Hel lÀgenhet
PVH - 2BR Artistic Retreat in Downtown Views 2
Fotogalleri för PVH - 2BR Artistic Retreat in Downtown Views 2





Hel lÀgenhet
3 badrumSovplats för 4158.7 kvm
PopulÀra bekvÀmligheter
Utforska omrÄdet

100 Financial Ctr St, Dubai, Dubai
- Place, Dubai MallâȘ4 min till fotsâŹ
- Place, Dubai Aquarium and Underwater ZooâȘ4 min till fotsâŹ
- Place, Burj KhalifaâȘ12 min till fotsâŹ
- Airport, Dubai (DXB-Dubai Intl.)âȘ11 min med bilâŹ
Rumsalternativ
Liknande boenden

PVH - Canal Frontage 1BR - Millennium
PVH - Canal Frontage 1BR - Millennium
- Pool
- Kök
- TvÀttmaskin
- Torktumlare
Om boendet
PVH - 2BR Artistic Retreat in Downtown Views 2
Denna lÀgenhet Àr en rökfri anlÀggning och stÄtar med en utomhuspool, gemensamt vardagsrum och avgiftsfri parkering. LÀgenheten har stor kyl/frys, ugn, spishÀll och mikrovÄgsugn i köket. GÀster kan slappa framför en smart-tv med digitalkanaler och boendet har Àven 3 badrum och tvÀttmaskin/torktumlare. StÀdning Àr tillgÀnglig pÄ begÀran.
Denna lÀgenhet har luftkonditionerade rum med tvÀttmaskin/torktumlare och espressobryggare. Rummen har balkonger. Dessa individuellt inredda och möblerade rum inkluderar matbord. Rummen i denna lÀgenhet med 3,5 stjÀrnor har kök med stor kyl/frys, spishÀll, mikrovÄgsugn och separat middagsplats. Badrummen har dusch med regndusch, bidéer och hÄrtorkar.
GĂ€ster har tillgĂ„ng till gratis wi-fi (hastighet: 250+ Mbps (passar för 3â5 personer eller upp till 10 enheter)). Smart-tv med digitalkanaler. Dessutom har rummen vĂ€rdeförvaringsskĂ„p och gratis flaskvatten. StĂ€dning sker pĂ„ begĂ€ran.
Denna lÀgenhet har bland annat en utomhuspool.
Barn under 18 Är fÄr endast vistas i pool under uppsikt av vuxen.
Fritidsaktiviteterna nedan finns antingen tillgÀngliga pÄ plats eller i nÀrheten. Avgifter kan tillkomma.
Denna lÀgenhet i Za'abeel ligger en kort promenad frÄn Dubai Mall och mindre Àn tvÄ kilometer frÄn populÀra sevÀrdheter som Burj Khalifa. Varje lÀgenhet med 3,5 stjÀrnor har kök, balkong och middagsplats.
Rum
LÀgenheten har ljudisolering, kök, 3 badrum och balkong, och erbjuder gott om plats med middagsplats. HÀr finns en smart-tv med digitalkanaler, och gÀster hÄller sig uppkopplade med gratis wi-fi. I badrummen finns regndusch, hÄrtorkar och bidéer. HÀr erbjuds dessutom bekvÀmligheter som tvÀttmaskin/torktumlare, espressobryggare och gratis flaskvatten. StÀdning pÄ begÀran
PĂ„ boendet
PÄ denna lÀgenhet har gÀster tillgÄng till en utomhuspool och gemensamt vardagsrum. HÀr har du tillgÄng till avgiftsfri parkering.
Du som bor pÄ denna lÀgenhet har tillgÄng till utomhuspool, gemensamt vardagsrum och parasoller. Receptionen har öppet dygnet runt.Det Àr gratis att parkera.Du fÄr tillgÄng till utomhuspool pÄ ett partnerboende.
Denna lÀgenhet i Dubai Àr i art décostil och tillÄter inte rökning.








