Hel lägenhet
Aurora Mansion by Red Olive 3bhk Nr ECR Beach
Fotogalleri för Aurora Mansion by Red Olive 3bhk Nr ECR Beach





Hel lägenhet
3 sovrum3 badrumSovplats för 8650 kvm
Populära bekvämligheter
Utforska området

Nungambakkam High Rd Ambal Nagar, Tirumu, rthy Nagar, Nungambakkam, Chennai,, Chennai, Tamil Nadu, 600034
- Place, Valluvar Kottam13 min till fots
- Place, SDAT-stadion15 min till fots
- Place, Sankara Nethralaya16 min till fots
- Airport, Chennai (MAA-Chennai Intl.)43 min med bil
Rumsalternativ
Liknande boenden

The Leela Palace Chennai
Mylapore Tiruvallikk
The Leela Palace Chennai
- Pool
- Bubbelpool
- Spa
- Barnpool
4.7 av 5, Enastående, 974 recensioner
Priset är 1 844 kr
inklusive skatter och avgifter
28 aug. – 29 aug.
Om boendet
Aurora Mansion by Red Olive 3bhk Nr ECR Beach
Hotellbekvämligheter
Regler
Viktig information
Att hålla koll på
Avgifter för extragäster kan tillkomma och varierar i enlighet med boendets policy.
Statligt utfärdad fotolegitimation och kreditkort, bankkort eller kontantdeposition kan krävas vid incheckning för oförutsedda utgifter.
Särskilda önskemål erbjuds i mån av tillgång vid incheckning och kan medföra ytterligare avgifter. Särskilda önskemål kan inte garanteras.
Boendet accepterar kontanter.
Värden har inte angett om det finns någon kolmonoxidvarnare på boendet. Överväg att ta en bärbar varnare med dig på resan.
Värden har inte angett om det finns någon rökdetektor på boendet.
Det här boendet har utomhusområden såsom balkonger, uteplatser och terrasser som kanske inte är lämpliga för barn. Om du har frågor rekommenderar vi att du kontaktar boendet före ankomst för att bekräfta att de kan ta emot dig i ett lämpligt rum.
Incheckning sker inte på boendet, utan gäster måste gå till Villa
Om du avbokar din bokning kommer värdens avbokningspolicy att gälla. I enlighet med EU-bestämmelser om konsumenträtt gäller inte ångerrätten för boendebokningstjänster.




