Hel semesterbostad
El Gouna - BIRD NEST
Fotogalleri för El Gouna - BIRD NEST





Recensioner
7,6 av 10,
Bra
Populära bekvämligheter
Utforska området

el gouna , hurghada, El Gouna, hurghada
- Place, El Gouna konferens- och kulturcenter7 min med bil
- Place, El Gouna-stranden14 min med bil
- Place, El Gounas golfklubb14 min med bil
- Airport, Hurghada (HRG-Hurghada Intl.)71 min med bil
Rumsalternativ
Öppna alla foton för Lägenhet Comfort - utsikt mot poolen

Lägenhet Comfort - utsikt mot poolen
Öppna alla foton för Exklusiv lägenhet - utsikt mot poolen

Exklusiv lägenhet - utsikt mot poolen
Öppna alla foton för Stuga Superior - utsikt mot kanalen

Stuga Superior - utsikt mot kanalen
Öppna alla foton för Stuga Economy - utsikt mot poolen

Stuga Economy - utsikt mot poolen
Öppna alla foton för Townhome Standard - utsikt mot lagunen

Townhome Standard - utsikt mot lagunen
Öppna alla foton för Villa Elite - havsutsikt

Villa Elite - havsutsikt
Öppna alla foton för Lägenhet Royal - 1 sovrum - havsutsikt

Lägenhet Royal - 1 sovrum - havsutsikt
Öppna alla foton för Lägenhet Royal - utsikt mot poolen

Lägenhet Royal - utsikt mot poolen
Öppna alla foton för Lägenhet Royal - havsutsikt

Lägenhet Royal - havsutsikt
Öppna alla foton för Lägenhet Premium - 3 sovrum - utsikt mot poolen

Lägenhet Premium - 3 sovrum - utsikt mot poolen
Öppna alla foton för Lägenhet Comfort - utsikt mot poolen

Lägenhet Comfort - utsikt mot poolen
Öppna alla foton för Lägenhet Premier - utsikt mot poolen

Lägenhet Premier - utsikt mot poolen
Öppna alla foton för Lägenhet Superior - utsikt mot poolen

Lägenhet Superior - utsikt mot poolen
Öppna alla foton för Villa Comfort - utsikt mot lagunen

Villa Comfort - utsikt mot lagunen
Öppna alla foton för Townhome Royal - utsikt mot lagunen

Townhome Royal - utsikt mot lagunen
Öppna alla foton för Exklusiv lägenhet - utsikt mot lagunen

Exklusiv lägenhet - utsikt mot lagunen
Öppna alla foton för Duplex Comfort - utsikt mot lagunen

Duplex Comfort - utsikt mot lagunen
Öppna alla foton för Lägenhet Comfort - utsikt mot staden

Lägenhet Comfort - utsikt mot staden
Liknande boenden

Mövenpick Resort & Spa El Gouna
El Gouna
Mövenpick Resort & Spa El Gouna
- På privat strand
- Pool
- Spa
- All inclusive-planer tillgängliga
4.3 av 5, Fantastiskt, 507 recensioner
Priset är 1 621 kr
inklusive skatter och avgifter
5 juli – 6 juli
Om boendet
Hotellbekvämligheter
Regler
Viktig information
Fler reseidéer
- Triton Empire Inn
- Pickalbatros White Beach Resort - Hurghada
- Mirage Bay Resort & Aqua Park
- Gravity Hotel & Aqua Park Hurghada Families and Couples Only
- Beach Albatros Resort - All Inclusive
- Meraki Resort - Adults Only - All inclusive
- Seagull Beach Resort Families & Couples Only - All Inclusive
- Grand Blue St Maria Hotel & Aqua Park
- Pickalbatros Jungle Aqua Park - Neverland Hurghada
- Three Corners Rihana Resort
- Hotel Panorama Bungalow Resort El Gouna
- Mövenpick Resort & Spa El Gouna
- Ali Pasha Hotel El Gouna
- Three Corners Ocean View Hotel Prestige - Adults Only
- Steigenberger Golf Resort El Gouna
- Sheraton Miramar Resort El Gouna
- Dawar El Omda
- Cook's Club El Gouna - Adults Only
- Club Paradisio El Gouna Red Sea
- Casa Cook El Gouna - Adults Only








