Hel semesterbostad
Myraa Farms by Stayjade2 Acrepvt Pooljacuzziac
Fotogalleri för Myraa Farms by Stayjade2 Acrepvt Pooljacuzziac





Hel bostad
2 sovrum2 badrumSovplats för 10223 kvm
Populära bekvämligheter
Det nuvarande priset är 615 kr
inklusive skatter och avgifter
17 aug. – 18 aug.
Utforska området

HPRG+W3P Sairam's Farm, Thogarai Agrahar, am, Tamil Nadu 635114, India, Denkanikota, Tamil Nadu, 635114
- Place, Bannerghatta nationalpark52 min med bil
- Place, RGA Tech Park58 min med bil
- Place, Bannerghatta Road60 min med bil
Rumsalternativ
Liknande boenden

Alphanso Stays by Stayjade
Denkanikota
Alphanso Stays by Stayjade
- Pool
- Kök
- Husdjursvänligt
- Parkering ingår
Om boendet
Hotellbekvämligheter
Regler
Viktig information
Att hålla koll på
Avgifter för extragäster kan tillkomma och varierar i enlighet med boendets policy.
Statligt utfärdad fotolegitimation och kreditkort, bankkort eller kontantdeposition kan krävas vid incheckning för oförutsedda utgifter.
Särskilda önskemål erbjuds i mån av tillgång vid incheckning och kan medföra ytterligare avgifter. Särskilda önskemål kan inte garanteras.
Boendet accepterar kontanter.
Värden har inte angett om det finns någon kolmonoxidvarnare på boendet. Överväg att ta en bärbar varnare med dig på resan.
Värden har inte angett om det finns någon rökdetektor på boendet.
Det här boendet har utomhusområden såsom balkonger, uteplatser och terrasser som kanske inte är lämpliga för barn. Om du har frågor rekommenderar vi att du kontaktar boendet före ankomst för att bekräfta att de kan ta emot dig i ett lämpligt rum.
Incheckning sker inte på boendet, utan gäster måste gå till Villa
Om du avbokar din bokning kommer värdens avbokningspolicy att gälla. I enlighet med EU-bestämmelser om konsumenträtt gäller inte ångerrätten för boendebokningstjänster.








