Hel semesterbostad

Apartment Kanakis 2

Fotogalleri för Apartment Kanakis 2

LĂ€genhet - 2 sovrum - balkong | Balkong
Exteriör
LĂ€genhet - 2 sovrum - balkong | Terrass/Patio
LĂ€genhet - 2 sovrum - balkong | Vardagsrum | Platt-tv
LĂ€genhet - 2 sovrum - balkong | Vardagsrum | Platt-tv

Hel bostad

Sovplats för 5

PopulÀra bekvÀmligheter

  • Frukost ingĂ„r
  • Kök
  • HusdjursvĂ€nligt
  • Parkering ingĂ„r
  • Gratis wi-fi
  • Luftkonditionering

Utforska omrÄdet

Se pÄ karta
Ikarou L Ligkou, SpĂĄta, 19004, Greece, Spata-Artemida, 19016
  • Place, Speed Force International Karting Circuit
    â€Ș3 min med bil‬
  • Place, Attica Zoological Park
    â€Ș5 min med bil‬
  • Place, Aquapolis
    â€Ș5 min med bil‬
  • Airport, Aten (ATH-Eleftherios Venizelos)
    â€Ș11 min med bil‬

Rumsalternativ

Liknande boenden

Om boendet

Hela stÀllet

Du har hela bostaden för dig sjÀlv och delar den endast med andra gÀster i ditt sÀllskap.

Apartment Kanakis 2

Denna semesterbostad Àr en rökfri anlÀggning och stÄtar med en trÀdgÄrd, gratis frukost och avgiftsfri parkering. HÀr ingÄr wi-fi i allmÀnna utrymmen. Semesterbostaden har kylskÄp, ugn, spishÀll och mikrovÄgsugn i köket. Dessutom finns gratis wi-fi, balkong och platt-tv. StÀdning Àr tillgÀnglig en gÄng per vistelse.
Denna semesterbostad har luftkonditionerade rum med kaffe- och tebryggare och hÄrtork. Rummen har balkonger. Kök har kylskÄp, spishÀll, mikrovÄgsugn och grytor/köksredskap. Badrummen har dusch och gratis toalettartiklar.

GÀster har tillgÄng till gratis wi-fi. Platt-tv finns pÄ rummen. StÀdning sker en gÄng per vistelse.

Denna semesterbostad ligger mindre Àn tre kilometer frÄn Speed Force International Karting Circuit och mindre Àn fem kilometer frÄn Aquapolis. GÀster erbjuds gratis frukost och varje semesterbostad med 3 stjÀrnor har kök och balkong.
Restaurangalternativ
Gratis frukost att ta med serveras dagligen mellan 07.00 och 13.00. BestÀll nÄt gott frÄn rumsservice för att stilla hungern utan att lÀmna rummet.
Rum
Semesterbostaden har ljudisolering, kök och balkong. HÀr erbjuds gÀster bÄde platt-tv och gratis wi-fi. I badrummen finns hÄrtorkar och gratis toalettartiklar. Semesterbostaden har dessutom kaffebryggare. StÀdning Àr tillgÀnglig en gÄng per vistelse.
PĂ„ boendet
GÀster pÄ denna semesterbostad har tillgÄng till gratis wi-fi i allmÀnna utrymmen, en terrass och en trÀdgÄrd. HÀr erbjuds bÄde avgiftsfri parkering och flygplatstransfer mot en avgift.
Gratis frukost finns tillgÀnglig dagligen. Gratis wi-fi finns i allmÀnna utrymmen. Denna semesterbostad lockar med en terrass och trÀdgÄrd. Det Àr gratis att parkera.
GÀster kan Àta gratis frukost att ta med dagligen frÄn 07.00 till 13.00.
Boendet har rumsservice.

HotellbekvÀmligheter

Internet

  • TillgĂ€ngligt i huset: gratis wi-fi

Parkering och transport

  • Flygtransfer tur och retur (tillĂ€ggsavgift)
  • Avgiftsfri parkering pĂ„ omrĂ„det
  • BegrĂ€nsad parkering pĂ„ omrĂ„det

Kök

  • Elektrisk vattenkokare
  • Grytor och köksredskap
  • KylskĂ„p
  • MikrovĂ„gsugn
  • SpishĂ€ll
  • Te-/kaffebryggare
  • Ugn

Matplats

  • Gratis frukost att ta med tillgĂ€nglig alla dagar 07.00–13.00
  • Rumsservice

Sovrum

  • Lakan tillhandahĂ„lls

Badrum

  • Dusch
  • Gratis toalettartiklar
  • Handdukar tillhandahĂ„lles
  • HĂ„rtork
  • Privat badrum

UnderhÄllning

  • Platt-TV

Utomhus

  • Balkong
  • Terrass
  • TrĂ€dgĂ„rd

Komfort

  • Luftkonditionering

Husdjur

  • Husdjur vĂ€lkomna
  • Ett husdjur totalt
  • Husdjur bor gratis

Anpassning/tillgÀnglighet

  • Ingen hiss
  • Rökfritt boende

TjÀnster och inrÀttningar

  • StĂ€dning erbjuds en gĂ„ng per vistelse

SĂ€kerhetsdetaljer

  • Uppgifter om kolmonoxidvarnare saknas (vĂ€rden har inte angett om det finns nĂ„gon kolmonoxidvarnare pĂ„ boendet – övervĂ€g att ta en bĂ€rbar varnare med dig)
  • Uppgifter om rökdetektor saknas (vĂ€rden har inte angett om det finns nĂ„gon rökdetektor pĂ„ boendet)

AllmÀn information

  • Ljudisolering
  • TrĂ€dgĂ„rd

Regler

Incheckning

Checka in frÄn: 14.00. Checka in fram till: 00.00.
MinimiÄlder för incheckning - 18 Är

Utcheckning

Utcheckning innan 12.00

Incheckningsinstruktioner

Detta boende har ingen reception.
GÀsterna mÄste kontakta boendet för incheckningsinstruktioner.
Kontakta boendet minst 24 timmar i förvÀg via kontaktuppgifterna i bokningsbekrÀftelsen för att arrangera incheckning.
Informationen frÄn boendet kan ha översatts med automatiska översÀttningsverktyg

Husdjur

  • Husdjur tillĂ„ts utan avgift
  • Upp till 1 per rum
  • BegrĂ€nsningar gĂ€ller
  • Hör av dig till boendet med kontaktuppgifterna i bokningsbekrĂ€ftelsen för mer information

Barn och extrasÀngar

  • Barn Ă€r vĂ€lkomna.

Rökning tillÄten

Rökning förbjuden

Betalningstyper

Viktig information

Avgifter

GÀster ska betala följande avgifter pÄ boendet:

  • En stadsskatt tas ut av staden och betalas pĂ„ boendet. Skatten Ă€r sĂ€songsbunden och gĂ€ller inte alltid Ă„ret om. Undantag frĂ„n skatten kan finnas. Kontakta boendet med hjĂ€lp av uppgifterna i bokningsbekrĂ€ftelsen för mer information.
  • Stadsskatt: FrĂ„n 1 november till 31 mars, EUR 0.50 per boende per natt.
  • Stadsskatt: FrĂ„n 1 april till 31 oktober, EUR 2.00 per boende per natt.

Vi har listat alla avgifter boendet upplyst oss om.

Att hÄlla koll pÄ

Avgifter för extragÀster kan tillkomma och varierar i enlighet med boendets policy.
Statligt utfÀrdad fotolegitimation och kreditkort, bankkort eller kontantdeposition kan krÀvas vid incheckning för oförutsedda utgifter.
SÀrskilda önskemÄl erbjuds i mÄn av tillgÄng vid incheckning och kan medföra ytterligare avgifter. SÀrskilda önskemÄl kan inte garanteras.
Boendet accepterar kreditkort och kontanter.
VĂ€rden har inte angett om det finns nĂ„gon kolmonoxidvarnare pĂ„ boendet. ÖvervĂ€g att ta en bĂ€rbar varnare med dig pĂ„ resan.
VÀrden har inte angett om det finns nÄgon rökdetektor pÄ boendet.
Detta boende har ingen reception. GÀster mÄste kontakta boendet minst 24 timmar innan ankomst med kontaktuppgifterna i bokningsbekrÀftelsen för att anordna incheckning. GÀsterna mÄste kontakta boendet för incheckningsinstruktioner.
Om du avbokar din bokning kommer vÀrdens avbokningspolicy att gÀlla. I enlighet med EU-bestÀmmelser om konsumentrÀtt gÀller inte ÄngerrÀtten för boendebokningstjÀnster.

Bra att veta

  • Kontanttransaktioner pĂ„ plats kan inte överskrida EUR 500, pĂ„ grund av nationella bestĂ€mmelser. För mer information kan du kontakta boendet med uppgifterna frĂ„n din bokningsbekrĂ€ftelse.
  • Kontakta boendet med kontaktinformationen i bokningsbekrĂ€ftelsen för att ordna för ditt husdjur.

Boendet kallas Àven

Apartment Kanakis 2 House Spata-Artemida
Apartment Kanakis 2 House
Apartment Kanakis 2 Spata-Artemida
Apartment Kanakis 2
Private vacation home Apartment Kanakis 2 Spata-Artemida
Spata-Artemida Apartment Kanakis 2 Private vacation home
Private vacation home Apartment Kanakis 2
Apartment Kanakis 2 Spata-Artemida
Kanakis 2 House Spata Artemida
Kanakis 2 Spata Artemida
Apartment Kanakis 2 Spata-Artemida
Apartment Kanakis 2 Private vacation home
Apartment Kanakis 2 Private vacation home Spata-Artemida