Hel lÀgenhet
Sanctuary - Ease by Emaar
Fotogalleri för Sanctuary - Ease by Emaar





Hel lÀgenhet
1 sovrumSovplats för 394 kvm
PopulÀra bekvÀmligheter
Utforska omrÄdet

Al Tajer Building, Oldtown Area Dubai Downtown, Dubai, Dubai, 9440
- Place, Dubai-fontĂ€nenâȘ14 min till fotsâŹ
- Place, Burj KhalifaâȘ15 min till fotsâŹ
- Place, Dubai MallâȘ16 min till fotsâŹ
- Airport, Dubai (DXB-Dubai Intl.)âȘ12 min med bilâŹ
Rumsalternativ
Liknande boenden

LuxBnB Paramount Midtown SeaView
LuxBnB Paramount Midtown SeaView
- Pool
- Kök
- TvÀttmaskin
- Torktumlare
Om boendet
Sanctuary - Ease by Emaar
Denna lÀgenhet Àr en rökfri anlÀggning som erbjuder gÀster en utomhuspool, ett fitnesscenter och en trÀdgÄrd. Parkering ingÄr. LÀgenheten har stor kyl/frys, ugn, spishÀll och mikrovÄgsugn i köket. GÀster kan slappa framför en platt-tv med satellitkanaler och boendet har Àven tvÀttmaskin och middagsplats. StÀdning Àr tillgÀnglig pÄ begÀran.
Denna lÀgenhet har luftkonditionerade rum med vÀrdeförvaringsskÄp och gratis flaskvatten. Rummen Àr individuellt möblerade och inredda. Rummen i denna lÀgenhet med 4 stjÀrnor har kök med stor kyl/frys, spishÀll, mikrovÄgsugn och separat middagsplats. Badrummen har badkar/dusch, gratis toalettartiklar och hÄrtorkar.
GÀster har tillgÄng till gratis wi-fi. Platt-tv med satellitkanaler. StÀdning sker pÄ begÀran.
Denna lÀgenhet har bland annat en utomhuspool och fitnesscenter.
Denna lÀgenhet i Centrala Dubai ligger mindre Àn tvÄ kilometer frÄn populÀra sevÀrdheter som Dubai Mall och Burj Khalifa. Varje lÀgenhet med 4 stjÀrnor har kök, middagsplats och kylskÄp.
Rum
LÀgenheten har individuell inredning, kök och erbjuder gott om plats med sovrum och middagsplats. HÀr finns en platt-tv med satellitkanaler, och gÀster hÄller sig uppkopplade med gratis wi-fi. I badrummen finns hÄrtorkar och gratis toalettartiklar. HÀr erbjuds dessutom bekvÀmligheter som tvÀttmaskin, vattenkokare och gratis flaskvatten. StÀdning pÄ begÀran
PĂ„ boendet
GÀster pÄ denna lÀgenhet har tillgÄng till en utomhuspool, ett fitnesscenter och en trÀdgÄrd. HÀr erbjuds avgiftsfri parkering för den som kör.
Denna lÀgenhet erbjuder gÀster tillgÄng till en utomhuspool och fitnesscenter. Denna lÀgenhet lockar med trÀdgÄrd och hiss. Det Àr gratis att parkera.
Denna lÀgenhet i Dubai har 4 stjÀrnor och tillÄter inte rökning.








