Billiga hotell i Glaisin - 217 att välja från
Hotell från 838 kr
Kolla hotellpriser i Glaisin
Glaisin hotell

Van der Valk Landhotel Spornitz
Am Alten Dutschower Weg 1 Spornitz MV
26,79 km från centrum
Priset är 838 kr per natt
838 kr
2 feb. – 3 feb.
inklusive skatter och avgifter
Detta hotell med spa ligger i Spornitz. Här har du tillgång till gratis wi-fi, avgiftsfri parkering och fullständigt spa. De populära sevärdheterna Sonnenberg och Neustadt-Glewe slott finns i närheten.
Spa
Husdjursvänligt

Hotel Erbprinz
Schweriner Strasse 38 Ludwigslust
10,17 km från centrum
Priset är 999 kr per natt
999 kr
1 mars – 2 mars
inklusive skatter och avgifter
Detta hotell med spa ligger i Ludwigslust. Här har du tillgång till gratis wi-fi, avgiftsfri parkering och fullständigt spa. De populära sevärdheterna Schloss Ludwigslust och Neustadt-Glewes kyrka finns i närheten.
Spa
Husdjursvänligt

Hotel Schloss Neustadt-Glewe
Schlossfreiheit 1 Neustadt-Glewe MV
18,53 km från centrum
Detta hotell ligger i Neustadt-Glewe. Här har du tillgång till frukost, rumsservice och en bastu. Våra gäster brukar tala väl om den hjälpsamma personalen i sina recensioner. De populära sevärdheterna Neustadt-Glewe slott och Neustadt-Glewes kyrka finns i närheten.
Husdjursvänligt
Gratis wi-fi

ahead burghotel
Burgstraße 3 Lenzen BB
22,4 km från centrum
Detta hotell för affärsresenären ligger i Lenzen. Här har du tillgång till gratis frukost, gratis wi-fi och avgiftsfri parkering. De populära sevärdheterna Südstrand och Nordstrand finns i närheten.
Frukost ingår
Spa

Parkhotel Hitzacker
Am Kurpark 3 Hitzacker NI
26,06 km från centrum
Priset är 1 480 kr per natt
1 480 kr
2 feb. – 3 feb.
inklusive skatter och avgifter
Detta hotell med spa ligger i Hitzacker. Här har du tillgång till gratis frukost, gratis wi-fi och avgiftsfri parkering. De populära sevärdheterna Hitzacker slott och Alte Zollhaus finns i närheten.
Pool
Frukost ingår

Pension Ratskeller Hagenow
Lange Str. 33 Hagenow
21,01 km från centrum
Detta pensionat ligger i Hagenow. Här har du tillgång till gratis wi-fi, avgiftsfri parkering och daglig städning.
Parkering ingår
Gratis wi-fi

Hotel Seeblick Garni
Rosengasse 6 Gartow
28,97 km från centrum
Priset är 1 416 kr per natt
1 416 kr
2 feb. – 3 feb.
inklusive skatter och avgifter
Detta hotell ligger i Gartow. Här har du tillgång till gratis frukost, gratis wi-fi och avgiftsfri parkering. De populära sevärdheterna Nordstrand och Südstrand finns i närheten.
Frukost ingår
Husdjursvänligt
Lägsta pris per natt som vi hittade under de senaste 24 timmarna, baserat på 1 natt för 2 vuxna. Priser och tillgänglighet kan komma att ändras. Ytterligare villkor kan gälla.
Utforska Glaisin
I Glaisin finns det mycket att se och göra. Populära sevärdheter i Glaisin med omnejd:
- Neustadt-Glewes kyrka
- Neustadt-Glewe slott
- Neustadt-Glewe strand
När du planerar resan till Glaisin kan du använda MrJet för att hitta ett passande flyg till flygplatsen i Lübeck (LBC). Du kan välja antal mellanlandningar, flygbolag och avresetid i sökningen för att hitta något som du vill ha.
När passar det bäst att utforska Glaisin?
Om du funderar på när det är bäst att besöka Glaisin, kan denna info om vädret vara bra att ha under reseplaneringen. De varmaste månaderna i Glaisin brukar vara juli och augusti, och de kallaste februari och januari. De regnigaste månaderna är juli och augusti, medan de torraste är mars och februari.
Här kommer en översikt över hur mycket regn och vilka temperaturer du kan förvänta dig:
- Medeltemperaturerna mellan januari och mars ligger på 11°C under dagen och 0°C under natten. Den genomsnittliga nederbörden är 129 millimeter under denna period.
- Om du reser hit mellan april och juni, ligger medeltemperaturerna på 23°C under dagen och 3°C på natten. Den genomsnittliga nederbörden ligger på 146 millimeter.
- Medeltemperaturerna under juli till september är 24°C under dagen och 7°C under natten. Den genomsnittliga nederbörden under denna period är 195 millimeter.
- Mellan oktober och december ligger medeltemperaturerna på 14°C under dagen och 1°C på natten. Den genomsnittliga nederbörden under denna period är 148 millimeter.
- Den genomsnittliga nederbörden under året i Glaisin är 618 millimeter.
Senaste Glaisin hotellrecensioner från resenärer som duRecensioner som verifierats av MrJet

Hotel Schloss Neustadt-Glewe
5/5 Fantastiskt
"Tog juniorsvit och den är mycket rymlig och trevlig. Varmt och skönt på rummet."
En verifierad resenär bodde på Hotel Schloss Neustadt-Glewe
Publicerades för 1 månad sen

Van der Valk Landhotel Spornitz
4/5 Bra
"Fint och bra hotell, god mat."
En verifierad resenär bodde på Van der Valk Landhotel Spornitz
Publicerades för 7 månader sen
Områden av
Flera topphotell i Glaisin
Res till Glaisin
Top Trending
Hotell
Flyg
- Flyg till Varenna
- Flyg från Ronchi dei Legionari till Göteborg
- Flyg till Symi
- Flyg till Orléans
- Flyg från Köpenhamn till Billund
- Flyg från Lesvos till Heraklion
- Flyg från Zvartnots Intl.
- Flyg till Sankt Johann in Tirol
- Flyg från Göteborg till Pattaya
- Flyg till Prora
- Flyg från Köpenhamn till Seattle
- Flyg från New York till Tampa
