Fabhotel V Check Inn

Boendeklass: 2

Fotogalleri för Fabhotel V Check Inn

Ett hotell med flera våningar, med en tydlig skylt som visar logotypen för ”fabHOTELS” och texten ”HOTEL CHECK INN”, vilket indikerar att det finns en incheckningsdisk.
Ett hotell med flera våningar, utmärkt av en tydlig skylt med texten ”fab hotels”, vilket indikerar att det tillhör en välkänd hotellkedja.
Ett hotellrum med en säng, en takfläkt, en luftkonditioneringsanläggning, en soffa och ett fönster med persienner.
En hotellobby med en receptionsdisk, en soffa och ett soffbord.
Deluxe-rum | Badrum

Populära bekvämligheter

Utforska området

Se på karta
Plot 3, 60-65, 67, 72 & 73, Gowlidoddy, Q City Rd, Gopannapally Vill, Rangareddy, Hyderabad, Hyderabad, 500032
  • Place, U.S. Consulate General
    ‪10 min till fots‬
  • Place, Microsoft India Development Center
    ‪6 min med bil‬
  • Place, Charminar
    ‪53 min med bil‬
  • Airport, Hyderabad (HYD-Rajiv Gandhi Intl.)
    ‪41 min med bil‬

Rumsalternativ

Deluxe-rum

  • 2 sovplatser
  • 1 dubbelsäng

Om boendet

Fabhotel V Check Inn

Fabhotel V Check Inn ligger på gångavstånd från U.S. Consulate General och mindre än tre kilometer från Microsoft India Development Center.

Regler

Incheckningsinstruktioner

Informationen från boendet kan ha översatts med automatiska översättningsverktyg

Barn och extrasängar

  • Barn är välkomna.

Viktig information

Att hålla koll på

Avgifter för extragäster kan tillkomma och varierar i enlighet med boendets policy.
Statligt utfärdad fotolegitimation och kreditkort, bankkort eller kontantdeposition kan krävas vid incheckning för oförutsedda utgifter.
Särskilda önskemål erbjuds i mån av tillgång vid incheckning och kan medföra ytterligare avgifter. Särskilda önskemål kan inte garanteras.
Om du avbokar din bokning kommer värdens avbokningspolicy att gälla. I enlighet med EU-bestämmelser om konsumenträtt gäller inte ångerrätten för boendebokningstjänster.