Hel lÀgenhet
Al makramia compound
Fotogalleri för Al makramia compound





PopulÀra bekvÀmligheter
Utforska omrÄdet

Touristic Villages, Hurghada, Red Sea Governorate, 84511
- Place, Sindbad Aqua ParkâȘ9 min till fotsâŹ
- Place, Marina HurghadaâȘ8 min med bilâŹ
- Place, Hurghada City CenterâȘ12 min med bilâŹ
- Airport, Hurghada (HRG-Hurghada Intl.)âȘ8 min med bilâŹ
Rumsalternativ
Ăppna alla foton för LĂ€genhet Elite

LĂ€genhet Elite
LĂ€genhet City
Om boendet
Al makramia compound
Al makramia compound Àr en lÀgenhetsbyggnad med en utomhuspool, tvÀttmöjligheter och expressincheckning. Varje lÀgenhet har kylskÄp, ugn, spishÀll och mikrovÄgsugn i pentryt. HÀr har gÀster tillgÄng till diskmaskin och riskokare, och kan njuta av vÀlkomnande detaljer som tofflor och tofflor för barn.
Al makramia compound erbjuder 20 rum med gratis dagstidningar och riskokare. Rummen i denna lÀgenhet med 3 stjÀrnor har pentry med kylskÄp, spishÀll, mikrovÄgsugn och grytor/köksredskap.
Badrummen har tofflor och tofflor för barn. Denna lÀgenhet i Hurghada erbjuder sina gÀster gratis wi-fi, med en hastighet pÄ 500+ Mbps (passar för 6+ personer eller 10+ enheter). UppbÀddningsservice varje kvÀll ingÄr och bekvÀmligheter som finns tillgÀngliga pÄ begÀran inkluderar massage pÄ rummet.
Denna lÀgenhet har bland annat en utomhuspool.
Al makramia compound ligger i Village Road, en kort promenad frÄn sevÀrdheter som Sindbad Aqua Park och Röda havet. Denna lÀgenhet med 3 stjÀrnor har 20 rum, vilka stÄtar med pentry, kylskÄp och mikrovÄgsugn.
Rum
Varje lÀgenhet har ljudisolering och pentry och erbjuder gott om plats med sovrum. GÀster hÄller koll under vistelsen med gratis wi-fi. I badrummen finns tofflor för barn och tofflor. HÀr erbjuds dessutom bekvÀmligheter som riskokare, gratis dagstidningar och strykbrÀda.
PĂ„ boendet
GÀster pÄ Al makramia compound har tillgÄng till en utomhuspool, expressincheckning och tvÀttmöjligheter. Personalen kan erbjuda bagageförvaring och tillgÄng till vÀrdeskÄp. Denna lÀgenhet har dessutom lokal matleveranstjÀnst.
Du som bor pÄ Al makramia compound har tillgÄng till utomhuspool, tvÀttmöjligheter och expressincheckning. Receptionen har öppet dygnet runt.
Rökning tillÄts endast pÄ sÀrskilda platser pÄ denna lÀgenhet med 3 stjÀrnor i Hurghada.