Hel lägenhet

Studio Islane 5

3.0-stjärnigt boende

Fotogalleri för Studio Islane 5

Studio | Vardagsrum | Platt-tv
Studio | Vardagsrum | Platt-tv
Studio | 1 sovrum, gratis wi-fi och sängkläder
Studio | Vardagsrum | Platt-tv
Studio | Balkong

Hel lägenhet

1 sovrum1 badrumSovplats för 3

Populära bekvämligheter

  • Kök
  • Gratis wi-fi

Utforska området

Se på karta
RESIDENCE ISLANE GH25 HAY MOUHAMADI, Agadir
  • Place, Karting Agadir
    ‪3 min med bil‬
  • Place, Adrarstadion
    ‪5 min med bil‬
  • Place, Souk El Had
    ‪8 min med bil‬
  • Airport, Agadir (AGA-Al Massira)
    ‪27 min med bil‬

Rumsalternativ

Om boendet

Studio Islane 5

Denna lägenhet är en lägenhetsbyggnad med hjälp med bokning av biljetter och guidade turer och flerspråkig personal. Lägenheten har platt-tv med satellitkanaler, och köket har kylskåp, ugn och spishäll. Här erbjuds gäster middagsplats och sittutrymme, samt bekvämligheter som gratis wi-fi och balkong. Tillgång till städning är begränsad.
Rummen har balkonger. Rummen har separat sittutrymme. Platt-tv med satellitkanaler. Gäster har tillgång till gratis wi-fi. Rummen i denna lägenhet med 3 stjärnor har kök med kylskåp, spishäll och separat middagsplats. Badrummen har dusch. Städning sker i begränsad utsträckning.
Denna lägenhet ligger i Cité Al Mohammadi, mindre än fem kilometer från sevärdheter som Karting Agadir och Souk El Had. Varje lägenhet med 3 stjärnor har kök, balkong och middagsplats.
Rum
Lägenheten har kök och balkong. Här får du gott om plats med sovrum, middagsplats och sittutrymme. Här finns en platt-tv med satellitkanaler, och gäster håller sig uppkopplade med gratis wi-fi. Tillgång till städning är begränsad.
På boendet
Flerspråkig personal kan hjälpa dig med bokning av guidade turer och biljetter och ge tips på sevärdheter i området.
På denna lägenhet har gäster tillgång till flerspråkig personal och hjälp med bokning av biljetter och guidade turer. Receptionen har öppet dygnet runt.

Rökning tillåts endast på särskilda platser på denna lägenhet med 3 stjärnor i Agadir.

Hotellbekvämligheter

Internet

  • Tillgängligt i lägenheten: gratis wi-fi

Parkering och transport

  • Ingen parkering på området

Kök

  • Kylskåp
  • Spishäll
  • Ugn

Sovrum

  • Lakan tillhandahålls
  • Sovrum

Badrum

  • 1 privat badrum
  • Dusch
  • Handdukar tillhandahålles

Utrymmen

  • Separat middagsplats
  • Separat sittutrymme
  • Vardagsrum

Underhållning

  • Platt-tv med satellitkanaler

Utomhus

  • Balkong

Husdjur

  • Inga husdjur tillåts

Anpassning/tillgänglighet

  • Platser anvisade för rökning

Tjänster och inrättningar

  • Begränsad städning
  • Flerspråkig personal
  • Hjälp med bokning av guidade turer och biljetter

Säkerhetsdetaljer

  • Uppgifter om kolmonoxidvarnare saknas (värden har inte angett om det finns någon kolmonoxidvarnare på boendet – överväg att ta en bärbar varnare med dig)
  • Uppgifter om rökdetektor saknas (värden har inte angett om det finns någon rökdetektor på boendet)

Regler

Incheckning

Checka in från: 14.30. Checka in fram till: 05.30.
Minimiålder för incheckning - 18 år

Utcheckning

Utcheckning innan 12.30

Incheckningsinstruktioner

Detta boende har ingen reception.
Gästerna måste kontakta boendet för incheckningsinstruktioner.
Kontakta boendet minst 24 timmar i förväg via kontaktuppgifterna i bokningsbekräftelsen för att arrangera incheckning.
Kontakta boendet via kontaktuppgifterna i bokningsbekräftelsen om du har några frågor.
Informationen från boendet kan ha översatts med automatiska översättningsverktyg

Husdjur

  • Inga djur tillåtna

Barn och extrasängar

  • Barn är välkomna.
  • Extrasängar finns inte tillgängliga.
  • Spjälsängar finns inte tillgängliga.

Rökning tillåten

Rökning tillåten i avsedda områden

Viktig information

Avgifter

Gäster ska betala följande avgifter på boendet:

  • Stadsskatt: 1.10 MAD per person per natt. Skatten gäller inte barn under 12 år.
  • Depositionen ska betalas via banköverföring inom 24 timmar efter bokning.

Vi har listat alla avgifter boendet upplyst oss om.

Att hålla koll på

Avgifter för extragäster kan tillkomma och varierar i enlighet med boendets policy.
Statligt utfärdad fotolegitimation och kontantdeposition kan krävas vid incheckning för oförutsedda utgifter.
Särskilda önskemål erbjuds i mån av tillgång vid incheckning och kan medföra ytterligare avgifter. Särskilda önskemål kan inte garanteras.
Boendet accepterar mobilbetalning och kontanter.
Alternativ för mobilbetalning inkluderar: PayPal
Värden har inte angett om det finns någon kolmonoxidvarnare på boendet. Överväg att ta en bärbar varnare med dig på resan.
Värden har inte angett om det finns någon rökdetektor på boendet.
Detta boende har ingen reception. Gäster måste kontakta boendet minst 24 timmar innan ankomst med kontaktuppgifterna i bokningsbekräftelsen för att anordna incheckning. Gästerna måste kontakta boendet för incheckningsinstruktioner. Kontakta boendet med hjälp av uppgifterna i bokningsbekräftelsen om du har några frågor.
Om du avbokar din bokning kommer värdens avbokningspolicy att gälla. I enlighet med EU-bestämmelser om konsumenträtt gäller inte ångerrätten för boendebokningstjänster.

Bra att veta

  • Endast registrerade gäster är tillåtna på rummen.
  • Alkohol serveras inte på denna lägenhet.

Boendet kallas även

Studio Islane 5 Agadir
Studio Islane 5 Agadir
Studio Islane 5 Apartment
Studio Islane 5 Apartment Agadir