Hel lägenhet
Apartment Lucy
Fotogalleri för Apartment Lucy





Recensioner
7,6 av 10,
Bra
Hel lägenhet
2 sovrum1 badrumSovplats för 465 kvm
Populära bekvämligheter
Utforska området

Ulica Svetog Križa 15, Dubrovnik, Dubrovnik-Neretva, 20000
- Place, Dubrovniks färjehamn3 min till fots
- Place, Gruz hamn3 min till fots
- Place, Gruz marknad5 min till fots
- Airport, Dubrovnik (DBV)28 min med bil
Rumsalternativ
Liknande boenden

Boutique Hotel Porto
Boutique Hotel Porto
- Frukost ingår
- Gratis wi-fi
- Restaurang
- Luftkonditionering
4.8 av 5, Enastående, 491 recensioner
Priset är 1 122 kr
inklusive skatter och avgifter
25 mars – 26 mars
Om boendet
Apartment Lucy
Rökfria Apartment Lucy är en lägenhetsbyggnad med avgiftsfri parkering och gratis wi-fi i allmänna utrymmen. Lägenheten har vattenkokare och tv med digitalkanaler. Dessutom har köket kylskåp. Andra bekvämligheter som hårtork och strykjärn/strykbräda finns också.
Denna lägenhet har luftkonditionerade rum med hårtork och strykjärn/strykbräda. Rummen i denna lägenhet med 3,5 stjärnor har kök med kylskåp och grytor/köksredskap.
Badrummen har badkar. På tv:n kan du se digitalkanaler.
Denna lägenhet i Gruž ligger nära Dubrovniks färjehamn och mindre än fem minuters promenad från andra populära sevärdheter, som Gruz hamn. Varje lägenhet med 3,5 stjärnor har kök, kylskåp och vattenkokare.
Rum
Lägenheten har luftkonditionering och kök och erbjuder gott om plats med 2 sovrum. Gäster kan koppla av vid en tv med digitalkanaler. Dessutom ingår bekvämligheter som vattenkokare och strykbräda.
På boendet
På denna lägenhet har gäster tillgång till gratis wi-fi i allmänna utrymmen och en terrass. Gäster har tillgång till avgiftsfri parkering, samt flygplatstransfer (tillgänglig dygnet runt) för EUR 56 per fordon enkel resa. Personalen svarar gärna på frågor under din vistelse, och erbjuder bagageförvaring.
På denna lägenhet har gäster tillgång till en terrass. I allmänna utrymmen finns gratis wi-fi. Transport till/från flygplatsen (tillgänglig dygnet runt) erbjuds mot en avgift. Det är gratis att parkera.
Denna lägenhet i Dubrovnik har 3,5 stjärnor och tillåter inte rökning.








