Hel semesterbostad

Belvilla by OYO Nando

Fotogalleri för Belvilla by OYO Nando

En pool med vita solstolar och en fantastisk utsikt över böljande kullar och avlägsna berg.
Hus | 2 sovrum, unika möbler och sängkläder
En byggnad i sten med en uteplats som har utemöbler och utsikt över landskapet.
En byggnad av sten med många fönster och ett tak täckt med takpannor, omgiven av grönska och gula blommor.
Hus | Eget kök | Ugn

Hel bostad

2 sovrum2 badrumSovplats för 580 kvm

Populära bekvämligheter

  • Pool
  • Husdjursvänligt
  • Parkering ingår
  • Uteplats

Utforska området

Se på karta
Asciano, SI
  • Place, Crete Senesi
    ‪10 min med bil‬
  • Place, Museo Cassioli
    ‪10 min med bil‬
  • Place, Monte Oliveto Maggiore-klostret
    ‪11 min med bil‬

Rumsalternativ

Om boendet

Hela stället

Du har hela bostaden för dig själv och delar den endast med andra gäster i ditt sällskap.

Belvilla by OYO Nando

Denna semesterbostad är en rökfri anläggning som erbjuder gäster en utomhuspool, en trädgård och avgiftsfri parkering. Här ingår wi-fi i allmänna utrymmen. Semesterbostaden har uppvärmning och sängkläder.
Denna semesterbostad har bland annat en utomhuspool.
Denna semesterbostad ligger mindre än två kilometer från Crete Senesi och mindre än tre kilometer från Museo Cassioli. Denna semesterbostad med 3 stjärnor har en utomhuspool och avgiftsfri parkering.
Rum
Semesterbostaden har unika möbler, 2 badrum och gott om plats med 2 sovrum. Semesterbostaden har dessutom ugn.
På boendet
Gäster på denna semesterbostad har tillgång till en utomhuspool, gratis wi-fi i allmänna utrymmen och en trädgård. Här har du tillgång till avgiftsfri parkering.
Denna semesterbostad lockar med utomhuspool och trädgård. I allmänna utrymmen finns gratis wi-fi. Det finns parkeringsplatser som är gratis.

Hotellbekvämligheter

Pool/spa

  • Utomhuspool

Parkering och transport

  • Avgiftsfri parkering på området
  • Begränsad parkering på området

Mat och dryck

  • Ugn

Sovrum

  • 2 sovrum
  • Lakan tillhandahålls

Badrum

  • 2 badrum

Utomhus

  • Trädgård

Komfort

  • Värme

Husdjur

  • Husdjur välkomna
  • Ett husdjur totalt
  • Avgift: EUR 30 per husdjur per vistelse
  • Inga avgifter tas ut för assistanshundar.

Anpassning/tillgänglighet

  • Ingen hiss
  • Rökfritt boende

Tjänster och inrättningar

  • Virtuell reception

Säkerhetsdetaljer

  • Uppgifter om kolmonoxidvarnare saknas (värden har inte angett om det finns någon kolmonoxidvarnare på boendet – överväg att ta en bärbar varnare med dig)
  • Uppgifter om rökdetektor saknas (värden har inte angett om det finns någon rökdetektor på boendet)

Allmän information

  • Enskild möblering
  • Trädgård

Regler

Incheckning

Minimiålder för incheckning - 18 år

Incheckningsinstruktioner

Detta boende har ingen reception.
Gästerna får ett e-postmeddelande med incheckningsinstruktioner.
En virtuell reception erbjuder gäster assistans.
Gäster kan välja att antingen själva städa boendet före utcheckning, eller betala en extra städavgift vid utcheckning (exakt belopp varierar)
Informationen från boendet kan ha översatts med automatiska översättningsverktyg

Husdjur

  • Husdjur: EUR 30.0 per husdjur, per vistelse
  • Upp till 1 per rum
  • Assistanshundar är avgiftsbefriade.

Barn och extrasängar

  • Barn är välkomna.

Rökning tillåten

Rökning förbjuden

Betalningstyper

Viktig information

Avgifter

Gäster ska betala följande avgifter på boendet:

  • Stadsskatt: 2.00 EUR per person per natt i upp till 7 nätter. Skatten gäller inte barn under 12 år.
  • Avgift för lakan: EUR 16.0 per person, per vistelse
  • Elavgift: EUR 0.38 per kilowattimme, per vistelse
  • Oljeavgift: 10.0 EUR

Vi har listat alla avgifter boendet upplyst oss om.

Extra tillval

De avgifter och depositioner som listas nedan kommer att debiteras vid incheckningen, utcheckningen eller servicetillfället.

  • Avgift för husdjur: EUR 30.0 per husdjur per vistelse
  • Inga avgifter tas ut för assistanshundar
  • Avgift för lakan: 21.27 EUR per säng per vistelse (alternativt kan gäster ta med egna lakan)

Den här listan är inte nödvändigtvis fullständig. Avgifter och depositioner kan ändras och inkluderar inte alltid skatt.

Att hålla koll på

Avgifter för extragäster kan tillkomma och varierar i enlighet med boendets policy.
Statligt utfärdad fotolegitimation och kreditkort, bankkort eller kontantdeposition kan krävas vid incheckning för oförutsedda utgifter.
Särskilda önskemål erbjuds i mån av tillgång vid incheckning och kan medföra ytterligare avgifter. Särskilda önskemål kan inte garanteras.
Boendet accepterar kreditkort; ingen kontantbetalning.
Kontantfria transaktioner erbjuds
Värden har inte angett om det finns någon kolmonoxidvarnare på boendet. Överväg att ta en bärbar varnare med dig på resan.
Värden har inte angett om det finns någon rökdetektor på boendet.
Boendet rengörs av städpersonal
Detta boende har ingen reception. Gästerna får ett e-postmeddelande med incheckningsinstruktioner. En virtuell reception erbjuder gäster assistans. Gäster kan välja att antingen själva städa boendet före utcheckning, eller betala en extra städavgift vid utcheckning (exakt belopp varierar).
Om du avbokar din bokning kommer värdens avbokningspolicy att gälla. I enlighet med EU-bestämmelser om konsumenträtt gäller inte ångerrätten för boendebokningstjänster.

Bra att veta

  • Alla gäster, även barn, måste närvara vid incheckning och uppvisa statligt utfärdad legitimation eller pass.
  • Kontanttransaktioner på plats kan inte överskrida EUR 5000, på grund av nationella bestämmelser. För mer information kan du kontakta boendet med uppgifterna från din bokningsbekräftelse.

Boendet kallas även

Belvilla by OYO Nando Asciano
Belvilla by OYO Nando Private vacation home
Apartment With 2 Pools in the Hills of Siena
Belvilla by OYO Nando Private vacation home Asciano