Billiga hotell i Wanroij - 857 att välja från
Hotell från 691 kr
Kolla hotellpriser i Wanroij
Wanroij hotell

Lamperse hei
14 Lamperen, Wanroij, NB
1,76 km från centrum
Priset är 833 kr per natt
833 kr
27 okt. – 28 okt.
inklusive skatter och avgifter
Boka denna gård för landsbygdsturism med 3 stjärnor i Wanroij. Här har du tillgång till gratis wi-fi, avgiftsfri parkering och privata pooler. De populära sevärdheterna Landschapspark och Wellnessboot Mill finns i närheten.
Pool
Husdjursvänligt

Fletcher Wellness - Hotel Helmond
Scheepsboulevard 2, Helmond
22,69 km från centrum
Priset är 874 kr per natt
874 kr
2 nov. – 3 nov.
inklusive skatter och avgifter
Detta hotell i lyxstil har 4,5 stjärnor och ligger i Helmond. Här har du tillgång till gratis wi-fi, fullständigt spa och frukost. De populära sevärdheterna Kasteel Helmond och Home Computer Museum finns i närheten.
Jacuzzi
Spa

HUP
Arkweg 3-17, Mierlo
25,64 km från centrum
Priset är 1 393 kr per natt
1 393 kr
16 nov. – 17 nov.
inklusive skatter och avgifter
Detta hotell i lyxstil har 4,5 stjärnor och ligger i Mierlo. Här har du tillgång till gratis wi-fi, fullständigt spa och 2 restauranger. De populära sevärdheterna Gulbergen Golf och Dierenrijk finns i närheten.
Pool
Jacuzzi

Best Western Hotel Nobis Asten
Nobisweg 1, Asten
26,38 km från centrum
Priset är 1 024 kr per natt
1 024 kr
2 nov. – 3 nov.
inklusive skatter och avgifter
Detta hotell med spa har 4 stjärnor och ligger i Asten. Här har du tillgång till gratis wi-fi, avgiftsfri parkering och fullständigt spa. Våra gäster brukar tala väl om boendets utmärkta skick i sina recensioner. De populära sevärdheterna Oostenwind och Burgemeester Ploegmakerspark finns i närheten.
Pool
Spa

The Rebyl, Nijmegen, a Tribute Portfolio Hotel
VIERDAAGSEPLEIN 1, Nijmegen
21,58 km från centrum
Priset är 1 215 kr per natt
1 215 kr
26 okt. – 27 okt.
inklusive skatter och avgifter
Detta hotell i lyxstil har 4,5 stjärnor och ligger i Nijmegen. Här har du tillgång till gratis wi-fi, frukost och rumsservice dygnet runt. De populära sevärdheterna Valkhofmuseet och Stadshuset finns i närheten.
Husdjursvänligt
Gratis wi-fi

elaya hotel kleve
Bensdorpstr 3, Kleve, NW
27,64 km från centrum
Priset är 1 005 kr per natt
1 005 kr
23 nov. – 24 nov.
inklusive skatter och avgifter
Detta hotell för affärsresenären har 4 stjärnor och ligger i Kleve. Här har du tillgång till gratis wi-fi, frukost och rumsservice. Våra gäster brukar tala väl om den hjälpsamma personalen och boendets utmärkta skick i sina recensioner. De populära sevärdheterna Kleves historiska trädgårdar och Museum Kurhaus (museum) finns i närheten.
Husdjursvänligt
Gratis wi-fi

Fletcher Parkhotel Val Monte
Oude Holleweg 5, Berg en Dal
20,62 km från centrum
Priset är 691 kr per natt
691 kr
16 nov. – 17 nov.
inklusive skatter och avgifter
Detta hotell för affärsresenären har 4 stjärnor och ligger i Berg en Dal. Här har du tillgång till gratis wi-fi, avgiftsfri parkering och en takterrass. Våra gäster brukar tala väl om den hjälpsamma personalen och boendets utmärkta skick i sina recensioner. De populära sevärdheterna Afrikamuseet och Museumpark Orientalis finns i närheten.

Bastion Hotel Nijmegen
Neerbosscheweg 614, Nijmegen
20,11 km från centrum
Priset är 941 kr per natt
941 kr
26 okt. – 27 okt.
inklusive skatter och avgifter
Boka detta hotell med 3 stjärnor i Nijmegen. Här har du tillgång till gratis wi-fi, avgiftsfri parkering och frukost. De populära sevärdheterna Goffert-stadion och Doornroosje finns i närheten.
Parkering ingår
Gratis wi-fi

Van der Valk Hotel Nijmegen - Lent
Hertog Eduardplein 4, Lent
23,91 km från centrum
Priset är 1 114 kr per natt
1 114 kr
23 nov. – 24 nov.
inklusive skatter och avgifter
Detta hotell med spa har 4 stjärnor och ligger i Lent. Här har du tillgång till gratis wi-fi, avgiftsfri parkering och fullständigt spa. Våra gäster brukar tala väl om boendets utmärkta skick i sina recensioner. De populära sevärdheterna Waalbrug och Commanderie van St Jan finns i närheten.
Spa
Parkering ingår

Parkhotel Horst
Tienrayseweg 2, Horst
26 km från centrum
Priset är 866 kr per natt
866 kr
26 okt. – 27 okt.
inklusive skatter och avgifter
Detta hotell i lyxstil har 4,5 stjärnor och ligger i Horst. Här har du tillgång till gratis wi-fi, avgiftsfri parkering och fullständigt spa. Våra gäster brukar tala väl om den hjälpsamma personalen i sina recensioner. De populära sevärdheterna Attractiepark Toverland och Het Aardbeienland finns i närheten.
Pool
Spa

Golden Tulip West Ende
Steenweg 1, Helmond
22,22 km från centrum
Priset är 1 205 kr per natt
1 205 kr
26 okt. – 27 okt.
inklusive skatter och avgifter
Detta hotell för affärsresenären har 4 stjärnor och ligger i Helmond. Här har du tillgång till gratis wi-fi, en takterrass och frukost. De populära sevärdheterna Kasteel Helmond och Home Computer Museum finns i närheten.

Hotel De Naaldhof
Docfalaan 22, Oss
20,85 km från centrum
Priset är 1 007 kr per natt
1 007 kr
26 okt. – 27 okt.
inklusive skatter och avgifter
Detta hotell för affärsresenären har 4 stjärnor och ligger i Oss. Här har du tillgång till gratis wi-fi, avgiftsfri parkering och frukost. De populära sevärdheterna De Maashorst naturpark och Jan Cunen Museum finns i närheten.

Van der Valk Hotel Eindhoven Best
144 Eindhovenseweg Zuid, Best, NB
32,45 km från centrum
Priset är 1 798 kr per natt
1 798 kr
24 okt. – 25 okt.
inklusive skatter och avgifter
Detta hotell med golfbana ligger i Best. Här har du tillgång till gratis wi-fi, avgiftsfri parkering och 2 restauranger. De populära sevärdheterna Best Golf och Dippiedoe finns i närheten.

Hotel Pauw
Grote Markt 38-40, Nijmegen, GE
22,19 km från centrum
Detta hotell ligger i Nijmegen. Här har du tillgång till gratis wi-fi, frukost och daglig städning. Våra gäster brukar tala väl om den hjälpsamma personalen i sina recensioner. De populära sevärdheterna Grote Markt och Stadshuset finns i närheten.

Hotel De Molenhoek - Nijmegen
Rijksweg 1, Molenhoek
13,34 km från centrum
Priset är 765 kr per natt
765 kr
26 okt. – 27 okt.
inklusive skatter och avgifter
Detta hotell för affärsresenären har 4 stjärnor och ligger i Molenhoek. Här har du tillgång till gratis wi-fi, avgiftsfri parkering och frukost. De populära sevärdheterna Het Rijk Golf Club och Nationaal Bevrijdingsmuseum finns i närheten.
Lägsta pris per natt som vi hittade under de senaste 24 timmarna, baserat på 1 natt för 2 vuxna. Priser och tillgänglighet kan komma att ändras. Ytterligare villkor kan gälla.
Utforska Wanroij
I Wanroij finns det mycket att se och göra. Populära sevärdheter i Wanroij med omnejd:
- Landschapspark
- Plasmolen minigolf
- Nationella krigs och motståndsmuseet
- S:t Peterskyrkan
- Museum of Religious Art
- Overasseltse en Hatertse vennen
- Jetten-kvarnen
När du förebereder din resa till Wanroij kan du använda MrJet för att hitta ett passande flyg till flygplatsen i Nuremberg (NRN). Du kan bestämma antal mellanlandningar, flygbolag och avresetid i sökningen för att hitta det som du vill ha.
När passar det bäst att utforska Wanroij?
Om du försöker komma fram till när det är bäst att resa till Wanroij, kan denna info om vädret vara bra att ha under reseplaneringen. De varmaste månaderna i Wanroij brukar vara augusti och juli, och de kallaste februari och januari. De regnigaste månaderna är maj och september, medan de torraste är oktober och april.
Här kommer en översikt över hur mycket regn och vilka temperaturer du kan förvänta dig:
- Medeltemperaturerna mellan januari och mars ligger på 12°C under dagen och 0°C under natten. Den genomsnittliga nederbörden är 6 millimeter under denna period.
- Om du reser hit mellan april och juni, ligger medeltemperaturerna på 21°C under dagen och 4°C på natten. Den genomsnittliga nederbörden ligger på 7 millimeter.
- Medeltemperaturerna under juli till september är 23°C under dagen och 9°C under natten. Den genomsnittliga nederbörden under denna period är 9 millimeter.
- Mellan oktober och december ligger medeltemperaturerna på 17°C under dagen och 2°C på natten. Den genomsnittliga nederbörden under denna period är 6 millimeter.
- Den genomsnittliga nederbörden under året i Wanroij är 28 millimeter.
Senaste Wanroij hotellrecensioner från resenärer som duRecensioner som verifierats av MrJet

Lamperse hei
2/5 Dåligt
"Tror man får leta efter ett hotell med sämre standard. 4 sängar och 2 handfat på rummet. Toalett i angränsande rum. Ingenting ingår förutom handdukar lakan och handtvål. Inget schampo/duschtvål eller någonting annat. Krävs det endast att man bäddar sängen åt gästerna för att man ska få kalla sig för ett hotell?
Hade det framgått istället att det är ett vandrarhem så hade jag förstått standarden men då får de också sänka priset kraftig."
En verifierad resenär bodde på Lamperse hei
Publicerades för 3 månader sen

Fletcher Wellness - Hotel Helmond
5/5 Fantastiskt
"Fint rum, rent, mkt bra bistro"
En verifierad resenär bodde på Fletcher Wellness - Hotel Helmond
Publicerades för 1 månad sen
Områden av
Res till Wanroij
Top Trending
Flyg