvaringsskåp.
På boendet
Mr. Agrippa - By TLV2GO erbjude gratis wi-fi i allmänna utrymmen och tvättmöjligheter.
Gäster på Mr. Agrippa - By TLV2GO har tillgång till tvättmöjligheter och hiss. I allmänna utrymmen finns gratis wi-fi.

Denna lägenhet i Jerusalem har 3 stjärnor och tillåter inte rökning.

Hotellbekvämligheter

Internet

  • Tillgängligt i lägenheten: gratis wi-fi
  • Tillgängligt i vissa allmänna utrymmen: gratis wi-fi

Parkering och transport

  • Ingen parkering på området

Familjevänligt

  • Barnstol
  • Resesäng

Kök

  • Brödrost
  • Elektrisk vattenkokare
  • Espressobryggare
  • Grytor och köksredskap
  • Mikrovågsugn
  • Spishäll
  • Stor kyl/frys
  • Te-/kaffebryggare

Sovrum

  • Lakan tillhandahålls

Badrum

  • Dusch
  • Gratis toalettartiklar
  • Handdukar tillhandahålles
  • Hårtork
  • Toalettpapper

Utrymmen

  • Insektsnät för fönster

Underhållning

  • 42-tums Smart-tv med kabelkanaler

Tvätt

  • Kombinerad tvättmaskin/torktumlare
  • Tvättmöjligheter

Arbetsutrymmen

  • Arbetsområde för laptop

Komfort

  • Luftkonditionering
  • Värme

Husdjur

  • Husdjur välkomna
  • Avgift: ILS 280 per boende per vistelse
  • Inga avgifter tas ut för assistanshundar.

Anpassning/tillgänglighet

  • Hiss
  • Rökfritt boende

Tjänster och inrättningar

  • Laptopanpassat värdeförvaringsskåp
  • Mörkläggningsgardiner
  • Strykjärn/strykbräda

Höjdpunkter i området

  • I centrum

Säkerhetsdetaljer

  • Uppgifter om kolmonoxidvarnare saknas (värden har inte angett om det finns någon kolmonoxidvarnare på boendet – överväg att ta en bärbar varnare med dig)
  • Uppgifter om rökdetektor saknas (värden har inte angett om det finns någon rökdetektor på boendet)

Allmän information

  • 15 enheter

Regler

Incheckning

Checka in från: 15.00. Checka in fram till: när som helst.
Minimiålder för incheckning - 18 år

Utcheckning

Utcheckning innan 11.00

Incheckningsinstruktioner

Detta boende har ingen reception.
Gästerna får ett e-postmeddelande med incheckningsinstruktioner och instruktioner för smart lås inom 48 timmar före ankomst – privat ingång.
Kontakta boendet minst 48 timmar i förväg via kontaktuppgifterna i bokningsbekräftelsen för att arrangera incheckning.
Informationen från boendet kan ha översatts med automatiska översättningsverktyg

Åtkomst till boendet

Privat entré, instruktioner för smart lås

Husdjur

  • Husdjur: ILS 280 per boende, per vistelse
  • Assistanshundar är avgiftsbefriade.

Barn och extrasängar

  • Barn är välkomna.
  • Extrasängar finns inte tillgängliga.
  • Spjälsängar finns att hyra för ILS 20.0 per dag.

Betalningstyper

Viktig information

Avgifter

Gäster ska betala följande avgifter på boendet:

  • Du kan behöva betala följande kostnader på boendet: israelisk moms (18 %). Utländska resenärer som visar upp ett giltigt pass och turistvisum som visar att de inte är bosatta i Israel kan slippa betala moms.

Vi har listat alla avgifter boendet upplyst oss om.

Extra tillval

De avgifter och depositioner som listas nedan kommer att debiteras vid incheckningen, utcheckningen eller servicetillfället.

  • Avgift för husdjur: ILS 280 per boende per vistelse
  • Inga avgifter tas ut för assistanshundar
  • Spjälsäng (babysäng): ILS 20.0 per dag

Den här listan är inte nödvändigtvis fullständig. Avgifter och depositioner kan ändras och inkluderar inte alltid skatt.

Att hålla koll på

Avgifter för extragäster kan tillkomma och varierar i enlighet med boendets policy.
Statligt utfärdad fotolegitimation och kreditkort, bankkort eller kontantdeposition kan krävas vid incheckning för oförutsedda utgifter.
Särskilda önskemål erbjuds i mån av tillgång vid incheckning och kan medföra ytterligare avgifter. Särskilda önskemål kan inte garanteras.
Boendet accepterar kreditkort och bankkort; ingen kontantbetalning.
Värden har inte angett om det finns någon kolmonoxidvarnare på boendet. Överväg att ta en bärbar varnare med dig på resan.
Värden har inte angett om det finns någon rökdetektor på boendet.
Det här boendet har utomhusområden såsom balkonger, uteplatser och terrasser som kanske inte är lämpliga för barn. Om du har frågor rekommenderar vi att du kontaktar boendet före ankomst för att bekräfta att de kan ta emot dig i ett lämpligt rum.
Detta boende har ingen reception. Gäster måste kontakta boendet minst 48 timmar innan ankomst med kontaktuppgifterna i bokningsbekräftelsen för att anordna incheckning. Gästerna får ett e-postmeddelande med incheckningsinstruktioner och instruktioner för smart lås 48 timmar före ankomst. Gästerna får tillgång till boendet via en privat ingång.
Om du avbokar din bokning kommer värdens avbokningspolicy att gälla. I enlighet med EU-bestämmelser om konsumenträtt gäller inte ångerrätten för boendebokningstjänster.

Boendet kallas även

Mr Agrippa By Tlv2go Jerusalem
Mr. Agrippa - By TLV2GO Apartment
Mr. Agrippa - By TLV2GO Jerusalem
Mr. Agrippa - By TLV2GO Apartment Jerusalem