Hel lägenhet
Beachcomber Unit 2
3.0-stjärnigt boende
Fotogalleri för Beachcomber Unit 2





Populära bekvämligheter
- Luftkonditionering
- Tvättjänster
- Kök
Utforska området

2/12 Marine Parade, Arcadia, QLD, 4819
- Magnetic Island National ParkPlace, Magnetic Island National Park3 min till fots
- Alma BayPlace, Alma Bay8 min till fots
- Horseshoe Bay MarketsPlace, Horseshoe Bay Markets20 min till fots
- Townsville, QLD (TSV)Airport, Townsville, QLD (TSV)41 min med bil
Rumsalternativ
Liknande boenden

Bounce Magnetic Island
Horseshoe Bay
Bounce Magnetic Island
Horseshoe Bay
- Pool
- Parkering ingår
- Gratis wi-fi
- Restaurang
4.6 av 5, Underbart, 78 recensioner
4,6
Underbart
78 recensioner
Priset är 959 kr
959 kr
inklusive skatter och avgifter
27 aug. – 28 aug.

Peppers Blue on Blue
Nelly Bay
Peppers Blue on Blue
Nelly Bay
- Pool
- Spa
- Parkering ingår
- Gratis wi-fi
4.4 av 5, Fantastiskt, 866 recensioner
4,4
Fantastiskt
866 recensioner
Priset är 1 982 kr
1 982 kr
inklusive skatter och avgifter
6 sep. – 7 sep.

Madison Ocean Breeze
Norra delen
Madison Ocean Breeze
Norra delen
- Pool
- Kök
- Parkering ingår
- Gratis wi-fi
4.4 av 5, Fantastiskt, 630 recensioner
4,4
Fantastiskt
630 recensioner
Priset är 1 121 kr
1 121 kr
inklusive skatter och avgifter
31 aug. – 1 sep.

The Palmer Collective
South Townsville
The Palmer Collective
South Townsville
- Pool
- Parkering ingår
- Gratis wi-fi
- Restaurang
4.4 av 5, Fantastiskt, 855 recensioner
4,4
Fantastiskt
855 recensioner
Priset är 1 229 kr
1 229 kr
inklusive skatter och avgifter
9 aug. – 10 aug.
Om boendet
Beachcomber Unit 2
Denna lägenhet är en rökfri anläggning och ståtar med tvättmöjligheter, en trädgård och utomhusgrill. Lägenheten har stor kyl/frys, ugn, spishäll och mikrovågsugn i köket. Här finns smidiga bekvämligheter som tvättmaskin/torktumlare och middagsplats, och gäster kan slappa framför en tv med digitalkanaler och se en film på dvd-spelaren. Städning är tillgänglig en gång i veckan.
Denna lägenhet har luftkonditionerade rum med tvättmaskin/torktumlare och dvd-spelare. Rummen har inredda balkonger. Rummen har separat sittutrymme. Rummen i denna lägenhet med 3 stjärnor har kök med stor kyl/frys, spishäll, mikrovågsugn och separat middagsplats.
Badrummen har dusch, gratis toalettartiklar och hårtorkar. Det finns digital-TV. Dessutom har rummen kaffe- och tebryggare och strykjärn/strykbräda. Städning sker varje vecka.
Denna lägenhet ligger en kort promenad från Magnetic Island National Park och en kvarts gångväg från Alma Bay. Varje lägenhet med 3 stjärnor har kök, möblerad balkong och middagsplats.
Rum
Lägenheten har luftkonditionering, kök och en möblerad balkong. Här får du gott om plats med 2 sovrum, middagsplats och sittutrymme. Gäster har tillgång till en tv med digitalkanaler och dvd-spelare. I badrummen finns hårtorkar och gratis toalettartiklar. Här erbjuds dessutom bekvämligheter som tvättmaskin/torktumlare, kaffebryggare och takfläkt. Städning är tillgänglig en gång i veckan.
På boendet
På denna lägenhet har gäster tillgång till en terrass, tvättmöjligheter och en trädgård. Den vänliga personalen erbjuder receptionstjänster under begränsade tider, och svarar gärna på frågor om sevärdheter i området. Denna lägenhet vid stranden har dessutom utomhusgrillar.
Denna lägenhet lockar med en terrass, utomhusgrill och trädgård. Receptionen har öppet dygnet runt.
Denna lägenhet i Arcadia har 3 stjärnor och tillåter inte rökning.
Regler
Incheckning
Checka in från: 14.00. Checka in fram till: 00.00.
Kontaktfri incheckning erbjuds
Utcheckning
Utcheckning innan 10.00
Kontaktfri utcheckning erbjuds
Incheckningsinstruktioner
Incheckning sker på annan plats än boendet. För att checka in, ta dig till [Best of Magnetic, Shop 3, 147 - 153 Sooning St].
Gäster måste kontakta boendet i förväg för incheckningsinstruktioner. Receptionen är bemannad under begränsade tider.
Kontakta boendet minst 72 timmar i förväg via kontaktuppgifterna i bokningsbekräftelsen för att arrangera incheckning.
Informationen från boendet kan ha översatts med automatiska översättningsverktyg
Åtkomst till boendet
Reception (begränsade öppettider)
Husdjur
- Inga djur tillåtna
Barn och extrasängar
- Barn är välkomna.
- Extrasängar finns att hyra för AUD 20 per natt.
- Spjälsängar finns att hyra för AUD 20 per natt.
Betalningstyper
Viktig information
Extra tillval
De avgifter och depositioner som listas nedan kommer att debiteras vid incheckningen, utcheckningen eller servicetillfället.
- Spjälsäng (babysäng): AUD 20 per natt
- Avgift för extrasäng: AUD 20 per natt
- Kreditkortsbetalningar medför tilläggsavgift
Den här listan är inte nödvändigtvis fullständig. Avgifter och depositioner kan ändras och inkluderar inte alltid skatt.
Att hålla koll på
Avgifter för extragäster kan tillkomma och varierar i enlighet med boendets policy.
Statligt utfärdad fotolegitimation och kreditkort, bankkort eller kontantdeposition kan krävas vid incheckning för oförutsedda utgifter.
Särskilda önskemål erbjuds i mån av tillgång vid incheckning och kan medföra ytterligare avgifter. Särskilda önskemål kan inte garanteras.
Gäster bör kontakta boendet i förväg för att boka spjälsängar och extrasängar.
Boendet accepterar kreditkort; ingen kontantbetalning.
Värden har inte angett om det finns någon kolmonoxidvarnare på boendet. Överväg att ta en bärbar varnare med dig på resan.
Värden har inte angett om det finns någon rökdetektor på boendet.
Det här boendet har utomhusområden såsom balkonger, uteplatser och terrasser som kanske inte är lämpliga för barn. Om du har frågor rekommenderar vi att du kontaktar boendet före ankomst för att bekräfta att de kan ta emot dig i ett lämpligt rum.
Boendet rengörs av städpersonal
Incheckning sker inte på boendet, utan gäster måste gå till Best of Magnetic, Shop 3, 147 - 153 Sooning St
Gäster måste kontakta boendet minst 72 timmar innan ankomst med kontaktuppgifterna i bokningsbekräftelsen för att anordna incheckning. Gästerna måste kontakta boendet för incheckningsinstruktioner.
Gäster måste kontakta boendet minst 72 timmar innan ankomst med kontaktuppgifterna i bokningsbekräftelsen för att anordna incheckning. Gästerna måste kontakta boendet för incheckningsinstruktioner.
Om du avbokar din bokning kommer värdens avbokningspolicy att gälla. I enlighet med EU-bestämmelser om konsumenträtt gäller inte ångerrätten för boendebokningstjänster.
Bra att veta
- Observera att det här boendet kan neka särskilda bokningar vid gruppevenemang eller fester, vilket inkluderar möhippor och svensexor.
- Endast registrerade gäster är tillåtna på rummen.
Boendet kallas även
Beachcomber Unit 2 Apartment Arcadia
Beachcomber Unit 2 Apartment
Beachcomber Unit 2 Arcadia
Beachcomber Unit 2 Arcadia
Beachcomber Unit 2 Apartment
Beachcomber Unit 2 Apartment Arcadia