Hel stuga

Jumooh

Fotogalleri för Jumooh

Stuga Deluxe | 1 sovrum och gratis wi-fi
Stuga Deluxe | Vardagsrum
Stuga Deluxe | 1 sovrum och gratis wi-fi
Stuga Deluxe | 1 sovrum och gratis wi-fi
Stuga Deluxe | 1 sovrum och gratis wi-fi

PopulÀra bekvÀmligheter

  • Grill
  • Pool
  • Kök
  • Uteplats
  • Gratis wi-fi
  • Parkering ingĂ„r

Utforska omrÄdet

Map
Al Aweer 1, Al Awir
  • Dubai Safari Park
    â€Ș21 min med bil‬
  • Dubai Creek
    â€Ș27 min med bil‬
  • Dubai Mall
    â€Ș32 min med bil‬
  • Dubai (DXB-Dubai Intl.)
    â€Ș27 min med bil‬

Rumsalternativ

Stuga Deluxe

  • Studio
  • 1 badrum
  • Sovplats för 2
  • 1 queensize-sĂ€ng

Stuga Deluxe

  • Studio
  • 1 badrum
  • Sovplats för 2
  • 1 queensize-sĂ€ng

Stuga Deluxe

  • Studio
  • 1 badrum
  • Sovplats för 2
  • 1 queensize-sĂ€ng

Om boendet

Hela stÀllet

Du har hela hytten för dig sjÀlv och delar den endast med andra gÀster i ditt sÀllskap.

Jumooh

Stuga i Al Awir med avgiftsfri parkering
Denna stuga har en inomhuspool, en trÀdgÄrd och kolgrillar. Parkering ingÄr. Samtliga 4 stugor erbjuder gratis wi-fi och pentry.
Jumooh har 4 rum. Denna stuga i Al Awir erbjuder sina gÀster gratis wi-fi. Alla rum har pentry.
Denna stuga har bland annat en inomhuspool.

Fritidsaktiviteterna nedan finns antingen tillgÀngliga pÄ plats eller i nÀrheten. Avgifter kan tillkomma.

Jumooh ligger 13,2 km frÄn Inflight Dubai och 16,3 km frÄn Quranic Park. Denna stuga med 4 rum erbjuder bekvÀmligheter som en inomhuspool, gratis wi-fi pÄ rummet och avgiftsfri parkering.
Rum
De 4 stugorna har pentryn och erbjuder gott om plats med sovrum. GÀster hÄller sig uppkopplade med gratis wi-fi.
PĂ„ boendet
GÀster pÄ Jumooh har tillgÄng till en inomhuspool, en trÀdgÄrd och utomhusgrillar. För den som kör bil erbjuds avgiftsfri parkering.
BekvÀmligheter
  • Gratis wi-fi pĂ„ rummet
  • Gratis parkering utan tak
  • Inomhuspool
Jumooh lockar med inomhuspool, utomhusgrill och trÀdgÄrd. Receptionen har öppet dygnet runt.Det finns parkeringsplatser som Àr gratis.

SprÄk

Arabiska och engelska

HotellbekvÀmligheter

Pool/spa

  • Inomhuspool

Internet

  • TillgĂ€ngligt i stugan: gratis wi-fi

Parkering och transport

  • Avgiftsfri och otĂ€ckt parkering pĂ„ omrĂ„det

KokvrÄ

  • StĂ€dredskap

Sovrum

  • Sovrum

Utomhus

  • Eldstad
  • Kolgrill
  • TrĂ€dgĂ„rd
  • Utomhusmöbler

Husdjur

  • Inga husdjur tillĂ„ts

Anpassning/tillgÀnglighet

  • Ingen hiss

TjÀnster och inrÀttningar

  • Virtuell reception

Att göra

  • Ridning

SĂ€kerhetsdetaljer

  • Uppgifter om kolmonoxidvarnare saknas (vĂ€rden har inte angett om det finns nĂ„gon kolmonoxidvarnare pĂ„ boendet – övervĂ€g att ta en bĂ€rbar varnare med dig)
  • Uppgifter om rökdetektor saknas (vĂ€rden har inte angett om det finns nĂ„gon rökdetektor pĂ„ boendet)

AllmÀn information

  • 4 enheter
  • TrĂ€dgĂ„rd

Regler

Incheckning

Checka in frÄn: 14.00. Checka in fram till: 14.30.
Sen incheckning i mÄn av tillgÄng

Utcheckning

Utcheckning innan 14.00

Incheckningsinstruktioner

Detta boende har ingen reception.
GĂ€sterna fĂ„r ett e-postmeddelande med incheckningsinstruktioner inom 24 timmar före ankomst – privat ingĂ„ng.
Kontakta boendet minst 24 timmar i förvÀg via kontaktuppgifterna i bokningsbekrÀftelsen för att arrangera incheckning.
Efter bokningen kommer du bli ombedd att förse boendet med ditt statligt utfÀrdade foto-id
En virtuell reception erbjuder gÀster assistans.

Åtkomst till boendet

Privat entré

Husdjur

  • Inga djur tillĂ„tna

Barn och extrasÀngar

  • Barn Ă€r vĂ€lkomna.

Viktig information

Avgifter

GÀster ska betala följande avgifter pÄ boendet:

  • Deposition: AED 500 per boende, per vistelse

Vi har listat alla avgifter boendet upplyst oss om.

Att hÄlla koll pÄ

Avgifter för extragÀster kan tillkomma och varierar i enlighet med boendets policy.
Statligt utfÀrdad fotolegitimation och kreditkort, bankkort eller kontantdeposition kan krÀvas vid incheckning för oförutsedda utgifter.
SÀrskilda önskemÄl erbjuds i mÄn av tillgÄng vid incheckning och kan medföra ytterligare avgifter. SÀrskilda önskemÄl kan inte garanteras.
Boendet accepterar kontanter.
VĂ€rden har inte angett om det finns nĂ„gon kolmonoxidvarnare pĂ„ boendet. ÖvervĂ€g att ta en bĂ€rbar varnare med dig pĂ„ resan.
VÀrden har inte angett om det finns nÄgon rökdetektor pÄ boendet.
Detta boende har ingen reception. GÀster mÄste kontakta boendet minst 24 timmar innan ankomst med kontaktuppgifterna i bokningsbekrÀftelsen för att anordna incheckning. GÀster ombeds att förse boendet med sitt statligt utfÀrdade foto-id före ankomst. GÀsterna fÄr ett e-postmeddelande med incheckningsinstruktioner 24 timmar före ankomst. GÀsterna fÄr tillgÄng till boendet via en privat ingÄng. En virtuell reception erbjuder gÀster assistans.
Om du avbokar din bokning kommer vÀrdens avbokningspolicy att gÀlla. I enlighet med EU-bestÀmmelser om konsumentrÀtt gÀller inte ÄngerrÀtten för boendebokningstjÀnster.

Boendet kallas Àven

Jumooh Cabin
Jumooh Al Awir
Jumooh Cabin Al Awir