LĂ€genhetshotell
Appart Hotel de Paris
Fotogalleri för Appart Hotel de Paris





Recensioner
9,4 av 10,
EnastÄende
PopulÀra bekvÀmligheter
1Â 229Â kr
inklusive skatter och avgifter
17 dec. â 18 dec.
Utforska omrÄdet

31 Grande Rue, Ault, Somme, 80460
- Place, Bowl in cafeâȘ7 min med bilâŹ
- Place, Mers les Bains ridskolaâȘ10 min med bilâŹ
- Place, Plage de Mers-les-BainsâȘ11 min med bilâŹ
Rumsalternativ
Ăppna alla foton för LĂ€genhet Comfort

LĂ€genhet Comfort
Ăppna alla foton för LĂ€genhet Deluxe

LĂ€genhet Deluxe
Ăppna alla foton för Hus Comfort - 1 dubbelsĂ€ng med bĂ€ddsoffa - utsikt mot innergĂ„rden

Hus Comfort - 1 dubbelsÀng med bÀddsoffa - utsikt mot innergÄrden
Liknande boenden

Domaine du Lieu Dieu
Domaine du Lieu Dieu
- HusdjursvÀnligt
- Parkering ingÄr
- Gratis wi-fi
- Spelrum
4.4 av 5, Fantastiskt, 39Â recensioner
Om boendet
Appart Hotel de Paris
LÀgenheter med kök i Ault
Detta lÀgenhetshotell Àr en rökfri anlÀggning med parkering, gratis cyklar och expressincheckning. HÀr ingÄr wi-fi i allmÀnna utrymmen. Dessutom erbjuds expressutcheckning, utomhusgrill och ett picknickomrÄde. Varje lÀgenhet har kylskÄp, ugn, spishÀll och mikrovÄgsugn i köket. HÀr erbjuds gÀster middagsplats och sittutrymme, samt bekvÀmligheter som gratis wi-fi och privat gÄrd. StÀdning Àr tillgÀnglig en gÄng per vistelse.
Appart Hotel de Paris har 2 rum som har ingÄng frÄn loftgÄng samt kaffe- och tebryggare och hÄrtork. Dessa individuellt inredda och möblerade rum har separat sittutrymme, och inkluderar skrivbord. SÀngarna har sÀngtillbehör av högsta kvalitet. Kök har kylskÄp, spishÀll, mikrovÄgsugn och separat middagsplats. Badrummen har badkar eller dusch.
GÀster har tillgÄng till gratis wi-fi. Platt-tv finns pÄ rummen. StÀdning sker en gÄng per vistelse.
Detta lÀgenhetshotell har bland annat gratis cyklar.
Fritidsaktiviteterna nedan finns antingen tillgÀngliga pÄ plats eller i nÀrheten. Avgifter kan tillkomma.
Appart Hotel de Paris ligger mindre Àn tio minuters bilfÀrd frÄn Musée Et Traditions VerriÚres och Bowl in cafe. Detta lÀgenhetshotell har 2 rum med kök, separat middagsplats och separat sittutrymme.
Rum
Varje lÀgenhet har ljudisolering, kök och erbjuder gott om plats med middagsplats och sittutrymme. HÀr erbjuds gÀster bÄde platt-tv och gratis wi-fi. Samtliga sÀngar har sÀngtillbehör av högsta kvalitet och i badrummen finns hÄrtork. HÀr erbjuds dessutom bekvÀmligheter som privat trÀdgÄrd, kaffebryggare och skrivbord. StÀdning Àr tillgÀnglig en gÄng per vistelse.
PĂ„ boendet
PÄ Appart Hotel de Paris har gÀster tillgÄng till gratis wi-fi i allmÀnna utrymmen, gratis cyklar och expressincheckning. Parkering erbjuds för EUR 30 per dag. HÀr har gÀster dessutom tillgÄng till expressutcheckning, en terrass och ett picknickomrÄde.
BekvÀmligheter
- Gratis wi-fi pÄ rummet och i allmÀnna utrymmen
- Gratis cyklar
Appart Hotel de Paris lockar med en terrass, utomhusgrill och picknickomrÄde. I allmÀnna utrymmen finns gratis wi-fi. Appart Hotel de Paris lockar med expressincheckning och expressutcheckning. Det finns tillgÀngliga parkeringsplatser mot en avgift.
Detta lÀgenhetshotell i Ault tillÄter inte rökning.








