Hel lÀgenhet

Luxury Apartment With Private Jacuzzi

3.5-stjÀrnigt boende

Fotogalleri för Luxury Apartment With Private Jacuzzi

Balkong
3 sovrum och resesÀng
Kaffe- och tebryggare
Eldstad
Kaffe- och tebryggare

PopulÀra bekvÀmligheter

  • Bubbelpool
  • Gratis wi-fi
  • Kök

Utforska omrÄdet

Se pÄ karta
El Tarter, Canillo
  • Place, El Tarter Snow Park
    â€Ș1 min till fots‬
  • Place, Soldeu (skidomrĂ„de)
    â€Ș2 min till fots‬
  • Place, TC10 Tarter
    â€Ș8 min till fots‬
  • Airport, La Seu d'Urgell (LEU)
    â€Ș125 min med bil‬

Rumsalternativ

Liknande boenden

Om boendet

Luxury Apartment With Private Jacuzzi

Denna lÀgenhet erbjuder gÀster en bubbelpool, en trÀdgÄrd och gratis wi-fi i allmÀnna utrymmen. LÀgenheten stÄtar med privat bubbelpool och eldstad, och erbjuder 3 badrum och kök. Dessutom finns det kaffe- och tebryggare.
Denna lÀgenhet har rum med privata bubbelpooler och eldstad. Rummen i denna lÀgenhet med 3,5 stjÀrnor har kök med kaffe- och tebryggare.
Denna lÀgenhet har bland annat en bubbelpool.
Denna lÀgenhet ligger nÀra bÄde El Tarter Snow Park och Inclesdalen. Varje lÀgenhet med 3,5 stjÀrnor har privat bubbelpool, kök och eldstad.
Rum
LÀgenheten har kök och 3 badrum, och erbjuder gott om plats med 3 sovrum. HÀr erbjuds dessutom bekvÀmligheter som privat bubbelpool, eldstad och kaffebryggare.
PĂ„ boendet
GÀster pÄ denna lÀgenhet har tillgÄng till gratis wi-fi i allmÀnna utrymmen, en bubbelpool och en trÀdgÄrd. Om du kör har du tillgÄng till avgiftsfri parkering i nÀrheten.
Du som bor pÄ denna lÀgenhet har tillgÄng till bubbelpool, trÀdgÄrd och hiss. Gratis wi-fi finns i allmÀnna utrymmen.

Rökning tillÄts endast pÄ sÀrskilda platser pÄ denna lÀgenhet med 3,5 stjÀrnor i El Tarter.

Regler

Incheckning

Checka in frÄn: 15.00. Checka in fram till: 17.00.
Kontaktfri incheckning erbjuds
MinimiÄlder för incheckning - 18 Är

Utcheckning

Utcheckning innan 12.00
Kontaktfri utcheckning erbjuds

Incheckningsinstruktioner

GÀsterna mÄste kontakta boendet för incheckningsinstruktioner.
Kontakta boendet minst 48 timmar i förvÀg via kontaktuppgifterna i bokningsbekrÀftelsen för att arrangera incheckning.
Informationen frÄn boendet kan ha översatts med automatiska översÀttningsverktyg

Husdjur

  • Inga djur tillĂ„tna

Barn och extrasÀngar

  • Barn Ă€r vĂ€lkomna.

Betalningstyper

Viktig information

Avgifter

GÀster ska betala följande avgifter pÄ boendet:

  • Stadsskatt: 1.57 EUR per person per natt i upp till 7 nĂ€tter. Skatten gĂ€ller inte barn under 16 Ă„r.

Vi har listat alla avgifter boendet upplyst oss om.

Att hÄlla koll pÄ

Avgifter för extragÀster kan tillkomma och varierar i enlighet med boendets policy.
Statligt utfÀrdad fotolegitimation och kreditkort, bankkort eller kontantdeposition kan krÀvas vid incheckning för oförutsedda utgifter.
SÀrskilda önskemÄl erbjuds i mÄn av tillgÄng vid incheckning och kan medföra ytterligare avgifter. SÀrskilda önskemÄl kan inte garanteras.
Boendet accepterar bank- eller kreditkort.
VĂ€rden har inte angett om det finns nĂ„gon kolmonoxidvarnare pĂ„ boendet. ÖvervĂ€g att ta en bĂ€rbar varnare med dig pĂ„ resan.
VÀrden har inte angett om det finns nÄgon rökdetektor pÄ boendet.
PÄ detta boende finns bland annat följande sÀkerhetsdetaljer: brandslÀckare och förbandslÄda.
Boendet rengörs av stÀdpersonal
GÀster mÄste kontakta boendet minst 48 timmar innan ankomst med kontaktuppgifterna i bokningsbekrÀftelsen för att anordna incheckning. GÀsterna mÄste kontakta boendet för incheckningsinstruktioner.
Om du avbokar din bokning kommer vÀrdens avbokningspolicy att gÀlla. I enlighet med EU-bestÀmmelser om konsumentrÀtt gÀller inte ÄngerrÀtten för boendebokningstjÀnster.

Boendet kallas Àven

With Private Jacuzzi El Tarter
Luxury Apartment With Private Jacuzzi Apartment
Luxury Apartment With Private Jacuzzi El Tarter
Luxury Apartment With Private Jacuzzi Apartment El Tarter