Hel lÀgenhet·Privat vÀrd

amplio y lujoso apartasuite en el centro

2.0-stjÀrnigt boende

Fotogalleri för amplio y lujoso apartasuite en el centro

LĂ€genhet | Vardagsrum
LĂ€genhet
LÀgenhet | Eget kök
LÀgenhet | BoendeomrÄde
LĂ€genhet | Vardagsrum

Recensioner

9,4 av 10,
EnastÄende

PopulÀra bekvÀmligheter

  • HusdjursvĂ€nligt
  • Gratis wi-fi

Utforska omrÄdet

Se pÄ karta
13-124 Cra. 8, Cartago, Valle del Cauca, 702122
  • Place, Plaza De BolĂ­var
    â€Ș8 min till fots‬
  • Place, Casa Del Virrey
    â€Ș8 min till fots‬
  • Place, Coliseo la Isleta
    â€Ș15 min till fots‬
  • Airport, Matecaña Intl. Airport (PEI), Pereira, Colombia
    â€Ș41 min med bil‬

Rumsalternativ

LĂ€genhet

  • Utsikt mot staden
  • 88 kvadratmeter
  • 3 sovrum
  • 7 sovplatser
  • 3 dubbelsĂ€ngar och 1 bĂ€ddsoffa (dubbel)

Liknande boenden

Om boendet

amplio y lujoso apartasuite en el centro

Denna lÀgenhet erbjuder gÀster gratis wi-fi i allmÀnna utrymmen. Varje lÀgenhet har tvÀttmaskin.
Amplio y lujoso apartasuite en el centro har 3 rum.
Amplio y lujoso apartasuite en el centro ligger mindre Àn tio minuters promenad frÄn Casa Del Virrey och Plaza De Bolívar.
Rum
Varje lÀgenhet har tvÀttmaskin.
PĂ„ boendet
GÀster pÄ amplio y lujoso apartasuite en el centro har tillgÄng till bland annat gratis wi-fi i allmÀnna utrymmen. HÀr erbjuds avgiftsfri parkering i nÀrheten för den som kör.
I allmÀnna utrymmen finns gratis wi-fi.

Regler

Incheckning

Checka in frÄn: 15.00. Checka in fram till: 22.00.
MinimiÄlder för incheckning - 18 Är

Utcheckning

Utcheckning innan 12.00

Incheckningsinstruktioner

Detta boende har ingen reception.
VÀrden tar emot gÀsterna vid ankomst.
Det gÄr inte att checka in efter att receptionen har stÀngt.
Informationen frÄn boendet kan ha översatts med automatiska översÀttningsverktyg

Åtkomst till boendet

VÀrd möter dig

Husdjur

  • Husdjur tillĂ„ts utan avgift

Barn och extrasÀngar

  • Barn Ă€r vĂ€lkomna.

Betalningstyper

Viktig information

Avgifter

GÀster ska betala följande avgifter pÄ boendet:

  • Du kan behöva betala följande kostnader pĂ„ boendet: colombiansk moms (19 %). UtlĂ€ndska resenĂ€rer som betalar med ett utlĂ€ndskt kort eller via banköverföring frĂ„n ett annat land och som visar upp ett giltigt pass samt turistvisum som visar att de inte Ă€r bosatta i Colombia kan slippa betala moms. Undantaget gĂ€ller endast bokningar av paketresor för turister (boende plus nĂ„gon annan resekomponent).

Vi har listat alla avgifter boendet upplyst oss om.

Att hÄlla koll pÄ

Avgifter för extragÀster kan tillkomma och varierar i enlighet med boendets policy.
Statligt utfÀrdad fotolegitimation och kreditkort, bankkort eller kontantdeposition kan krÀvas vid incheckning för oförutsedda utgifter.
SÀrskilda önskemÄl erbjuds i mÄn av tillgÄng vid incheckning och kan medföra ytterligare avgifter. SÀrskilda önskemÄl kan inte garanteras.
Boendet accepterar kreditkort, bankkort och kontanter.
VĂ€rden har inte angett om det finns nĂ„gon kolmonoxidvarnare pĂ„ boendet. ÖvervĂ€g att ta en bĂ€rbar varnare med dig pĂ„ resan.
VÀrden har inte angett om det finns nÄgon rökdetektor pÄ boendet.
Det hÀr boendet har utomhusomrÄden sÄsom balkonger, uteplatser och terrasser som kanske inte Àr lÀmpliga för barn. Om du har frÄgor rekommenderar vi att du kontaktar boendet före ankomst för att bekrÀfta att de kan ta emot dig i ett lÀmpligt rum.
Detta boende har ingen reception. Det gÄr inte att checka in efter att receptionen har stÀngt. VÀrden tar emot gÀsterna vid ankomst.
Boendets registreringsnummer 217483

Bra att veta

  • För besökare som reser med barn kan boendet krĂ€va att fĂ„ se följande dokument: Vid incheckning kan en förĂ€ldrar som reser till Colombia med barn under 18 Ă„r behöva visa barnets födelsebevis och identitetshandling med bild (pass för icke-colombianska medborgare). En slĂ€kting eller förmyndare som reser till Colombia med barnet kan behöva visa upp ett uttalande dĂ€r bĂ„da förĂ€ldrarna godkĂ€nner resan, med attesterad signatur och kopia av bĂ„da förĂ€ldrarnas identitetshandlingar. Om endast en av förĂ€ldrarna reser till Colombia med barnet kan denna förĂ€lder behöva visa attesterat godkĂ€nnande av resan, som signerats av den andra förĂ€ldern. Besökare som avser att resa till Colombia med barn bör samrĂ„da med det colombianska konsulatet för att fĂ„ mer information.