Hel semesterbostad
Niluka Stay Home
3.0-stjÀrnigt boende
Fotogalleri för Niluka Stay Home





Hel bostad
2 sovrum2 badrumSovplats för 4
PopulÀra bekvÀmligheter
- Kök
- Parkering ingÄr
- Gratis wi-fi
- Restaurang
- Luftkonditionering
- TvÀttjÀnster
Utforska omrÄdet

124/2,Mataragewatha, bope road, Galle, southern province, 80000
- St. Aloysius CollegePlace, St. Aloysius CollegeâȘ4 min med bilâŹ
- Galle International Cricket StadiumPlace, Galle International Cricket StadiumâȘ4 min med bilâŹ
- Galle HarbourPlace, Galle HarbourâȘ7 min med bilâŹ
Rumsalternativ
Liknande boenden

Writer's Lodge By Ishq
Writer's Lodge By Ishq
Fort Galle
- TvÀttmaskin
- Gratis wi-fi
- Ljudisolerade rum
5.0 av 5, EnastÄende, 1 recension
5
EnastÄende
1Â recension

Villa Pearl Breeze
Villa Pearl Breeze
Galle
- Kök
- TvÀttmaskin
- Parkering ingÄr
- Gratis wi-fi

The Dutch Inn
The Dutch Inn
Galle
- Pool
- TvÀttmaskin
- Parkering ingÄr
- Gratis wi-fi
Priset Àr 295 kr
295Â kr
inklusive skatter och avgifter
5 apr. â 6 apr.

Green Casa
Green Casa
Galle
- Pool
- Frukost ingÄr
- Spa
- Parkering ingÄr
4.8 av 5, EnastÄende, 17 recensioner
4,8
EnastÄende
17Â recensioner

Villa Sam & Sun
Villa Sam & Sun
Galle
- Frukost ingÄr
- Kök
- Parkering ingÄr
- Gratis wi-fi
Priset Àr 409 kr
409Â kr
inklusive skatter och avgifter
8 mars â 9 mars

32 Middle Street
32 Middle Street
Fort Galle
- Pool
- TvÀttmaskin
- Torktumlare
- Gratis wi-fi
5.0 av 5, EnastÄende, 1 recension
5
EnastÄende
1Â recension
Priset Àr 7 019 kr
7Â 019Â kr
inklusive skatter och avgifter
6 mars â 7 mars

Villa Senaya
Villa Senaya
Galle
- Pool
- Parkering ingÄr
- Gratis wi-fi
- Utsikt mot staden

Jetwing Galle Heritage Home
Jetwing Galle Heritage Home
Galle
- Kök
- Parkering ingÄr
- Gratis wi-fi
- Luftkonditionering
Priset Àr 1 543 kr
1Â 543Â kr
inklusive skatter och avgifter
7 mars â 8 mars

Crystal Villa
Crystal Villa
Cheena Kotuwa
- Pool
- Barnpool
- Parkering ingÄr
- Gratis wi-fi

No77 Leyn Baan The One Group of Hotels
No77 Leyn Baan The One Group of Hotels
Fort Galle
- Gratis wi-fi
- StÀdning
Om boendet
Hela stÀllet
Du har hela bostaden för dig sjÀlv och delar den endast med andra gÀster i ditt sÀllskap.
Niluka Stay Home
Rökfria Niluka Stay Home Àr en villa som erbjuder en restaurang, en bar/lounge och tvÀttmöjligheter. Dessutom erbjuds gratis wi-fi i allmÀnna utrymmen och avgiftsfri parkering. GÀster fÄr Àven tillgÄng till bekvÀmligheter som hjÀlp med bokning av biljetter och guidade turer och ett picknickomrÄde. Villan har 2 sovrum, gratis wi-fi och rumsservice. Pentryt har stor kyl/frys och diskmaskin, och hÀr finns Àven bekvÀmligheter som platt-tv med satellitkanaler och 2 badrum.
Denna villa erbjuder 2 luftkonditionerade rum med kaffe- och tebryggare och riskokare. Rummen har separat sittutrymme. Rummen i denna villa med 3 stjÀrnor har pentry med stor kyl/frys, separat middagsplats, grytor/köksredskap och diskmaskin. Badrummen har dusch, tofflor, bidéer och gratis toalettartiklar.
GÀster har tillgÄng till gratis wi-fi. Platt-tv med satellitkanaler. Dessutom har rummen hÄrtork och strykjÀrn/strykbrÀda. StÀdning sker dagligen.
Denna villa ligger mindre Àn tre kilometer frÄn St. Aloysius College och mindre Àn fem kilometer frÄn Galle International Cricket Stadium. Denna villa med 3 stjÀrnor har 2 rum och stÄtar med en restaurang, gratis wi-fi pÄ rummet och avgiftsfri parkering.
Restaurangalternativ
Villan har bÄde familjerestaurang och bar. Du kan stanna kvar pÄ rummet och bestÀlla nÄt gott frÄn rumsservice. Kontinental frukost serveras dagligen mellan 08.30 och 10.00 mot en avgift.
Rum
Villan har ljudisolering, pentry och 2 badrum. HÀr fÄr du gott om plats med 2 sovrum, middagsplats och sittutrymme. HÀr finns en platt-tv med satellitkanaler, och gÀster hÄller sig uppkopplade med gratis wi-fi. I badrummen finns hÄrtorkar, gratis toalettartiklar, tofflor och bidéer. HÀr erbjuds dessutom bekvÀmligheter som kaffebryggare, riskokare och strykbrÀda.
PĂ„ boendet
Denna villa erbjuder gratis wi-fi i allmÀnna utrymmen, en terrass och tvÀttmöjligheter. HÀr har du tillgÄng till avgiftsfri parkering och flygplatstransfer mot en avgift. Den vÀnliga personalen kan erbjuda hjÀlp med guidade turer och biljettbokning och bagageförvaring. Denna villa Àr en rökfri anlÀggning och har dessutom ett picknickomrÄde.
Det finns restaurang pÄ plats. Du kan njuta av en drink pÄ baren/loungen. Gratis wi-fi finns i allmÀnna utrymmen. En terrass, hjÀlp med bokning av biljetter och guidade turer och picknickomrÄde finns pÄ denna villa. Det finns parkeringsplatser som Àr gratis.
Denna villa i Galle har 3 stjÀrnor och tillÄter inte rökning.
Mot en avgift kan gÀster dagligen Àta kontinental frukost och 08.30 till 10.00.
Restaurang pÄ platsen - familjerestaurang som specialiserar sig pÄ lokala rÀtter och serverar frukost, lunch och middag.
Boendet har rumsservice.
HotellbekvÀmligheter
Internet
- TillgÀngligt i villan: gratis wi-fi
- TillgÀngligt i vissa allmÀnna utrymmen: gratis wi-fi
Parkering och transport
- Flygtransfer tur och retur (tillÀggsavgift)
- Avgiftsfri parkering pÄ omrÄdet
- BegrÀnsad parkering pÄ omrÄdet
KokvrÄ
- Diskmaskin
- Elektrisk vattenkokare
- Grytor och köksredskap
- Riskokare
- Stor kyl/frys
- Te-/kaffebryggare
Matplats
- Kontinental frukost tillgĂ€nglig dagligen 08.30â10.00 mot en avgift: USD 2 för vuxna ochUSD 2 för barn
- En bar/lounge
- En restaurang
- Rumsservice
Sovrum
- 2 sovrum
- Lakan tillhandahÄlls
Badrum
- 2 privata badrum
- Bidé
- Dusch
- Gratis toalettartiklar
- Handdukar tillhandahÄlles
- HÄrtork
- Tofflor
Utrymmen
- Separat middagsplats
- Separat sittutrymme
- Vardagsrum
UnderhÄllning
- Platt-tv med satellitkanaler
Utomhus
- PicknickomrÄde
- Terrass
TvÀtt
- TvÀttmöjligheter
Komfort
- Luftkonditionering
- VĂ€rme
Husdjur
- Inga husdjur tillÄts
Anpassning/tillgÀnglighet
- Hiss
- Rökfritt boende
TjÀnster och inrÀttningar
- Bagageförvaring
- HjÀlp med bokning av guidade turer och biljetter
- StrykjÀrn/strykbrÀda
- StÀdning dagligen
SĂ€kerhetsdetaljer
- Uppgifter om kolmonoxidvarnare saknas (vĂ€rden har inte angett om det finns nĂ„gon kolmonoxidvarnare pĂ„ boendet â övervĂ€g att ta en bĂ€rbar varnare med dig)
- Uppgifter om rökdetektor saknas (vÀrden har inte angett om det finns nÄgon rökdetektor pÄ boendet)
AllmÀn information
- 2 enheter
- Ljudisolering
Regler
Incheckning
Checka in frÄn: 06.30. Checka in fram till: 12.30.
Sen incheckning i mÄn av tillgÄng
Utcheckning
Utcheckning innan 12.30
Incheckningsinstruktioner
Detta boende har ingen reception.
Informationen frÄn boendet kan ha översatts med automatiska översÀttningsverktyg
Husdjur
- Inga djur tillÄtna
Barn och extrasÀngar
- Barn Àr vÀlkomna.
Rökning tillÄten
Rökning förbjuden
Viktig information
Extra tillval
De avgifter och depositioner som listas nedan kommer att debiteras vid incheckningen, utcheckningen eller servicetillfÀllet.
- Avgift för kontinental frukost: USD 2 för vuxna och USD 2 för barn
Den hÀr listan Àr inte nödvÀndigtvis fullstÀndig. Avgifter och depositioner kan Àndras och inkluderar inte alltid skatt.
Att hÄlla koll pÄ
Avgifter för extragÀster kan tillkomma och varierar i enlighet med boendets policy.
Statligt utfÀrdad fotolegitimation och kreditkort, bankkort eller kontantdeposition kan krÀvas vid incheckning för oförutsedda utgifter.
SÀrskilda önskemÄl erbjuds i mÄn av tillgÄng vid incheckning och kan medföra ytterligare avgifter. SÀrskilda önskemÄl kan inte garanteras.
VĂ€rden har inte angett om det finns nĂ„gon kolmonoxidvarnare pĂ„ boendet. ĂvervĂ€g att ta en bĂ€rbar varnare med dig pĂ„ resan.
VÀrden har inte angett om det finns nÄgon rökdetektor pÄ boendet.
Detta boende har ingen reception.
Om du avbokar din bokning kommer vÀrdens avbokningspolicy att gÀlla. I enlighet med EU-bestÀmmelser om konsumentrÀtt gÀller inte ÄngerrÀtten för boendebokningstjÀnster.
Boendet kallas Àven
Niluka Stay Home Villa Galle
Niluka Stay Home Villa
Niluka Stay Home Galle
Niluka Stay Home Villa
Niluka Stay Home Galle
Niluka Stay Home Villa Galle