Lägenhetshotell
Republic Apartments
Fotogalleri för Republic Apartments





Recensioner
8,8 av 10,
Utmärkt
Populära bekvämligheter
Utforska området

363 Turbot Street, Spring Hill, QLD, 4000
- Place, Howard Smith Wharves7 min till fots
- Place, Queen Street Mall10 min till fots
- Place, Brisbane Showgrounds15 min till fots
- Airport, Brisbane, QLD (BNE)16 min med bil
Rumsalternativ
Öppna alla foton för Lägenhet - 1 queensize-säng

Lägenhet - 1 queensize-säng
Öppna alla foton för Lägenhet - 2 sovrum - 2 badrum

Lägenhet - 2 sovrum - 2 badrum
Öppna alla foton för Lägenhet - 3 sovrum

Lägenhet - 3 sovrum
Öppna alla foton för Lägenhet - 2 sovrum (1 bathroom)

Lägenhet - 2 sovrum (1 bathroom)
Öppna alla foton för Lägenhet - 2 sovrum - 2 badrum (2 x Queen Beds, Aircon in in bedrooms)

Lägenhet - 2 sovrum - 2 badrum (2 x Queen Beds, Aircon in in bedrooms)
Öppna alla foton för One-Bedroom Apartment

One-Bedroom Apartment
Superior Two Bedroom Two Bathroom Aircon Apartment
Öppna alla foton för Three-Bedroom Apartment

Three-Bedroom Apartment
Two-Bedroom Apartment with Two Bathrooms
Two-Bedroom Apartment with One Bathroom
Liknande boenden

Brisbane Skytower Apartments by CLLIX
Brisbane Skytower Apartments by CLLIX
- Pool
- Kök
- Tvättmaskin
- Torktumlare
4.2 av 5, Väldigt bra, 2 274 recensioner
Priset är 1 831 kr
inklusive skatter och avgifter
29 mars – 30 mars
Om boendet
Republic Apartments
Republic Apartments är ett lägenhetshotell med en utomhuspool, ett fitnesscenter och parkering. Här ingår wi-fi i allmänna utrymmen. Dessutom erbjuds tvättmöjligheter, expressincheckning och expressutcheckning. Varje lägenhet har kylskåp, ugn, spishäll och mikrovågsugn i köket. Gäster kan slappa framför en platt-tv med digitalkanaler och boendet har även tvättmaskin/torktumlare och middagsplats. Städning är inte tillgänglig..
Republic Apartments erbjuder 20 rum med tvättmaskin/torktumlare och kaffe- och tebryggare. Rummen har balkonger. Dessa individuellt möblerade rum har separat sittutrymme. Rummen på detta lägenhetshotell med 4 stjärnor har kök med kylskåp, spishäll, mikrovågsugn och separat middagsplats. Badrummen har dusch, gratis toalettartiklar och hårtorkar.
Gäster har tillgång till gratis fast internetuppkoppling och wi-fi. Platt-tv med digitalkanaler.
Detta lägenhetshotell har bland annat en utomhuspool och fitnesscenter.
Barn under 12 år får endast vistas i pool, fitnessanläggning eller bubbelpool under uppsikt av vuxen.
Fritidsaktiviteterna nedan finns antingen tillgängliga på plats eller i närheten. Avgifter kan tillkomma.
Republic Apartments ligger i Spring Hill, en behaglig promenad från populära sevärdheter som Howard Smith Wharves och Queen Street Mall. Detta lägenhetshotell med 4 stjärnor har 20 rum och erbjuder en utomhuspool, gratis wi-fi på rummet och ett fitnesscenter. Boendet ligger i anslutning till ett shoppingcenter i centrala Brisbane, inte långt från Brisbane Showgrounds och Brisbane Convention and Exhibition Centre.
Rum
Varje lägenhet har ljudisolering, kök och en balkong. Här får du gott om plats med sovrum, middagsplats och sittutrymme. Gäster håller koll under vistelsen med gratis wi-fi och fast internet, och kan dessutom koppla av vid en platt-tv med digitalkanaler. I badrummen finns hårtorkar och gratis toalettartiklar. Här erbjuds dessutom bekvämligheter som tvättmaskin/torktumlare, kaffebryggare och strykbräda. Ingen städning
På boendet
Gäster på Republic Apartments har tillgång till en utomhuspool, ett fitnesscenter och gratis wi-fi i allmänna utrymmen. Parkering är tillgänglig för AUD 25 per natt. Den vänliga personalen erbjuder bagageförvaring, och kan ge dig information om närområdet. Här finns dessutom expressincheckning, expressutcheckning och en terrass.
Republic Apartments erbjuder gäster tillgång till en utomhuspool och fitnesscenter. Gratis wi-fi finns i allmänna utrymmen. En terrass, utomhusgrill och tvättmöjligheter finns på Republic Apartments. Parkeringsplatser finns tillgängliga mot en avgift.
Rökning tillåts endast på särskilda platser på detta lägenhetshotell med 4 stjärnor i Brisbane.








