Lägenhetshotell
West End Central Apartments
Fotogalleri för West End Central Apartments





Recensioner
8,4 av 10,
Mycket bra
Populära bekvämligheter
1 523 kr
inklusive skatter och avgifter
2 dec. – 3 dec.
Utforska området

5 Edmondstone Street, South Brisbane, QLD, 4101
- Place, Brisbane Convention and Exhibition Centre5 min till fots
- Place, South Bank Parklands10 min till fots
- Place, Suncorp Stadium19 min till fots
- Airport, Brisbane, QLD (BNE)19 min med bil
Rumsalternativ
Öppna alla foton för Studio

Studio
Öppna alla foton för Lägenhet - 1 sovrum - balkong

Lägenhet - 1 sovrum - balkong
8,0 av 10
Mycket bra
(2 recensioner)
Öppna alla foton för Lägenhet - 2 sovrum - balkong

Lägenhet - 2 sovrum - balkong
Öppna alla foton för Twin Studio

Twin Studio
Öppna alla foton för Studio Deluxe - 1 queensize-säng - utsikt mot staden

Studio Deluxe - 1 queensize-säng - utsikt mot staden
Liknande boenden

Arena Apartments by CLLIX
Arena Apartments by CLLIX
- Pool
- Kök
- Tvättmaskin
- Torktumlare
4.4 av 5, Fantastiskt, 1 840 recensioner
Priset är 1 782 kr
inklusive skatter och avgifter
27 nov. – 28 nov.
Om boendet
West End Central Apartments
Lägenhetshotell med bastu, 7 min promenad till Brisbane Convention and Exhibition Centre
Detta lägenhetshotell har en utomhuspool, ett fitnesscenter och en bastu. Här ingår wi-fi i allmänna utrymmen. Dessutom erbjuds kemtvätt, tvättmöjligheter och expressutcheckning. Varje lägenhet har kylskåp, mikrovågsugn, gratis wi-fi plus tv med digitalkanaler. Dessutom finns balkong, iPod-dockningsstation och minibar. Städning är tillgänglig en gång i veckan.
West End Central Apartments erbjuder 61 luftkonditionerade rum med iPod-dockningsstation och minibar. Rummen har balkonger. Rummen är individuellt möblerade och inredda. På rummet finns kylskåp och mikrovågsugn. Badrummen har dusch, gratis toalettartiklar och hårtorkar.
Detta lägenhetshotell i Brisbane erbjuder sina gäster gratis wi-fi. Det finns digital-TV. Städning sker varje vecka.
Detta lägenhetshotell har bland annat en utomhuspool, bastu och fitnesscenter.
West End Central Apartments ligger i South Brisbane, mindre än tio minuters promenad från populära sevärdheter som Brisbane Convention and Exhibition Centre och South Bank Parklands. Detta lägenhetshotell med 4 stjärnor har 61 rum och ståtar med en utomhuspool, gratis wi-fi på rummet och ett fitnesscenter.
Rum
Varje lägenhet har individuell inredning och erbjuder bekvämligheter som balkong, iPod-dockningsstation och mikrovågsugn. Här får gäster tillgång till gratis wi-fi och en 40-tumss tv med digitalkanaler. I badrummen finns hårtorkar och gratis toalettartiklar. Dessutom ingår bekvämligheter som kylskåp, minibar och telefon. Städning är tillgänglig en gång i veckan.
På boendet
På West End Central Apartments har gäster tillgång till en utomhuspool, ett fitnesscenter och en bastu. Här har du tillgång till begränsad parkering. Flerspråkig personal kan hjälpa dig med bokning av guidade turer och biljetter, förvaring av värdesaker och kemtvätt/tvättjänster. Här hittar du dessutom gratis wi-fi i allmänna utrymmen, expressutcheckning och gratis dagstidningar.
Bekvämligheter
- Gångavstånd till Brisbane Convention and Exhibition Centre och Queensland Performing Arts Centre
- Gratis wi-fi på rummet och i allmänna utrymmen
- Utomhuspool
- Fitnesscenter
West End Central Apartments erbjuder gäster tillgång till en utomhuspool, bastu och fitnesscenter. I allmänna utrymmen finns gratis wi-fi. En terrass, utomhusgrill och varuautomat finns tillgängliga på West End Central Apartments. Du får tillgång till utomhuspool på ett partnerboende.
Rökning tillåts endast på särskilda platser på detta lägenhetshotell med 4 stjärnor i Brisbane.








