Hel lägenhet

Der Fuchsbau - Fewo 140qm - mit Kamin

Hel lägenhet

2 sovrum2 badrumSovplats för 4

Populära bekvämligheter

  • Kök
  • Husdjursvänligt
  • Parkering ingår
  • Gratis wi-fi
  • Uteplats
  • Grill

Utforska området

Se på karta
Am Anger 19, Bad Sachsa, Lower Saxony, 37441
  • Place, Grenzlandmuseum Bad Sachsa
    ‪15 min med bil‬
  • Place, Naturpark Südharz
    ‪18 min med bil‬
  • Place, Bad Sachsas sagomark
    ‪19 min med bil‬

Rumsalternativ

Liknande boenden

Om boendet

Der Fuchsbau - Fewo 140qm - mit Kamin

Denna lägenhet är en rökfri anläggning och ståtar med en trädgård, utomhusgrill och avgiftsfri parkering. Lägenheten har 2 sovrum, gratis wi-fi och privat gård. Gäster erbjuds exklusiva bekvämligheter som eldstad, och i köket finns kylskåp och spishäll.
Denna lägenhet har rum med eldstad och dvd-spelare. Gäster har tillgång till gratis wi-fi. Rummen i denna lägenhet med 3 stjärnor har kök med kylskåp, spishäll, mikrovågsugn och diskmaskin. Spjälsängar finns på begäran.
Denna lägenhet ligger 4 km från Bad Sachsas sagomark och mindre än tio minuters bilfärd från Naturpark Südharz. Varje lägenhet med 3 stjärnor har kök, eldstad och privat trädgård.
Rum
Lägenheten har kök och 2 badrum, och erbjuder gott om plats med 2 sovrum. Gäster får tillgång till gratis wi-fi och en tv med dvd-spelare. Här erbjuds dessutom bekvämligheter som eldstad, privat trädgård och kaffebryggare.
På boendet
Gäster på denna lägenhet har tillgång till en terrass, en trädgård och utomhusgrillar. Avgiftsfri parkering är tillgänglig.
Denna lägenhet lockar med en terrass, utomhusgrill och trädgård. Receptionen har öppet dygnet runt.Det är gratis att parkera.

Denna lägenhet i Bad Sachsa har 3 stjärnor och tillåter inte rökning.

Hotellbekvämligheter

Internet

  • Tillgängligt i lägenheten: gratis wi-fi

Parkering och transport

  • Avgiftsfri parkering på området
  • Begränsad parkering på området

Familjevänligt

  • Spjälsäng

Kök

  • Diskmaskin
  • Kylskåp
  • Mikrovågsugn
  • Spishäll
  • Te-/kaffebryggare

Sovrum

  • 2 sovrum

Badrum

  • 2 badrum

Utrymmen

  • Eldstad

Underhållning

  • Dvd-spelare
  • Tv

Utomhus

  • Grill
  • Gård
  • Terrass
  • Trädgård

Husdjur

  • Husdjur välkomna

Anpassning/tillgänglighet

  • Rökfritt boende

Säkerhetsdetaljer

  • Uppgifter om kolmonoxidvarnare saknas (värden har inte angett om det finns någon kolmonoxidvarnare på boendet – överväg att ta en bärbar varnare med dig)
  • Uppgifter om rökdetektor saknas (värden har inte angett om det finns någon rökdetektor på boendet)

Allmän information

  • Trädgård

Regler

Incheckning

Checka in från: 14.00. Checka in fram till: 20.00.
Minimiålder för incheckning - 18 år

Utcheckning

Utcheckning innan 10.00

Incheckningsinstruktioner

Informationen från boendet kan ha översatts med automatiska översättningsverktyg

Husdjur

  • Husdjur tillåts
  • Assistanshundar är avgiftsbefriade.

Barn och extrasängar

  • Barn är välkomna.
  • Spjälsängar finns att tillgå.

Rökning tillåten

Rökning förbjuden

Viktig information

Avgifter

Gäster ska betala följande avgifter på boendet:

  • Stadsskatt: 2.85 EUR per person per natt för vuxna; 1.55 EUR per natt för gäster mellan 13 och 17 år. Skatten gäller inte barn under 13 år.

Vi har listat alla avgifter boendet upplyst oss om.

Att hålla koll på

Avgifter för extragäster kan tillkomma och varierar i enlighet med boendets policy.
Statligt utfärdad fotolegitimation och kreditkort, bankkort eller kontantdeposition kan krävas vid incheckning för oförutsedda utgifter.
Särskilda önskemål erbjuds i mån av tillgång vid incheckning och kan medföra ytterligare avgifter. Särskilda önskemål kan inte garanteras.
Värden har inte angett om det finns någon kolmonoxidvarnare på boendet. Överväg att ta en bärbar varnare med dig på resan.
Värden har inte angett om det finns någon rökdetektor på boendet.
Om du avbokar din bokning kommer värdens avbokningspolicy att gälla. I enlighet med EU-bestämmelser om konsumenträtt gäller inte ångerrätten för boendebokningstjänster.

Boendet kallas även

Der Fuchsbau - Fewo 140qm - mit Kamin Apartment
Der Fuchsbau - Fewo 140qm - mit Kamin Bad Sachsa
Der Fuchsbau - Fewo 140qm - mit Kamin Apartment Bad Sachsa