Hel semesterbostad

62sl - Hot Tub - Wifi - Fireplace - Pets Ok

3.5-stjÀrnigt boende

Fotogalleri för 62sl - Hot Tub - Wifi - Fireplace - Pets Ok

Hus - 3 sovrum - eldstad - utsikt mot bergen | Restaurang utomhus
Hus - 3 sovrum - eldstad - utsikt mot bergen | Interiör
Hus - 3 sovrum - eldstad - utsikt mot bergen | Interiör
Hus - 3 sovrum - eldstad - utsikt mot bergen | Badrum | Handdukar
Hus - 3 sovrum - eldstad - utsikt mot bergen | Interiör

Hel bostad

3 sovrumSovplats för 6138 kvm

PopulÀra bekvÀmligheter

  • Torktumlare
  • Jacuzzi
  • Pool
  • TvĂ€ttmaskin
  • Eldstad
  • HusdjursvĂ€nligt

Utforska omrÄdet

Map
Deming, WA
  • Heliotrope Ridge Trailhead
    â€Ș7 min till fots‬
  • Glacier Public Service Center Mount Baker - Snoqualmie
    â€Ș2 min med bil‬
  • Mount Baker
    â€Ș9 min med bil‬
  • Bellingham, WA (BLI-Bellingham Intl.)
    â€Ș63 min med bil‬

Rumsalternativ

Hus - 3 sovrum - eldstad - utsikt mot bergen

  • 138 kvm
  • 3 sovrum
  • Sovplats för 6

Om boendet

Hela stÀllet

Du har hela bostaden för dig sjÀlv och delar den endast med andra gÀster i ditt sÀllskap.

62sl - Hot Tub - Wifi - Fireplace - Pets Ok

Semesterboende med kök och eldstad i Deming
Denna semesterbostad Àr en rökfri anlÀggning och stÄtar med en utomhuspool, en bubbelpool och en sÀsongsöppen utomhuspool. Dessutom erbjuds gratis wi-fi i allmÀnna utrymmen och avgiftsfri parkering. GÀster fÄr Àven tillgÄng till bekvÀmligheter som gasgrillar. Semesterbostaden stÄtar med eldstad och erbjuder kök och tvÀttmaskin/torktumlare. Dessutom finns kylskÄp, mikrovÄgsugn och diskmaskin.
Denna semesterbostad har rum med eldstad och tvÀttmaskin/torktumlare. Kök har kylskÄp, mikrovÄgsugn, grytor/köksredskap och diskmaskin. Badrummen har badkar eller dusch.
En utomhuspool och en bubbelpool finns pÄ omrÄdet.

Fritidsaktiviteterna nedan finns antingen tillgÀngliga pÄ plats eller i nÀrheten. Avgifter kan tillkomma.

Denna semesterbostad ligger pÄ gÄngavstÄnd frÄn Heliotrope Ridge Trailhead och mindre Àn tvÄ kilometer frÄn Glacier Public Service Center Mount Baker - Snoqualmie. Varje semesterbostad med 3,5 stjÀrnor har kök, eldstad och kylskÄp.
Rum
Semesterbostaden har uppvÀrmning och kök och erbjuder gott om plats med 3 sovrum. HÀr erbjuds dessutom bekvÀmligheter som tvÀttmaskin/torktumlare, eldstad och matbord.
PĂ„ boendet
Denna semesterbostad erbjuder en utomhuspool, gratis wi-fi i allmÀnna utrymmen och en bubbelpool. Kör du bil har du tillgÄng till avgiftsfri parkering. HÀr har gÀster dessutom tillgÄng till en sÀsongsöppen utomhuspool och utomhusgrillar.
BekvÀmligheter
  • Gratis wi-fi i allmĂ€nna utrymmen
  • Gratis parkering utan tak
  • Utomhuspool
Denna semesterbostad erbjuder gÀster tillgÄng till en utomhuspool och en bubbelpool. I allmÀnna utrymmen finns gratis wi-fi. Parkeringsplatser finns pÄ omrÄdet och tilldelas efter principen först till kvarn.

SprÄk

Engelska, italienska och spanska

HotellbekvÀmligheter

Pool/spa

  • Bubbelpool
  • UppvĂ€rmd pool
  • Utomhuspool

Internet

  • TillgĂ€ngligt i huset: gratis internet

Parkering och transport

  • Avgiftsfri och otĂ€ckt parkering pĂ„ omrĂ„det
  • BegrĂ€nsad parkering pĂ„ omrĂ„det

Kök

  • Diskmaskin
  • Grytor och köksredskap
  • KylskĂ„p
  • MikrovĂ„gsugn

Matplats

  • Matbord

Sovrum

  • 3 sovrum
  • Lakan tillhandahĂ„lls

Badrum

  • Badkar eller dusch
  • Handdukar tillhandahĂ„lles
  • Privat badrum

Utrymmen

  • Eldstad
  • Matbord

Utomhus

  • Gasolgrill
  • Uteplats

TvÀtt

  • TvĂ€ttmaskin/torktumlare

Komfort

  • VĂ€rme

Husdjur

  • Husdjur vĂ€lkomna
  • Husdjur bor gratis

Anpassning/tillgÀnglighet

  • Ingen hiss
  • Rökfritt boende

Att göra

  • Tennis
  • UppvĂ€rmd pool
  • Kanotpaddling i nĂ€rheten

SĂ€kerhetsdetaljer

  • Uppgifter om kolmonoxidvarnare saknas (vĂ€rden har inte angett om det finns nĂ„gon kolmonoxidvarnare pĂ„ boendet – övervĂ€g att ta en bĂ€rbar varnare med dig)
  • Uppgifter om rökdetektor saknas (vĂ€rden har inte angett om det finns nĂ„gon rökdetektor pĂ„ boendet)

Regler

Incheckning

Checka in frÄn: 16.00. Checka in fram till: 20.00.
MinimiÄlder för incheckning - 18 Är

Utcheckning

Utcheckning innan 11.00

Incheckningsinstruktioner

Detta boende har ingen reception.
GĂ€sterna fĂ„r ett e-postmeddelande med incheckningsinstruktioner och instruktioner för nyckelupphĂ€mtning före ankomst – privat ingĂ„ng.
Kontakta boendet i förvÀg via kontaktuppgifterna i bokningsbekrÀftelsen för att arrangera incheckning.

Åtkomst till boendet

Instruktioner för nyckelupphÀmtning, privat entré

Husdjur

  • Husdjur tillĂ„ts utan avgift

Barn och extrasÀngar

  • Barn Ă€r vĂ€lkomna.

Betalningstyper

Viktig information

Att hÄlla koll pÄ

Avgifter för extragÀster kan tillkomma och varierar i enlighet med boendets policy.
Statligt utfÀrdad fotolegitimation och kreditkort, bankkort eller kontantdeposition kan krÀvas vid incheckning för oförutsedda utgifter.
SÀrskilda önskemÄl erbjuds i mÄn av tillgÄng vid incheckning och kan medföra ytterligare avgifter. SÀrskilda önskemÄl kan inte garanteras.
Boendet accepterar bank- eller kreditkort; ingen kontantbetalning.
VĂ€rden har inte angett om det finns nĂ„gon kolmonoxidvarnare pĂ„ boendet. ÖvervĂ€g att ta en bĂ€rbar varnare med dig pĂ„ resan.
VÀrden har inte angett om det finns nÄgon rökdetektor pÄ boendet.
Det hÀr boendet har utomhusomrÄden sÄsom balkonger, uteplatser och terrasser som kanske inte Àr lÀmpliga för barn. Om du har frÄgor rekommenderar vi att du kontaktar boendet före ankomst för att bekrÀfta att de kan ta emot dig i ett lÀmpligt rum.
Detta boende har ingen reception. GÀster mÄste kontakta boendet i förvÀg med kontaktuppgifterna i bokningsbekrÀftelsen för att anordna incheckning. GÀsterna fÄr ett e-postmeddelande med incheckningsinstruktioner och instruktioner för nyckelupphÀmtning före ankomst. GÀsterna fÄr tillgÄng till boendet via en privat ingÄng.
Om du avbokar din bokning kommer vÀrdens avbokningspolicy att gÀlla. I enlighet med EU-bestÀmmelser om konsumentrÀtt gÀller inte ÄngerrÀtten för boendebokningstjÀnster.

Bra att veta

  • En obligatorisk stĂ€davgift ingĂ„r i boendets hyra.

Boendet kallas Àven

62sl Hot Tub Wifi Fireplace Pets Ok
"62sl Hot Tub Wifi Fireplace Pets Ok"
62sl - Hot Tub - Wifi - Fireplace - Pets Ok Deming